"zvláštní" Japonci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 6. 2015 12:01

PC: voe! Jsem starší než ty, myšlením jsem se zasekl někde v devadesátkách, reflexy mi umírají, technika mi pane neříká už hodně dávno - osobně si o sobě myslím, že jsem dost dinosaurus, ale něco ti povím. Stářím člověk sice nejenom že ztrácí všechno možné, ale zase i získává moudrost zkušeností a rozvahu. Podle mě se TY chováš pořád jako uprděný opupínkovaný puberťák co ví všechno nejlíp, doma má opičku a byl na návštěvě v Rusku. :/ Neopovažuj se mi tu říkat, že jsi konzerva atd!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2015 16:04

PoliceCollector píše:Nedávno jsem spatřil staršího pána který s velkým zaujetím fotil kanál. (A to se podívejte jaké mají v té Praze krásné kanály.) (Je možný že to byl člověk z nějakého herního studia...Praha je ve videohrách populární...)

V Berline dava JAPONEC kanaly i na tricka. A vypada to, ze neJAPONCI si je kupuji http://cestovani.idnes.cz/tricka-berlin ... -sveta_tom

Darwel píše:OK, tohle už není Vocasovitost, ale... Kemo, ty jseš prostě blb. Proč by si starší dáma nemohla taky trošku užívat života? Nebo se všechny seniorky musí chovat jako tvoje představy o nich? *****.

Kdyby byl PC v Praze jako turista, tak Karluv most otravene ve spechu probehne s pohledem uprenym pred sebe, jakoby zrovna spechal do/z prace ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2015 16:54

V parku. Od kdy je na Karlově mostě park ? V parku by mě to nepřekvapilo, sám v parku cvičím taky.

No tak vidíte. Mě kanály fascinoval v období Ninja želv.

Hipsteři jsou zkrátka hipsteři. Já jsem konzervativní. Teď si představte že na takovej kanál stoupnete a ušpiníte si boty, pak budete všude dělat inkoustové šlápoty. Fakt super. A vůbec - má na to borec povolení ?

Mně se zase stejská po osmdesátkách.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 6. 2015 17:15

Ty tricka vypadaji super stylove. Ja bych to asi nenosil ale napad jako takovy se mi libi a vypada to lip nez bych cekal. Dobry napad.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 6. 2015 17:25

Jj- to jo,no.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2015 20:24

Sakra ty trika jsou dobré! Konečně důvod, pro chorobného sběratele triček, proč navštívit Berlín!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2015 21:32

Tak mi pak taky jedno vem ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 12. 2015 12:25

Hi hi hi, ty dopadly, Korejky jedny :D :D :D

http://zpravy.idnes.cz/americane-zadrze ... ranicni_zt

Asijské národy jsou zkrátka zvláštní všechny....
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 4. 2016 16:18

Korejec si postavil robota inspirovaného Scarlett Johanson. Podle všecho - nic nechybí :D
Proč si radši nenajde reálnou holku ?

http://moviepilot.com/posts/3853622
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 4. 2016 16:38

Ty seš vůl. Korejec si chtěl postavit robota. A protože je samozřejmě větší kunšt postavit humanoida, vybral si oblíbenou babu a udělal podle ní robota. Neměl bych obavu, že ho tenhle borec nemá kam strčit, PC.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 4. 2016 17:01

PoliceCollector píše:Korejec si postavil robota inspirovaného Scarlett Johanson. Podle všecho - nic nechybí :D
Proč si radši nenajde reálnou holku ?

http://moviepilot.com/posts/3853622

Proč si raději nenajdeš reálnou holku?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 4. 2016 19:59

Nezatracuj dokud nevyzkousis.

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 4. 2016 07:58

Mam realnou holku a tohle bych stejne vyzkousel. Nejspis by mi pomohla s nasazovanim. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Předchozí stránka