Cena Gamecube?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod loldaolda 25. 8. 2005 14:35

da se vubec nekde v CR koupit gamecube? :) urcite jo, ja to nejak moc nehledal ale mate nekdo nejaky zkusenosti? :)
Ja jen kvuli Residen Evil 4 ... :wink:

Na amazon.com ho maji za $99 hmm ...

A u nas?
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 8. 2005 14:42

Na http://www.gamehouse.cz za 2898,- Kč, dá se koupit přímo i RE4 pack (GC + RE4) za tušim 3900,- . Bohužel už nevim kde jsem to viděl. Já GC koupil minulej tejden tady na fóru za 1500,- od DR.MIŠI.
Jo, k tý ceně si přičti 999,- za memory kartu, protože bez ní nemá cenu nic hrát.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 25. 8. 2005 14:45

Jo, tak RE4 pack maj taky na tom GAMEHOUSE za 3990,-.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 25. 8. 2005 14:46

Treba v Gamehouse... http://www.gamehouse.cz.

Mas Bundle s Mario Kart Double Dash za 2999 kc a mas Bundle s Rezident Evil 4, Making of RE4 a Demo verzi Metroid Prime 2 za 3999 kc. Jinak pametovou kartu si radsi kup neoriginalni... nejlepe 64 mb to mas pak 1019 bloku. To koupis treba v Datartu od Snap za 600 kc, anebo od madcatz webovou adresu si ale nepamatuju, anebo ze zahranici
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loldaolda 25. 8. 2005 15:24

3990,-. ? to je moc kua :( Ja to chci za $99 :wink:
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 25. 8. 2005 15:31

loldaolda píše:3990,-. ? to je moc kua :( Ja to chci za $99 :wink:

Mozna bych prodal svuj GC+RE4 za nakou solidni cenu...
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 8. 2005 06:46

pierek14 píše:Treba v Gamehouse... http://www.gamehouse.cz.

Mas Bundle s Mario Kart Double Dash za 2999 kc a mas Bundle s Rezident Evil 4, Making of RE4 a Demo verzi Metroid Prime 2 za 3999 kc. Jinak pametovou kartu si radsi kup neoriginalni... nejlepe 64 mb to mas pak 1019 bloku. To koupis treba v Datartu od Snap za 600 kc, anebo od madcatz webovou adresu si ale nepamatuju, anebo ze zahranici


...to bych rozhodně nedělal! 251 místná karta od NINTENDA stojí něco kolem 800kč a nezaflákal jsem ji všema hrama co mám doma, a to je co říct :-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 8. 2005 13:16

...nějak mi blbne odesílání soukromých zpráv, proto volím tuto cestu.

To Ocelot69.
Nevím, jesli jsi četl dopolední zprávu, ale dnes by Ti měl dojít balíček. Také Tě chci upozornit na to, že jsem to neposlal jako soukromá osoba, tudíž tam nenalezneš mou adresu, ale poslal jsem Ti to pod firení hlavičkou. Je to bez dobírky. Dej vědět, zda to došlo, abych mohl případně reagovat a urgovat Českou poštu, či to jinak řešit.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2005 19:24

metroid prime?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 8. 2005 07:02

Paar píše:metroid prime?


Myslím, že si Ocelot dělá obrázek a zpracovává dojmy, tak až bude chtít, určo bude psát...zatím mlčí jako hrob.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 30. 8. 2005 07:47

S tou paměťovkou: Mě 251 bloková nestačí... především když mám tak hladové hry jako Doshin the GIant a The Sims:Bustin´n Out Mám sice ještě dvě 59-ti blokové, ale ty jsem dostal ke hrám Pokémon Colloseum a Animal Crossing.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 3. 9. 2005 22:03

251 rozhodně stačí a neoriginální karty jsou *****...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 4. 9. 2005 09:20

Ja mám tu 64mb kartu se 1019 bloky od snap,žádný problémy s ní nemám.Myslíte ,že by s ní pak mohli být ňáky problémy?Nebo jsou ňáký důvody proč bych ji neměl používat a koupit si originálku?
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 9. 2005 10:51

Jsem někde slyšel,že když pokročíš v Mario Sunshine dál,tak to pak nejde uložit..Nevím jestli to jsou kecy (asi jo) ale slyšel jsem to..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 4. 9. 2005 12:31

Já teda s tou paměťovkou od SNAP nemám problémy žádné. Mohu bez problémů kopírovat i na orginál i z originálu. VŠECHNY hry ukládám na tuto jednu paměťovku. Jedině Animal Crossing mám na paměťovce co je přiložena ke hře, ale hra funguje i s tou neoriginální. Jediná nevýhoda je, že karta je černá a ne béžová jako originál a je větší než originál. A v ČR se špatně shání, protžoe ji už její distributor nedováží.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků