Nákup her přes steam

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod martanius 5. 5. 2011 22:56

Zdravím, jde o ot že mi steam nebere kreditku a potřeboval bych někoho kdo by mi přes kreditku předobjednal Dirt 3 a já bych mu pak složenkou poslal peníze poštou.

Můžete být v klidu nejsem žádném kretén, peníze Vám pošlu určitě. Jinak můžete si prohlédnout můj profil na aukru. http://aukro.cz/show_user.php?uid=14286173 ... vím není to nic moc, ale je to alespoŇ jediný důkaz který vám můžu předložit.

Doufám že se někdo ukáže a přeji pěkný den.
martanius
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 5. 5. 2011 23:03

Nemáš spíš v okolí někoho s kreditkou?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2011 23:17

No a nebo si zítra dojdi do banky, nech si aktivovat platby přes internet a do zahraničí a máš vyřešeno doživotně...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fredddie 6. 5. 2011 00:53

Ani nikam nemusí chodit, tohle už se běžně aktivuje u bank přes telefonní zákaznickou linku.
Fredddie
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martanius 6. 5. 2011 10:15

Já vím, ale nemůžu z jistých důvodů a proto se ptám tady :)
martanius
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 5. 2011 10:29

A můžeš posílat peníze z účtu na účet? Z jistých důvodů.. Třeba proto, že je to karta rodičů? :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martanius 6. 5. 2011 14:01

Ano tak nějak :D... peníze bych poslal složenkou (tedy spíše moje máma) už jednou jsem takhle nakupoval na steamu s kámošem na steamu, ale nevím jak se jmenoval a je dost možný že se tam přejmenoval. Peníze jsem mu poslal.
----------
Hele tak ono to tu kartu teď vzalo :) Ok tak tím pádem už nepotřebuji nikoho. Díky všem co sem aspoň něco napsali :)
martanius
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků