Pozvánka na Minecraft "Vanilla" server

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod freedommc 12. 1. 2017 00:12

Zdravím vás lidi,

nebudu si tady na nic hrát, chci to říct na férovku.
Asi před měsícem jsme založili menší server Freedom. Vlastnil jsem již mnoho serverů (TogetherZone, Cubecon, CraftingTogether ...). Myslím, že každý z těchto serverů měl úspěch (možná někdo pozná). Nyní jsem se rozhodl v tomto pokračovat, ale pouze pro lidi, kteří si chtějí v klidu a dlouhodobě zahrát a zrealizovat třeba svoje choutky někde s ostatními. Proto jsem založil tento "vanilla" server. Nyní s pouze 12 sloty, ale není potřeba sloty navýšit (jsem dospělý a finančně výdělečný člověk).
Tímto bych Vás chtěl jen oslovit o existenci tohoto serveru a moc bych si přál nějakou skvělou komunitu, která mi udělá na server skvělý kolektiv a spolek.
Nějaký info o serveru...
Server běží na verzi 1.11. Server má jak jsem říkal 12 slotů. NA serveru není žádná ingame ekonomika (pokud bude velký zájem, není potřeba nějak spáchat - s pluginy umím). Server je myslím si přizpůsoben každému a pokud někdo něco nezná, všude jsou sepsány návody (web, ingame). Dostupné residence, anticheat, funkční skiny, přidané recepty, bezpečné ingame obchodování (také sepsán návod ode mně), zamykání beden.. Pokud by měl někdo zájem něco užitečného přidat, není problém (s odsouhlasením mě, tak většiny např.)
Opravdu chci a přeji si, aby tento server byl navštěvovaný "normálními" lidmi (Ikdyž všichni známe dnešní MC komunitu). Proto se obracím sem, protože vím nebo doufám, že se tu stále ještě "starší" komunita MC uchovala :) Server NENÍ žádný speciál, ani minihry!

Kontakty na mě (Kdyby byli nějaké dotazy / spolupráce) a na server
IP: play.mc-freedom.eu
Web: http://mc-freedom.eu/
Server verze: 1.11

Děkuji každému, kdo si toto přečetl. Doufám, že jsem vás třeba trochu zaujal. Jakékoliv dotazy, připomínky dolu do komentářů :)
freedommc
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků