Alternativní hudební tvorba v rádiu. :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 19:22

Ano to si se vší skromností dovoluji tvrdit o svém novém albu. Rádiokomerce je poslední dobou furt to samé, takové vymývárny kde se furt dokola něco opakuje. Proto jsem se rozhodl k radikálnímu kroku. Otázkou bude, jak zareagují posluchači až se k tim tyto nahrávky dostanou z několika rádií. :-) Jsem zvědav co mi k tomu povíte...

http://www.youtube.com/user/d2mac#p/a/u/2/Zu4VitOXw6k
D2MAC
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 6. 2011 19:59

Co bysme ti meli povidat. Takova hudba do radii nepatri a clovek by na to mel byt nalezite pyšny , ze tam neni.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 6. 2011 20:16

To zní spíš jako nějakej nepříliš nápaditej hudební podkres pro film/hru než jako něco, co bych chtěl slyšet v rádiu...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2011 20:31

Proč by tohle měl chtít někdo poslouchat v rádiu?
Naposledy upravil SCobra dne 6. 6. 2011 20:42, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 6. 2011 20:33

Proč bych tohle měl chtít poslouchat?

Ne, určitě to je zajímavý, i když ne uplně můj šálek kávy.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 21:34

Díky všem za komenty. Ano má tvorba je rozpačitá, polovině posluchačů se to líbí, ta druhá polovina by o mě raděj nevěděla. Do rádia to patří ale je potřeba pro to založit kvalitní alternativní rádio. Tak snad až se má tvorba uchytí tak pro potěchu těch, kteří maji rádi tvorbu ze které *****í komerce, něco založím.
Jinak mám tam toho více a furt přidávám tak občas nakoukněte, třeba narazíte na něco co se bude líbit více :-)
D2MAC
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2011 22:02

Tak ono nejde o to, že by se to nedalo poslouchat... Možná máme jen rozdílnou představu o tom, k čemu je rádio :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 22:05

Nezapomínej že je mnoho rádií vysílajících mnoho stylů. Jen rádia pro alternativní muziku v éteru jaksi chybí. Snad jedině rádio Wave. :-)
D2MAC
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 6. 2011 22:09

Pouzivam šikovny programek scream , ktera ma v zakladu vetsinu alternativnich internetovych radii naladim a jedu :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 22:15

No jo ale internet ještě nějakou dobu nebude všude, třeba při cestách autem a tak... Navíc poslech typu "zapnu rádio a hraje to" je prostě něco jiného než nutnost zapnout pc/notebook, vyhledat internet, zapnout software a doufat že nebudou výpadky ve spojení :-)
D2MAC
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 6. 2011 22:50

No vidis to , ja na to mam opačny nazor. Komerčni radia neposloucham , v aute si radši poslechnu Mp3 a TV sem nezapl kolik let, čučim jen do PC

Proste byt muzikantem neni jenom tak , bud budes komerčni a budes vydelavat prachy nebo budes nekomerčni a nevydelas nic :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 6. 6. 2011 22:53

D2MAC píše:Nezapomínej že je mnoho rádií vysílajících mnoho stylů. Jen rádia pro alternativní muziku v éteru jaksi chybí. Snad jedině rádio Wave. :-)

jeste radio 1 coz je jediny pro me poslouchatelny radio kde je ty alternativy fakt dost :) jinak hudbu nemas spatnou ikdyz sem spis na rychlejsi styly elektronicky muziky :)
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 23:10

Tomkalhotka: Komerční rádia taky neposlouchám vyjma Hej a Wave, tv ani nemám :-D. Já bych nejraději vydělával na své tvorbě. Mít jako práci něco co má člověk nejraději je prostě skvělé :-)

powerball: neslyšel jsem ještě... tím rychlejší myslíš co, speedcore ? :-D
D2MAC
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 6. 2011 23:15

Jeste aby ne , me by se taky libilo zivit se DJingem , ale nevydela to tak abych si to mohl dovolit, proto musim pracovat v jinem zamereni a tohle brat jako konička :) Hraju DnB
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 6. 2011 23:45

Tak konkrétně tomuhle chybí nějaká chytlavost, nicméně směr dobrej.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků