Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 2. 2011 14:59

Vysloveně lítací sen jsem asi taky neměl. Jen nepříjemnou náhražku, kdy jsem běžel z prudkýho kopce a dělal jsem tak dlouhý skoky, že se mi dělala závrať až mě to probudilo. :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 9. 2. 2011 21:39

to inexplicit - jakto že tě mozek nemá rád? Ty jsi ten mozek! :D

to -Dreamer- a víš jistě že tohle není sen? Máš celkem nápadnou přesdívku.. :D

Jinak Smoke, taky tu někde pobíha občas po fóru, se tímto zabýval. Taky jsem měl lucidní sen, kdy jsem si moh dělat co chci, ale furt mi do snu někdo strkal věci, které jsem nechtěl..Nevím :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 2. 2011 23:38

Treba si myslis, ze je nechces, ale pritom je vlastne chces. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 10. 2. 2011 08:29

driv sem myslel...ze jsem mozek :D ale vzhledem k tomu, ze mozek mi dela veci, ktere bych si ja neudelal :D tak si tim uz nejsem jisty..kde se ta "duse" nachazi :D :D (i kdyz je tu jista pravdepodobnost..ze vlastne nemam rad sam sebe :D )
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 11. 2. 2011 19:02

No, jestli se nebudete smát...
Já jsem míval od cca 14-ti do 23 let dost hnusný noční můry. Nějak jsem to už teď vytěsnil ale bylo to něco jako v tom románu od Kinga. Hnus fialovej, jak psal Lo!Zza o té paralýze, akorát ještě děsivej pocit zmaru, bezedna, šedi, tmy, blbě se to popisuje. Pak, protože jsem chodil s ortodoxní katoličkou mne napadla jedna věc. Při další Můře jsem začal odříkávat Otče náš.... Divte se nebo ne ale postupně to přestalo. Můra jako by byla slabší, ne tak hrozivý pocit a po asi 3-5-ti nocích, kdy s mi to zdálo (ono se to stávalo tak jednou za měsíc, dva) přestaly nadobro. Normálně si jeden ve snu dost těžce poručí, co promyslel za bdělého stavu, tady to fungovalo. A myslím, že tak nějak jako ta moje Můra fungují i panenky Voo Doo, prokletí a podobně. Akorát, že my-realisté si to nepřipouštíme.

Jinak podle některých je Duše ukryta v pupku. A jak jsem tuhle krásně namarinoval krkovičku, i bych tomu věřil ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 2. 2011 19:33

Mno.. Sny jako takové mě občas překvapují :) Já si třeba uvědomím, že je to jen sen a dívám se na sebe z jiného pohledu a vím, že se mi nic nestane, ale přesto mám strach :D A jak říkáte, honí mě něco, co není vidět, ale bojím se toho, tak utíkám, nebo se mi asi pětkrát už zdálo, že mám parkour schopnosti z Prototype :D :D Úplně krutý :D Nebo zkouším, co dokážu. Šílenej sen, uvědomím si, že je to sen a řeknu si:"Zkusíme různé ptákoviny, kdyžtak se probudím" a funguje to :D Když jde do nejhoršího, tak se probudím :D Padací nebo létající sen jsem měl snad jen dvakrát. Nebo budík ve snu :D:D Se mi zdálo, že jsem na WC někde v hospodě a najednou mi zvoní budík :D V jednej ruce držím spodek a druhou honím telefon po kapse a snažím se ho vypnout, pak mi dojde, že je to sen a vypnu ho v reálu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 2. 2011 19:51

Mě by zajímalo, jak je to možný, že těsně před něčím parádním, k čemu má ve snu dojít (domyslete si, co to je), mě někdo nebo něco vzbudí. Prostě skoro vždycky, ve snu natěšenej a pak najednou zazvoní budík nebo venku někdo zatroubí nebo mě někdo vzbudí. Nedává to smysl, sen taky probíhá v reálném čase, tak jak to, že to vždycky vyjde takhle blbě.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 2. 2011 19:55

To buď v klidu, to se mi stává ve 10001% snů o takových věcech, které mě zajímají nebo bych rád prožil. Já někde slyšel, že sen trvá jen pár minut a člověk si myslí, že to bylo celou noc i když ve snu proběhne třeba celej tejden. Ale to jsem jen slyšel, neověřoval :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2011 19:56

Ale sen neprobíhá v reálném čase... Je to přesně jak píše Mrak, akorát se to pohybuje od vteřin po minuty. Sny se totiž zdají jen v jedné fázi spánku a ta je právě strašně krátká.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 2. 2011 19:58

Probíhá v čase, ale ne v poměru 1:1 k reálnými času. ;-) Sen je určitě zrychlenej, o tom není pochyb. Říkal to i Caprio. Ale proč je sakra v nejlepším konec :-\
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 2. 2011 20:00

Musíš si říct, že je to sen a zrychlit to víc :D Jen mě fascinuje, jak je zrychlenej, tak stejně se Ti zdá, že to bylo naprosto normálně :) Lidská mysl je stejně největší záhadou :))
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 2. 2011 11:14

Tak ony jsou techniky jak sny ovládnou, ovládat, celkem regulérně je to promyšlené.
Základ je jedna z nejlepších knížek Jacka Londona (tak on asi nenapsal špatnou knížku, příkladně Martina Edena psal o mně 8-) tedy, konec zatím nesedí ;) ) - Tulák po hvězdách. Ačkoliv je pravda, žo toto se mi dostalo do ruky, když jsem byl asi půl roku v nemocnici, tak to bylo skorem stylový.
A potom Lobsang Rampa, je to lama který musel odejít z Tibetu v počátcích okupace. Ale u toho bych rozlišoval, knih napsal víc, víceméně životopisné ale ty, co jsou datovány už v Anglii mi přijdou "zpracovaný marketingem". Je dobré sledovat podobné zkušenosti naprosto rozdílných kultur, časoprostoru.
Dneska se mi nezdála ani reklama na mrkev...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2011 11:41

Zrovna dneska jsem mel sen, ktery na me nebyl moc hodny a rekl jsem si, ze to skutecnost byt nemuze, ale ze to musi byt sen. Ale nebyl jsem si jisty a nevedel jsem, jak to zjistit. Podvedomi zapracovalo a vzpomnelo si, co jsem si tady cetl. Ze zjistim, jestli je to sen tak, ze se podivam do zrcadla :D Tak jsem se podival, ale obraz byl rozmazany a navic jsem tam mel zaverene oci (nebo vubec nemel) :D ... Ale to je vsechno, co se delo dal uz nevim :'(
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 2. 2011 11:47

Jak jsi to zrcadlo našel? Mně když se něco zdá, tak jsem většinou "vypnut" a jenom se nechám unášet.. aby někde bylo zrcadlo, to by byla dosti náhoda..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2011 11:48

Ja nevim. Jenom si pamatuje, ze jsem byl pred zrcadlem ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků