Co zrovna konzumujete?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 7. 2010 07:50

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 7. 2010 16:34

PC: Králíka TI klepnu, sejra ve vrcholné kondici jsem včera jeden vyhodil, ještě koupím červenýho sklepmistra a cenu domluvíme :D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 7. 2010 19:20

G 11°

-- 28. 7. 2010 20:21 --

+ Krušovice Mušketýr
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 9. 2010 18:58

Laduju se susenym hovezim. uz jsem mel hodne druhu, ale tohle je jednoznacne nejvysusenejsi co jsem jedl...tak ze ten kousek clovek musi tak minutu zvykat nez zmekne. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 9. 2010 11:30

Jde se na buřty na pivu :-) Nějaký nápad, čím nahradit kečup?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 9. 2010 11:40

Jo. Babica tvrdí, že stačí rozmačkat cibuli a říznout se do prstu...

Dodělávám bůček s kyselým zelím podle receptu P. Novotného. Že je to od Novotného jsem zjistil pozdě. Tak věřím, že to nebude nová scénka na téma "Trotl v kuchyni"...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 9. 2010 11:45

Buřty na pivu? Buřty se dají nějak připravovat? Ty se dají maximálně opíct ne? :-D Maximálně tak buřt s pivem, to bych chápal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 9. 2010 12:28

No na pivu :-) Normálně je oloupeš, nakrojíš, strčíš do nich něco podle chuti - pálivý papričky, cibuli, hořčici, česnek, papriku... Do pekáče si nakrájíš spoustu cibule, můžeš i jinou zeleninu, zaleješ černým pivem a kečupem. Nakonec jsem se na kečup vykašlal a nakrájel tam hodně rajčat. :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 9. 2010 16:21

SCobra píše:No na pivu :-) Normálně je oloupeš, nakrojíš, strčíš do nich něco podle chuti - pálivý papričky, cibuli, hořčici, česnek, papriku... Do pekáče si nakrájíš spoustu cibule, můžeš i jinou zeleninu, zaleješ černým pivem a kečupem. Nakonec jsem se na kečup vykašlal a nakrájel tam hodně rajčat. :-)



to zni dost dobre, zkusim na tvuj recept :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 9. 2010 16:35

Nezkoušej, nejde to :-) Nezahustí se to a má to takovou divnou chuť (s takovým hodně hořkým ocáskem - nejspíš po pivu, jehož chuť se nerozbije sladkým kečupem - fuj...) :-) Možná by pomohlo tam nacpat nějaký další koření, ale těžko specifikovat, jaký by to mělo být :-) Možná stejný, jako se dává do domácího kečupu... A nebo cukr :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 9. 2010 16:58

ja to nezaleju pivem, ale Chilli omačkou s fazolkama a kečupem. Tu klobasu či buřta nechat chvilku nalozenou, nejlepe v te chilli omačce či nalevu.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 9. 2010 17:20

Aaaaha :-) No to by šlo :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 9. 2010 21:38

takhle to neznám, ono to má moc variací. Ale dělám něco podobného, jen ještě vrstvu brambor (buď na půlky nebo plátky, podle velikosti) a pak tam dát zakysanou smetanu. To je asi místo kečupu. Ony brambory pomůžou i když jeden přežene nejaké koření nebo prostě zjemní chuť.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 9. 2010 09:50

Dojíždím poblífku ze včerejška:,,Ajntop, co jeskyně vyvrhla,,...kupodivu nezkysla. Gulášovka, masová hovínka, paprika, bjambory, špek a cibule. No lepší než vyrážet hladovej. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 10. 2010 18:26

Bílý jogurt s domácí marmeládou..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků