Jakou posloucháte muziku

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 22:23

Tak jakou kapelu máte nejradši??
Já přímo zbožňuju Linkin Park ty sou skvělí....
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foxprox 9. 7. 2005 23:30

Naj je PRODIGY a podobny styl (aspon mne sa to paci) a potom IRON MAIDEN a nejaky ten RAP... 8)
foxprox
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 10. 7. 2005 09:01

Pro tyhle diskuze je určeno fórum fórum Puza.cz.

Jinak moje nejoblíbenější skupina je Metallica, dál poslouchám System Of A Down, KoRn, Slipknot, Disturbed, Deftones, P.O.D., Marilyn Manson, Prodigy, Rob Zombie, Soulfly, Static-X, Powerman 5000 a spousta dalších ... :D
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 10. 7. 2005 10:32

V kazdom zanre sa najde nieco dobre.
Naposledy upravil AlienX dne 26. 12. 2006 14:38, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:46

Jen tak namátkou-Marilym Manson,Ramstein,Ministry,The Hives,Tom Waits,Static-X,Bob Marley,Cypress Hill,Einstürzende Neubauten,Fun Lovin'Criminal,Dave Matthews,Už jsme doma,Garage,H.I.M.,Green Day,LED ZEPPELIN,Massive Atack,Mudvayne,atd atd atd........
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dominick 11. 7. 2005 12:43

Linkiny ale to nove album (=Linkin Park vs. Jay-Z:Collision Curse) je takove divne..Nejlepsi je meteora
dominick
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:59

dominick píše:Linkiny ale to nove album (=Linkin Park vs. Jay-Z:Collision Curse) je takove divne..Nejlepsi je meteora


Linkin Park jsou super když sem slyšel jejich novej Numb/Encor s Jay-Z tak sem nebyl moc nadšenej ale teďka je to fakt hustý a celý to album se mi moc líbí.
Ale Meteora je prostě BEST....
Linkini mají prý někdy v roce 2006 vydat nové CD tak se těším :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 7. 2005 06:36

Nejlepší alba od Linkinů jsou Under Attack a Splitting the DNA.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 12. 7. 2005 13:07

Tyhle dvě alby jsou pro mě jenom takoví předělávky nebo dodatky k Hybrid Theory,jsou tam skoro ty samí písničky.

Slišel jste někdo album asi ňákého nadšence Linkin Park Piano Instruments?? Podle mě je to celkem nářez :shock:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 12. 7. 2005 21:03

Víceméně poslouchám všechno, ale hlavně The Prodigy, The Crystal Method, Plump DJ's, Fluke a hodně breakbeatu!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 05:16

Včera jsem začal pařit UT2004 a ač nemám moc rád elektronickou hudbu(krom Chemical Brothers,Significant Others a starých Prodigy),tak ta mě fakt dostala.
>to Axel222
Právě že to jsou předělávky a jde nádherně vidět,co jde s hodbou všechno dělat.To se mi právě líbí na NIN.Vydají album a pak už jen čekám,kolikrát ho zremixujou a kolikrát je to daleko lepší.Stejně jako když Rammíci mixli Korny nebo Roba Zombieho.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rondo 23. 7. 2005 15:19

Ja si uz od nakejch 12 let ulitavam na The Prodigy a tedkon v kvetne se mi v Brne splnil sem a byl jsem na jejich koncerte.
Jinak vymatema tanecni techno parties, ale doma uz techno moc neposloucham. Jede mi tu Radio 1 a obcas Horkyze Slize, Ine Kafe, Ska-P a hodne DnB
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grom 24. 7. 2005 10:59

Já poslouchám především METAL, a to speed a power (namátkou Stratovarius, Hammerfall, Dionysus, Masterplan, Rage, Edguy, Manowar) ... někdy si rád poslechnu starou klasiku v podání Hendrixe, Doors, Led Zeppelin či Black Sabbath. Posledni dobou mě hodně oslovuje SKA, a to predevšim díky ohromné energii a nespoutané živelnosti, kterou kapely předvání při live vystoupeních. Co opravdu nemám rád, je disco, techno, hip hop a podobné "hudební styly".

Ještě, že nás rockerů a metalistů (někteří by řekli spíše mániček :lol: ) je stále dost.

S pozdravem Metal is never gonna die se loučím
Grom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 24. 7. 2005 14:06

Jsem na tom vcelku podobně jako Grom, ale místo poweru a speedu poslouchám spíš gothic metal ( Sirenia, Nightwish, Lacuna Coil... ).
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 7. 2005 13:28

lacuna coil - self deception nema chybu
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků