"zvláštní" Japonci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 6. 2015 11:01

PC: voe! Jsem starší než ty, myšlením jsem se zasekl někde v devadesátkách, reflexy mi umírají, technika mi pane neříká už hodně dávno - osobně si o sobě myslím, že jsem dost dinosaurus, ale něco ti povím. Stářím člověk sice nejenom že ztrácí všechno možné, ale zase i získává moudrost zkušeností a rozvahu. Podle mě se TY chováš pořád jako uprděný opupínkovaný puberťák co ví všechno nejlíp, doma má opičku a byl na návštěvě v Rusku. :/ Neopovažuj se mi tu říkat, že jsi konzerva atd!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2015 15:04

PoliceCollector píše:Nedávno jsem spatřil staršího pána který s velkým zaujetím fotil kanál. (A to se podívejte jaké mají v té Praze krásné kanály.) (Je možný že to byl člověk z nějakého herního studia...Praha je ve videohrách populární...)

V Berline dava JAPONEC kanaly i na tricka. A vypada to, ze neJAPONCI si je kupuji http://cestovani.idnes.cz/tricka-berlin ... -sveta_tom

Darwel píše:OK, tohle už není Vocasovitost, ale... Kemo, ty jseš prostě blb. Proč by si starší dáma nemohla taky trošku užívat života? Nebo se všechny seniorky musí chovat jako tvoje představy o nich? *****.

Kdyby byl PC v Praze jako turista, tak Karluv most otravene ve spechu probehne s pohledem uprenym pred sebe, jakoby zrovna spechal do/z prace ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2015 15:54

V parku. Od kdy je na Karlově mostě park ? V parku by mě to nepřekvapilo, sám v parku cvičím taky.

No tak vidíte. Mě kanály fascinoval v období Ninja želv.

Hipsteři jsou zkrátka hipsteři. Já jsem konzervativní. Teď si představte že na takovej kanál stoupnete a ušpiníte si boty, pak budete všude dělat inkoustové šlápoty. Fakt super. A vůbec - má na to borec povolení ?

Mně se zase stejská po osmdesátkách.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 6. 2015 16:15

Ty tricka vypadaji super stylove. Ja bych to asi nenosil ale napad jako takovy se mi libi a vypada to lip nez bych cekal. Dobry napad.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2015 16:25

Jj- to jo,no.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2015 19:24

Sakra ty trika jsou dobré! Konečně důvod, pro chorobného sběratele triček, proč navštívit Berlín!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2015 20:32

Tak mi pak taky jedno vem ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 12. 2015 11:25

Hi hi hi, ty dopadly, Korejky jedny :D :D :D

http://zpravy.idnes.cz/americane-zadrze ... ranicni_zt

Asijské národy jsou zkrátka zvláštní všechny....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 4. 2016 15:18

Korejec si postavil robota inspirovaného Scarlett Johanson. Podle všecho - nic nechybí :D
Proč si radši nenajde reálnou holku ?

http://moviepilot.com/posts/3853622
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 4. 2016 15:38

Ty seš vůl. Korejec si chtěl postavit robota. A protože je samozřejmě větší kunšt postavit humanoida, vybral si oblíbenou babu a udělal podle ní robota. Neměl bych obavu, že ho tenhle borec nemá kam strčit, PC.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 4. 2016 16:01

PoliceCollector píše:Korejec si postavil robota inspirovaného Scarlett Johanson. Podle všecho - nic nechybí :D
Proč si radši nenajde reálnou holku ?

http://moviepilot.com/posts/3853622

Proč si raději nenajdeš reálnou holku?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 4. 2016 18:59

Nezatracuj dokud nevyzkousis.

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 4. 2016 06:58

Mam realnou holku a tohle bych stejne vyzkousel. Nejspis by mi pomohla s nasazovanim. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků