"zvláštní" Japonci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 3. 2015 18:32

Jsem chudý a single. Naposledy jsem byl před třemi roky ve Francii.

Baterka hned tak nedojde, protože sem si pořídil výkonnou powerbanku.

Jistě. Ve většině zemí. Ovšem mne nějaká exotika neláká. Tam ať si jezdí alternativní lidičky. V Americe se mluví Anglicky, v Austrálii, na Novém Zelí taky, v Kanadě rovněž a německy se domluvím v Německu, Rakousku, Švýcarech, Lichtenštejnsku a Lucemburku. A nejradši mám Vídeň.

Když si vezmu tu francouzštinu, tak se domluvím i v Africe, ale tam nehodlám jet.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 3. 2015 18:45

"V Americe se mluví Anglicky"
No, Američani a Angláni by asi nesouhlasili - oba národy z úplně jiných důvodů :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 3. 2015 19:08

Powerbanka... heh, důkaz absurdnosti dnešních mobilů. Podobně absurdní, jako svého času přídavné foťáky k mobilům.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 3. 2015 22:24

A turisti nemluvi anglicky nebo nemecky? Nebo jsi na urovni rodileho mluvciho (americkeho, britskeho, australskeho,..)? Nebo co ma takova anglictina spolecneho s tim, ze nepoznaji, ze nejsi turista (nebo pristehovalec)? A co je hrozneho na tom, byt turistou? A jaky je smysl zivota? A co na to Jan Tleskac?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 20. 3. 2015 10:54

PC: jako obvykle jsi sem napsal kravinu. Pak ji začal obhajovat dalšíma nesmyslama a nakonec už to ignoruješ :-) prostě klasika :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 20. 3. 2015 15:23

Já to neignoruju, jen sem zvyklej že se sem moc nepíše.

Přídavný foťák je kravina, Power banka je super věc, když zjistíš že ti dochází šťáva a zásuvka nikde. Napojíš to na power banku - a máš vystaráno.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 3. 2015 21:04

A nebyla by lepší pořádná baterie už v základu (ano narážím na výrobky Apple, které jsou tím nechvalně proslavené a naposledy se vytasili s hodinkami za 350$ co nevydrží na jeden zátah déle než 18 hodin, což je tragédie)?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 3. 2015 10:48

Vykony jdou silenym tempem dopredu, ale baterie docela stagnujou. Imho na tohle (a uz vubec ne u aut) uz nejsou baterie moc vhodne. Uz by to chtelo nejake pouzitelne palivove clanky :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 3. 2015 12:04

PoliceCollector píše:Jsem chudý a single. Naposledy jsem byl před třemi roky ve Francii.

Aha, takze se zase pohybujeme v teoreticke rovine a fakticky nemas ani sajnu jake to je byt nekde turista. Foceni je jenom vrsek ledovce (budes se divit, ale i mistni delaji fotky), vetsina domorodcu pozna, ze nejses od nich behem par chvil.

V podstate ani nechpu tvuj negativni pristup k tomu byt turista - zemi nic neberes a privazis penize. Pokud se nechovas jako hovado, tak by ti mistni spis meli libat ruce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2015 12:26

Včera bylo zatmění (tady v Anglii skoro úplné), tak jsem cvakal fotky - dělá to je mě Japonského turistu? ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 3. 2015 20:46

Já to zatmění neviděl, i když jsem byl venku, páč jsem se bál na to slunce podívat aby mi nevypálilo oči.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2015 22:37

..... ty seš fak blbej že jo?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 3. 2015 10:27

Ja uz to uvidim jenom dvakrat, pak mi dojdou diskety :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 3. 2015 15:23

......................chvilku mi to trvalo, ale pak mi to došlo :D
Holt budeš muset jít do nějakého HW bazaru a předzásobit se :)
Překvapivě dobře funguje tenký alobal nebo nějaká ta postříbřená (OK? jasně, spíš hliníková :D ) fólie. Sám jsem čuměl jako vejr jak dobře to odfiltruje všechno ostatní a dostaneš jenom samotné sluníčko. Kinofilm to vždycky rozplizne a nevidíš ostrý okraj.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 3. 2015 21:53

Hlavně ale při tomu koukání přes diskety to chce mít ještě brejle, ne? Pochybuju, že je v disketě UVKSČ filtr.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron