Co byste ocenili pod stromečkem?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2011 13:25

mtmccox2 píše:No, pokud by to byl sprej typu nastříkat, a tejden to *****í, tak to chci název a kde se dá sehnat :D

Říká se tomu mýdlo...

Mrak: To ta dohoda funguje nějak takhle - mamince pětikilo, tatínkovi pětikilo a od rodičů dostanu litr? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 12. 2011 13:41

Tak zrovna tenhle rok ne čoveče :D Naši malovali obejvák a kupovali novej nábytek, černej, takže maj prázdné zdi, krom hodin, tak jsem jim koupil černobílej obraz s Eiffelovkou, aby si ho dali na zeď. A oni mi dali peníze, babi s dědou mi dali peníze.. Tenhle rok byl na Ježíška chudej, nebyly finance. Ono je to spíš tak, že pro nás, pro mladé (já, ségra), nám daj peníze. My jim koupíme něco, co využijou a co víme, že to třeba chtějí a tak. :D Je to zamotaný, to bys tu musel být, aby si to pochopil :D Bych napsal celej sloh o tom, jak a kdo co komu kupuje :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 12. 2011 13:52

Ja dostanu penize od rodicu a od babi pred Vanoci, at se to pak ty veci daji hodit pod stromek :-)
Takze rifle, kosile, mikina, zaplacene povinne ruceni, cokoladu, zupan a knizku (teda 600 strankovou bichli, zlata mala lehka ctecka) :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2011 14:01

Mrak: Ale jo. Já to chápu a taky mi je jasný, že celý tenhle byznys s dárky a penězi musí být tak nějak vyrovnaný, jinak by jsi to měl celý rok na talíři :D Je to věda. A proto jsme to u nás doma zjednodušili na naprosté minimum a lidem okolo mne taky dávám spíš takové ty drobnosti - samozřejmě hezké.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 25. 12. 2011 20:27

ja si nechal nadelit uncharted 3 + novyho batmana . tyhle veci sem opravdu chtel a nechtel sem si to kupovat sam .))
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 25. 12. 2011 21:29

Já jsem dostal odchlupovací stroječek (který ale z neznámého důvodu neodchlupuje-asi dělám něco špatně.) košile, trika,kravatu, knihu,stojánek na iphone,čokolády a chleba se slaninou. A vlastně i nový router, ale ten jsem si nadělil o týden dřív protože jsem ho potřeboval.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2011 21:39

A máš ho v zásuvce/vložené baterie?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 12. 2011 21:42

N.Marko: +1 :D :D :mrgreen:
PC: Čokolády a chleba se slaninou? Tvl, wtf..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 12. 2011 23:28

mtmccox2 píše:No, pokud by to byl sprej typu nastříkat, a tejden to *****í, tak to chci název a kde se dá sehnat :D
Tohle z minula http://pece-o-nohy.heureka.cz/peo-deo-s ... ol-150-ml/ , tohle letos http://pece-o-nohy.heureka.cz/peo-ochra ... im-150-ml/

K čemu je odchlupovací stroječek? Co se s tím odchlupuje? :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 12. 2011 00:26

Zkusím hádat třeba nos, uši a tak? To mě napadlo první.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 12. 2011 01:06

Tohleto: http://www.braun.com/cz/male-grooming/b ... ruzer.html

Hladce oholen-dobře naladěn- to je heslo firmy Ahasaki z Ósaky) tak jsem Ježíškovi napsal o nový holící strojek - na obličej,jak jinak. No a dopadlo to tak že mi Ježíšek donesl jen odchlupovací holítko, abych se zbavil otravných chlupů v podpaží S holícím strojkem to dopadlo podle vzoru přiletím na peruti... Ne, dělám si srandu, místo holícího strojku jsem dostal peníze na nový router. Ovšem je pravda že já dostávám nyní vcelku vypečený dárky - třeba sonický kartáček na zuby. http://www.youtube.com/watch?v=DqThldwtBLg

To je na první pohled obyčejný elektrický kartáček na kterýžto dáte speciální pastu za 120Kč, rozmatláte si to po zubech a pak ten kartáček navlhčíte - zapnete a čekáte 10s á dva zuby. Kartáček bzučí a tím pádem má vytvářet vodní víry a zbavovat zuby sajrajtu. Ovšem samotná hlavice se nijak se nehýbe, prostě jen bzučí. Celá tahle sranda stojí 3k. Kupodivu to funguje a aspoň není poprskaný zrcadlo. Sám bych si to - nedůvěřivec nekoupil, ale když jsem to dostal darem tak co by ne ?
Naposledy upravil PoliceCollector dne 26. 12. 2011 01:17, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2011 01:09

Jééžíš :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 12. 2011 01:21

Mně jde o to zbavit se hlavně chlupů v podpaždí, na ně běžný strojek na obličej nestačí... A žiletkou je to o hubu.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 12. 2011 01:41

Správnej chlap se neholí :mrgreen: Já teda osobně ne v podpaží, to mi k srdci nepřirostlo. Obličej a druhá důležitá část těla, ale v podpaží, to ne. Jinak stačí říct, že holící strojek a ne nějakej odchlupovač bože :D
Jinak by mě PC zajímalo, ač vím, proč máš dva nicky, proč sakra používáš oba? A střídáš to jako boty? :-/
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 26. 12. 2011 09:39

odchlupovac (:D) a kartacek za 3k bych pochopil u cloveka zijiciho intimnim zivotem... u pcho mi to nejak nedava smysl...
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků