NASA: Tahle civilizace spěje ke svému konci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 4. 2014 16:42

Tak koukám, že jsem ještě skromný, když jsem vyřknul verdikt, že by na světě bylo lépe bez pěti miliard lidí.. :nenapadne Akorát já osobně si myslím, že do těch pěti miliard patřím i já, nevidím svůj přínos pro civilizaci. Navíc jsem příliš hodný a moc odpouštím a nedokážu zabít ani mouchu, když to tak vemu.. :-X A musím uznat, že třeba u Noeho, co jsem byl ve čt, tak jsem se necítil úplně perfektně v části, kdy padlí andělé bránili archu před lidmi.. :-X A to čumím na kde jaké krváky, vraždy apod.. Hannibal (seriál) atd.. :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 13. 4. 2014 16:59

Víš proč se střílí lesní zvěř, a proč se v Austrálii střílej králíci (které tam navezli kolonisté, a oni se tam, přemnožujou) ?

Protože kdyby se nereguloval jejich stav, tak jich zemře mnohem víc, vzhledem k nedostatku potravin. A s lidma je to stejné.

Proč tu mít X tisíc debilů, co jsou k ničemu? A jen se množej jak králíci.

Příbuznej dělá v Košicích na sociálním úřadě, a chodí tam cikánka, co má 12 dětí, z čehož většinu incestních, a taky je jich 9 postižených. Tohle je výsledek Husákovy politiky, ale v celosvětovém měřítku se to děje taky.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 4. 2014 17:07

Když mluvíš o těch postižených cikánech.. Taky tu máme jednu famílii.. A když jsem to slyšel, no cement, ale vážně.. Tady v takovém případě jsem pro to, aby nedostali ani korunu třeba, ať si dělaj, co chtěj.. Protože na ta děcka berou nechutné peníze a stejně, i když ví, že další bude postižené, dělají další.. A zrovna ta "naše" má naprosto všechny děti postižené.. Bohužel náš sociální systém.. Stojí za ***** a nemá proti tomu žádnou obranu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 13. 4. 2014 17:11

No právě no... ale můžeme si za to částečně sami, ti cikáni jsou hloupí, ale drzí a vyčůraní, my jsme přerslušnělí.

Naše děti jsou vychovávány k poctivosti a pracovitosti, a k pokoře a slušnosti.
Ale už jim není vysvětletno, že tyto dobré vlastnosti je nutno upozadit a omezit, když je to potřebné.

Českej člověk je celej život slušnej a připosranej, a to i v době, kdy se to naprosto nehodí.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 4. 2014 19:33

Ano, v Číně regulovali porodnost takovým způsobem že si rodiny nechávaly jen číňánky a a ne čiňanky a tak teď v Číně roste generace mužů která nebude mít šanci sehnat v Číně manželku, protože - holky došly. Takže se politika jednoho dítěte začíná nějak pomalu dostávat do pozadí, nehledě na to že majetnější Číňané to beztak porušují a mají dětí víc. (Ona je tuším za to nějaká sankce, ale nešť.

Lidstvo regulují choroby. Hlavně pandemie AIDS v Africe řádí nesmírně krutě, virem HIV je africká populace doslova promořená... A spousta generací se tím pádem buď nenarodí, nebo nedožije doby kdy by mohla dát základ další generaci.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 16. 4. 2014 20:58

Číně roste generace mužů která nebude mít šanci sehnat v Číně manželku
Třeba tím Strana chce generaci čínsky inteligentních a bělošky svalově silných


http://www.myvideo.de/watch/9534401/Pot ... nou_formou
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků