Jaký internetový prohlížeč používáte? nově od 20.11.08

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaký prohlížeč používáte?
Internet explorer 6 %  7%  [ 6 ]
Opera 17 %  21%  [ 17 ]
Firefox 35 %  44%  [ 35 ]
Mozzila 1 %  1%  [ 1 ]
Maxthon 2 %  2%  [ 2 ]
Chrome 16 %  20%  [ 16 ]
Safari 0 %  0%  [ 0 ]
PS3 Browser 2 %  2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 79

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 10. 2011 15:21

Vaše problémy bych chtěl mít. Jako přítelka, tej se v opeře nezobrazovala hlavní strana FB, jen horní lišta a zápatí.. Měla starší verzi 10.63 a po přeinstalaci na nejnovější vše ok. A já pravidelně aktualizuju a nemám problém s ničím, běží fajn :D :D Až na tu nenažranost, ale GB v ram mám dost.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 10. 2011 10:34

No tak mě se Opera aktualizuje automaticky, ale že by se to zlepšilo...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 11. 2012 10:26

No, po poslední aktualizaci Opery se mi vyskytly čtyři crashdowny během jedné hodiny, a v polovině případů mi nešlo načítat stránka s YouTube, nebo nešla ovládat. K na*rání je, když píšete nějaký delší text a ono se vám to shodí a po nahození je celá práce víte kde. Takhle z kopce to jde s Operou už nějakou dobu, takže mám dojem, že jde o nějakou cílenou sabotáž. Proto jsem udělal Opeře pápá a nainstaloval ohňolišku. Teď abych si zase zvykal a přetahoval seznam záložek... ach jo :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2012 10:38

A není to spíš Flashem? Jestli ano, tak sis s Firefoxem moc nepomohl :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2012 10:47

Já skončil s Operou s verzí 9.5. Každý update ji jen zhoršoval.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 11. 2012 12:37

Ne, není to flashem. To už jsem nejednou řešil. Mám nejnověkší aktualizace a prostě se to prasí a prasí. Firefox zatím ještě ani jednou nespadl. To mi stačí.

Sasakr +1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2012 12:39

On právě Flash nezačne prasit hned, až časem a na verzi v podstatě nezáleží.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2012 12:44

Neboj, on ti i FF spadne. Ale jen zřídka. Navíc texty v polích si pamatuje.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 11. 2012 12:49

SCobra: Vzhledem k tomu, že Flash je stále nezbytně nutný na nějaké to solidní fungování netu, tak se tomu stejně nevyhnu. Problém je v tom, že Opera padala i když jsem neměl otevřené žádné okno s Flashem. Prostě si smolím text tady na fóru a spadne, přestane odepovídat, nebo se odmítne vypnout a navíc se začalo sakra zpomalovat rolování stránky. Čtyřikrát za hodinu je moc i na mne. Prostě prasárna. A to jsem měl Operu tak rád, protože měla docela dost příjemných funkcí a byl jsem (stále ještě jsem) na ni zvyklý. No, jejich problém, já mám na výběr a oni jsou kreténi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2012 12:58

Jasně no :) Říkám to jen, aby ses pak nedivil ;-) Operu nemám potřebu nijak hájit, sám používám Firefox, i když mě maximálně štve, protože mi žádný jiný prohlížeč nevyhovuje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 11. 2012 15:07

Mi jednu po aktualizaci Flashe padal FF nekolikrat denne (vzdy na stejnych strankach), dokud nevysla dalsi.

SCobra: A co bys od prohlizece chtel, ze ti zadny nevyhovuje?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 11. 2012 15:12

SCobra píše:Operu nemám potřebu nijak hájit
Takze nehajis Operu...
SCobra píše:sám používám Firefox
...protoze pouzivas Firefox...
SCobra píše:i když mě maximálně štve
...ktery te ovsem maximalne stve...
SCobra píše:protože mi žádný jiný prohlížeč nevyhovuje...
...?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2012 20:31

holubek: Používám několik rozšíření, která jsou jen pro Firefox... To je celý :)

Darwel: Je to jednoduchý - všechny prohlížeče mají něco, co mě na nich štve. Ale protože pro Firefox ještě existují unikátní rozšíření, která mi dost usnadňují používání a která na jiné prohlížeče nejsou, zůstávám u něj. Jinak bych pravděpodobně používal IE.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 11. 2012 23:44

SCobra píše:Jinak bych pravděpodobně používal IE.

Používat... IE...

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2012 09:39

Proč instalovat další prohlížeč, když mi nenabídne nic navíc? :) Snad jediné, co by mohl umět, jsou relace :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků