Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 10. 2010 13:36

Něco mi tu furt Smetišťácky chybí, tedy cokoliv o čem se dá pokecnout, rozebrat, vyvrátit, přesvědčit a podobně. Ale flamujte podle pravidel...
:oboze :oboze :oboze

Nadhodím jedno ze svých oblíbených, Součkovských témat-nacisté "někde", nacisté "něco"...
Jak se díváte třeba na eMZáky v Antarktidě?
Nějaké info je třebas tady.
Je to vděčné, protože ve věčném ledu máme prozkománo celkem prdík, led a sníh i základní bezpečnostní tepelná izolace by celkem s úspěchem odolávala satelitům. Německé pokusy s UFO je celkem dost prokázaný fakt, jelo to i v Práglu. Myslím, že se jim moc nevedlo,protože pokud ano, kašlali by na nějaký radikálnější únik kamkoliv ale pár talířů nad letkou bombardérů a šly by do kytek všechny... Totéž nad pozemními vojsky. I když, talíř z Ikarie XB1 byl také přesvědčivý ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 17. 10. 2010 17:36

Proč vždycky tyhlety weby vypadají jako když to vyráběl 12 letý klouček, co si za týden osvojil základy HTML? :)

Jinak
Dr.Watson píše:Německé pokusy s UFO je celkem dost prokázaný fakt, jelo to i v Práglu.


slyším poprvé, jak celkem dost je to prokázané?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 10. 2010 17:50

Na UFo moc neverim, ale predstava ze nekde na Antarktide nekdy nekdo probudi Vec mne celkem desi. :D

Ale mne spise zajimaji konspiracni teorie - Iluminati, sifry mistra Leonarda a podobne. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 10. 2010 17:52

Protože je vyráběl 12letý klouček, co si za týden osvojil základy HTML ;-)

Německé pokusy s ufo... Spíš s letouny různých podivných tvarů a schopností...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 17. 10. 2010 18:26

Lulz. Jaký pokusy s UFO? To, že si armáda udělá pár nefunkčních prototypů netradičně tvarovanejch letadel je pokus s UFO?

Z definice UFO jako Unidentified flying object to platí v případě neinformovanýho externího pozorovatele, ale pak je UFO prakticky cokoli...

-- 17. 10. 2010 19:30 --

Watson: Věříš taky na hollow earth teorii?:)
http://hight3ch.com/hollow-earth-conspi ... cumentary/
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 10. 2010 21:17

mtmccox2 píše:Proč vždycky tyhlety weby vypadají jako když to vyráběl 12 letý klouček, co si za týden osvojil základy HTML? :)

Jinak
Dr.Watson píše:Německé pokusy s UFO je celkem dost prokázaný fakt, jelo to i v Práglu.


slyším poprvé, jak celkem dost je to prokázané?


Někde to najdu, měl jsem zazálohované články.V Avii (snad jsem tu fabriku nespletl) byla malá přistávací plocha a tuším dva, tři svědci, co viděli vzlétat "létající něco" kolmo vzhůru. Odkazy bych musel najít. Ten šoumen, co se tím zabývá nahodil web zpoplatněně. Jinak, základ je Ludvík Souček, v Jantarové komnatě jsou myslím i odkazy na jména.
Já a ni netušil, že vynález tranzistoru v podstatě vzniknul v Čechách. I když to už jsou ty paralelní vynálezy, současně tuším i ve Francii. Prý to pronesli z podzemní fabriky.
No a dneska, jak jsem měl poránu roupy (tedy nikoliv červíky) jsem se na Matrixu 2001 dočetl, že Němci ve čtyřicátejch postavili základnu na měsíci, v padesátejch tam přistáli Amíci společně s Rusy a asi před rokem na spikleneckech webech letělo, že se tam i válčilo...
Hollow earth mi nic neříká. Já radši ty ufouny. Tedy ne, že bych tomu extra věřil ale baví mne představovat si alternativní cesty historie. Tak třebas v prvním století Římané vynalezli parní turbínu ale nenašli pro ni hned použití tak nějak zapadla... Anebo, pokud by můj oblíbenec - Jiří z Poděbrad neumřel předčasně, tak jsme mohli hrát uberroli v obsazování Ameriky a tak ... ;)
Kua, a PC to mohl mít tím pádem v kabeli...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 10. 2010 21:32

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... ky-zazrak/

A němci měli v průběhu války několik proudových letadel s kolmým startem. Většinu sice jen ve fázi prototypu, ale měli. A nejen němci :-)

Ještě tu je jich spousta popsaných (bacha, ne všechno jsou skutečné projekty, něco jsou jen nápady neuvedené do praxe, něco čistě fikce):
http://discaircraft.greyfalcon.us/
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 17. 10. 2010 22:17

No to je ale neuvěřitelný nesmysl... Třeba jen to o těch ponorkách - typ XXIII byla relativně malá ponorka pro pobřežní operace, rozhodně se nehodila pro dálkovou plavbu... Typ XXI byl sice nejpokročilejší ponorka vůbec ale bylo jich do konce války postaveno 118 kusů - ovšem nikoliv uvedeno do služby ! Němci měli jen čtyři bojeschopné jedenadvacítky ! Kdyby jich měli bojeschopných 123 tak by měli spojenci kua velký problém... To se však nestalo... A že by bojovali Němci s Američany ? Proboha, kdo mohl sepsat takový blábol ? Za druhé světové války došlo snad pouze k jednomu střetnutí mezi americkou a německou ponorkou a USS Besugo a U-183 a to na samém konci války (V Evropě) 23. dubna 1945 ! Autor téhle fantasmagorie asi čumí moc na filmy typu ponorka U-517. Nejlepší zbraní proti ponorce není ponorka ale letadlo.

Letadla podobná UFO zřejmě opravdu existovala, minimálně je známý projekt BMW Flügelrad ale jejich existence je nejistá... Ono by - podobně jako v případě u-bootu XXI stačilo aby Němci měli - palivo, palivo a zase palivo. Me-262 byl dostatečně výkonná mašina, ale kvůli Führerovu požadavku že musí být stíhacím bombardérem se dočkal pozdního nasazení (a jeho motor taky nebyl vyladěný, často ho postihoval technická závada). Čtyřmotorový bombardér He-177 měl nezvykle řešené motory - dva v jedné motorové gondole, takže vypadal jako dvoumotorák. Tyhle spojené jednotky rády chytaly, proto se He-177 říkalo der Reichsfeuerzeug (říššký zapalovač). Krom toho měl tenhle obr (velký asi jako létající pevnost B-17) být super štukou, tedy střemhlavým bombardérem... Ano, nakonec nosil první řízené střely, ale to už byla válka prohraná...První proudový bombardér vůbec - Arado 234 "Blitz" bylo tak rychlé že jeho zachycení bylo téměř nemožné...

Podobné to bylo i s tanky, dodnes populární Pzkpfw VIB Tiger II - známější jako King Tiger (Königstiger=bengálský tygr)byl těžká potvora, trpící nekvalitní ocelí použitou na pancíř, velkou spotřebou paliva a hlavně nepraktickým podvozkem složeným se z překládajících se kol... Bylo to nepraktické, kola se často zasekávala a tank byl zbytečně těžký... Stačí se podívat na jeho protivníky ze spojenecké strany - M-26 Pershing a IS-2m Stalin...Tyhle tanky používaly podvozek ze samostatně odpružených kol - jež se používá dodnes... Byly relativně nízké a i vcelku rychlé. IS-3 (který ale nebyl nasazen do bojů) měl dokonce moderně tvarovanou věž... Ještě větší nesmysl byl 100tunový "Maus"-monstrózní pomalá potvora se dvěma kanóny... Sice dobrá předloha pro Mamut Tank ale v praxi nepraktické vozidlo...

Také je pravda že německé pístové (vrtulové) stroje často překonávaly spojenecké mašiny. Platí to o výškové Ta-152 (Dlouhokřídlý Focke-Wulf FW-190D), těžkém stíhači - lovci bombardérů Do-335 Pfeil a hlavně o He-219 Uhu - což bylo opět letadlo které zprvu pání nahoře odmítali a Heinkel si musel jeho výrobu vzít na vlastní triko. Pak stačil první bojový let s předsériovou mašinou - a ukázalo se že jde o opravdu vynikající stroj - za jednu noc s ním totiž zkušební pilot sestřelil PĚT britských čtyřmotoráků... Krom toho měl Uhu katapultovací sedačky... A také je pravda že kdyby bývali Němci neotáleli s nasazením raket A-4 (V-2) - mohla válka nakonec dopadnout jinak...

Zapomeňte na fantasmagorie typu nacisté na Měsíci a na severním pólu, paprsky smrti a jiné sci-fi.. Nacisty porazila jejich vlastní nabubřelost, nepředvídavost a -nedostatek paliva... Vždyť Luftwaffe měla na konci války tolik letadel že když bylo některé poškozené stačilo jít do hangáru a vzít si úplně nové... Ale s prázdnými nádržemi byly všechny k ničemu...

Dokonce se zjistilo že ani výroba atomové pumy nebyla v Německu na pořadu dne, sice se s ní experimentovalo, ale nijak vážně... Chemické a biologické zbraně se dokonce v Německu nevyvíjely vůbec, na rozkaz samotného Hitlera, který byl coby voják za první světové války zasažen plynem a odmítal je jako nečestné...(Pokud se zeptáte a co neblaze proslulý otravný plyn Cyklon B tak to byla původně chemikálie na hubení štěnic...)Zato Japonci s biologickými zbraněmi experimentovali a to dost...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 11:41

Němci sem, Něnci (jo, "n") tam ;)
I když Indy by určitě polemizoval. Na iDnesu nemají co publikovat, tak mi lezou do zelí...
Archa úmluvy a vy? Moje oblíbené téma hned po Gilgamešově eposu a Schliemannovi s Trójou (ne, není to ta pražská...).
Pro mne tato oblíbená "Daenekinovská" témata zpracovala krásně Ludmila Vaňková ve své knížce Mosty přez propast času, což je geniálně zpracované téma. Ona Vaňková je vůbec génijka. A tak čtoucí znají. Osobně mám na Exodus a Archu i Egypťany svoji teorii a to, že Egypt je dědictvím Atlantidy, ta potom dědicem kontinentu Mu. A na Mu žili souputníci našich dinosoaurů. Ale to už je jinde. Egypt se svou mocí začal zahlcovat (podobně jako později Řím, nebo Čína), dělil se na frakce a jedna frakce si vybrala právě Mojžíše jako nositele vědomostí. Ne nadarmo prakticky všichni hermetikové končí u pramenů egyptských a hebrejských. Proto si myslím, že ona archa má podobenství v "Malém bohu" ze seriálu ABC... Jen není schopna pracovat až tak samostatně ale komunikací na dálku. Nakonec i PC-ho oblíbená obsazovací a kuratelská armáda s oblibou používá označovače cílů. I proto si myslím, že v Hebrejcích narůstala jejich "jediněčnost", jakož i nenávist ostatních k nim...
BTW, kdo ví, proč Egypt najednou utnul a utajnil výsledky výzkumů Chufevovy pyramidy tím pidirobotem...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2010 12:13

Protože mají strach aby na ní nepřistáli Goauldi...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 30. 10. 2010 12:39

Zjistili něco, co úplně mění a překopává dosavadní poznatky, a dalo by moc práce to všechno znovu přeformulovat, tak je jednodušší nechat být...
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 13:45

Já na to mám jinou teorii.
Robot se tou škvírou prohrabal do malé místnůstky, zapadl do vysušeného sajrajtu a uhlíkovou analýzou se zjistilo, že jde o septik stáří cca 2500 přnl (+- 15000let) kde na zdi bylo staroslověnštinou
napsáno:
Praotče Čechu, nese* a jdi do pr*ele nebo na Říp!!!Já to vezmu hned vedle. Praotec Moravan. Čímž je mimo jiné zdokladován první cestovatelský průjem jakož i poznatek, že je lépe mít více jak jedno WC na jednu pyramidu.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 10. 2010 13:50



Discuss.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 10. 2010 13:56

Watsone, hrál jsi Deus Ex? To by se ti mohlo líbit, autorům se tam podařilo do hry zapracovat snad úplně každou existující konspirační teorii a potvrdit ji, aniž by ta hra vypadala úplně dementně.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 10. 2010 14:49

Jednotku? Nehrál ale mám ji, tuším to bylo v Game4U, jsem tenkrát kupoval snad všechno. Zkusím a vzpomněl jsem si tím pádem i na Gabriela Knighta.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků