Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 17. 3. 2017 12:53

Tak ono to chce oddělit dvě věci. Atraktivita sexuální a atraktivita vztahová.
Jasně na rebely a kurevníky ženský prostě odjakživa letí, ale pokud jde o vztah, tak zase rychle utíkají pryč. V tom lepším případě bez dětí :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 3. 2017 14:31

Sasakr píše:Souhlas. Jenže z proutníka a samce se staneš důvěryhodný a věrný snadno (kor když to máš v sobě). Opačně to jde velmi špatně.

No, pokud si na to zvykneš, a že lidé si na to dobré zvykaj rychle, tak je klidně možný, že to tak snadný nebude, ani když to máš v sobě. :D
A boonno to řekl dobře :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 3. 2017 15:56

boonno píše:Tak ono to chce oddělit dvě věci. Atraktivita sexuální a atraktivita vztahová.
Jasně na rebely a kurevníky ženský prostě odjakživa letí, ale pokud jde o vztah, tak zase rychle utíkají pryč. V tom lepším případě bez dětí :-)

Takže mi chceš říct, že běžný trouba je pro ně vztahově atraktivní? :D A co by asi do toho vztahu přinesl? Nudu a šeď? Trochu sebelítosti? Cool!
Jé, já ho miluju, on je tak věrný!


Možná mluvíš o nějakých starších ženských, které už dávno nejsou atraktivní, proto musí mluvit jinak, než co si myslí. Obecně ale věrnost není nijak atraktivní. Daleko atraktivnější je mít holku, kterou chce každý, ale ona je zase jen s tebou. To platí asi z obou stran.

Je to normální obchod a nikdo nechce nějaký zlevněný zboží, který se případně večer vyhodí, protože ho nikdo jiný nechce. I kdyby bylo třeba věrné 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 3. 2017 18:08

To se zase seslo odborniku...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 3. 2017 10:31

tdjohn píše: Obecně ale věrnost není nijak atraktivní. Daleko atraktivnější je mít holku, kterou chce každý, ale ona je zase jen s tebou. To platí asi z obou stran.

Věrnost není atraktivní, ale pak v další větě napíšeš vlastně, že je atraktivní, když je Ti holka věrná. Ty vole, tohle mi složilo pod stůl :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 3. 2017 11:59

Hmmm, jako neni to úplně vhodně napsaný. Nikdy nebude atraktivní, když je ti holka věrná. Atraktivní je, když si tě vybrala. Chápu, že to v důsledku může vypadat stejně, ale věrnost prostě není atraktivní. Chápeš, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 3. 2017 12:16

Dobrou korunu jsi tomu nasadil.

Twe věrnost je totiž přesně to, co jsi napsal.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 3. 2017 12:25

Se do toho zamotá a už se z toho nedostane :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 3. 2017 12:47

Prostě to nechápete :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2017 20:54

Tohle možná taky nepochopíte, ale třeba já jsem věrný. A zůstanu věrný! Od dvanácti let se mi líbí dvacítky, tak na tom nehodlám vůbec nic měnit ani do budoucna.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2017 22:17

Moje řeč a nejlepší na tom je, že jsou pořád na skladě. Jednu sezónu vynecháš a stejně další tam zase jsou. Ideál 8-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 3. 2017 13:16

Jojo, tak co s vyhořelým palivem, který dělá drahoty a má věčně postavenou palici, že ne, ne a ne...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 3. 2017 13:04

Přesně.

Jsem si po delší době vzpomněl na The big bang theory seriál a podíval se na pár dílů. Ale ty kozy Penny mi přišly až moc dobré. A taky že jo, nejsou pravé. Proč je dneska všechno fake? :D To jako na prvním rande se budu ptát, jestli nemá umělý kozy? A co dalšího ještě není její? Nebo mám přijít se zlatou kreditkou a v saku a taky tvrdit, že vlastním Facebook? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 3. 2017 19:53

Umělý kozy ti snad můžou bejt u řitě, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 3. 2017 20:16

Ty u Penny určitě :D Ale pokud by šlo o moji holku, tak je to problém. Pokud bychom spolu zůstali, tak nechci holku s umělejma kozama. Jako nic proti nim, do seriálu je to super a bez těch jejích koz by to byla poloviční zábava :D Ale do vztahu nevím, no. Asi ne. Já taky nemám půlku mozku umělou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků