Chci si koupit hru a hrát ...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod styxik 16. 1. 2016 18:21

Upozorňuji, že jsem starší ročník.
Z různých důvodů odmítám být "online". Celkem bych si ale rád koupil hru, kterou prostě nainstaluji a nemusím řešit 1000 pi..vin kolem. V mém případě je to Starcraft II navíc pro Mac. Před několika lety jsem si ji zakoupil, kvůli ochraně a požadavkům na připojení nakonec stáhnul a instaloval hacknutou verzi. Podobně jsem zakoupil Settlers 7, to už jsem byl ale natolik nas...., že jsem hacknutou verzi ani nesháněl a hru vůbec nedohrál. Proč to vůbec píši.
Doprdele proč si všichni debilní producenti a to nejenom her myslí, že musím být furt napojený do interfernetu? Kurňa já si chci hru, SW koupit, ideálně před kupí osahat a pak používat. Třeba v jeskyni, nebo atomovém bunkru.
Ok, už jsem se vylil, a jdu hledat na torrentech. A až ta hra bude vedle v krámě na flashce bez nutnosti připojení a jiné kundí registrace, rád si ji dokoupím klidně i za vyšší cenu, než je ta vaše uber super deluxe verze z bonusem.
styxik
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 1. 2016 18:26

Jako ne, že bys na to neměl právo, ale tenhle přístup nějak nechápu - vytáčené připojení už není, internet je všude a krom ochrany jsou tam většinou poměrně fajn služby: třeba automatické updatování, které řeší spoustu problémů, savy v cloudu (takže můžu navázat, kde jsem přestal, víceméně kdekoliv)...
Ale jinak je pro tebe spousta her (i nových) bez jakékoliv ochrany na GoG.com, a stahování "toho, co se mi líbí, ale odmítám to koupit" je podle mě prasárna. Buď si to teda kup a překousni (nebo kup a hrej pirátskou verzi), nebo to nekupuj a hrej něco jiného, s čím nebudeš mít morální problém.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 1. 2016 19:47

Nabídka je, jaká je. Ber, nebo nech být. Na každý krabičce máš napsáno, co to vyžaduje.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 1. 2016 20:47

Pořád je tu šance to někde stáhnout, což je zajímavá alternativa. Jestli to pak i koupit, to je otázka. Pokud se mu nelíbí systém distribuce a používá alternativní, tak asi lepší nekupovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 1. 2016 21:11

Já zase nechápu jednu věc (upozorňuju, že jsem taky starší ročník). Jde vám o to, že nechcete být připojený pořád nebo vůbec? Pokud vím, hry jde aktivovat i bez připojení k netu. A po instalaci u většiny nemusíte být nonstop online. Tenhle přístup nechápu, protože z mého pohledu by již starší lidi měli chápat, že za něčí práci by se mělo adekvátně platit (popřípadě jako já, počkat na slevu).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků