Herní magazín - Tým

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod s3gi18 25. 12. 2014 11:55

Zdravím Vás,

Takže před pár dny jsem zde přidával příspěvek ohledně herního magazínu, který bych chtěl vytvořit. Dnešní cestou hledám lidi do týmů, vlastně od redaktorů, recenzerů až po streamery či propagatory. Pro začátek nebudu moct nic nabídnout. Pokud se ale magazín chytne, není problém v budoucnu se nad něčím domluvit. Já vím že je to dlouhá cesta s nejistým koncem a právě proto hledám lidi, kteří to budou dělat s chuti k hrám, než spíše proto, aby z toho něco měli. Hledám především lidi, kteří něco nevzdají za týden, protože nevidí žádný pohyb. V žádném případě nechci žádné děti, kteří se urazí, protože jejich nápad neprošel přes vedení. Pokud by někdo měl zájem, může mě kontaktovat do zpráv nebo zde do komentáře a já si ho přidám.

Kontakt:
Skype: davca_24
Email: proklik15@seznam.cz

Děkují
s3gi18
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2014 13:07

No, kdyby ti to náhodou nevyšlo, měl bych pro tebe kontakt, kde by jsi možná mohl zkusit něco psát.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 1. 2015 08:49

Najít lidi, kteří budou něco dělat s nadšením za nic, je velmi těžké. Věř mi, zkoušíme to již dlouhou dobu. Ale tahle diskuze zde vůbec nepatří, neboť toto fórum je přidruženo k webu Doupě, který má svého vlastníka a tak jsou zde podobné příspěvky nepřípustné.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků