! Nový, český PDF časopis o hrách GAMER !

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 10. 4. 2010 09:50

Vážení, oznamujeme vám, že od dnešního dne je k dispozici nový český, ryze herní PDF časopis GAMER.

Stahovat můžete tady: http://www.pc-rescue.cz/project-gamer/01-gamer2010.pdf

Časopis tvořily z větší části pouze dva, velmi schopní lidé.

Těšíme se na vaše názory, hodnocení.

GAMER 01/2010
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2010 10:16

Jsem rád, že se z Reloadu vzalo to nejlepší, především redaktoři. Na druhou stranu nechápu, proč jste si za "médium" zvolili zrovna tu nejhorší platformu - PDF, která pro čtenáře spojuje nevýhody jak papírových, tak i elektronických magazínů a výhody snad ani žádné nemá - tedy kromě toho, že není závislá na CMS a design se může měnit s každým číslem. Ale to jsou spíš výhody pro redakci než pro čtenáře.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 10. 4. 2010 10:36

Já z toho mám rozporuplný dojem. Články jsou hezké, o tom žádná, ale ten design. V jednu chvíli se na to dá koukat, pak je to najednou silný guláš písmen a obrázků.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 4. 2010 10:50

Já bych z toho úplně vykuchal sekci novinek. Stejně jsou tam jen přepsaný zprávy, který se stačily už šestkrát recyklovat na všech možnejch herních serverech.

Celkově tam není nic moc, co by mě donutilo to číst, zajímaly by mě spíš věci, který se jinde tolik nerozebíraj. Přiblížení různejch technologickejch řešení u vývoje her, pohledy do práce vývojářů, komentáře k trendům v průmyslu atd...Ale chápu, že to je asi poněkud náročnější na tvorbu:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 4. 2010 10:50

Ne úplně ideálně zvolený formát. Proč ty články nejsou prostě na webu??

A dále kritika grafiky třeba u hry Metro 2033 se strojem který má disponuje pouze DX9c asi není úplně namístě.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 4. 2010 11:15

PDF mám sice rád, ale tady bych to nepoužil. Navíc jste zvolili špatný formát velikosti stránek, se kterým neumíte pracovat. Dáte obrovský obrázek a stlačíte tak text do nezvhledného a tenkého sloupečku, navíc ty obrázky naprosto přebíjí obsah! Buď to přepracujte nebo vydávejte normálně na web, protože toto očividně není nejlepší varianta...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 10. 4. 2010 12:32

Chce to čas, je to první číslo. Druhé bude pravděpodobně komplet jiné, dle různých názorů od čtenářů. Uvidíme no.
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2010 13:57

Mě se formát a i grafické uspořádání líbí. Naopak se mi moc nelíbí nudle, které mám uprostřed monitoru a kolem nic - to mi přijde jako zbytečně nevyužitá plocha.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 4. 2010 18:31

No ty obrázky jsou opravdu někde nešťastně vloženy, ale i v textu se mi něco nelíbilo, např. chybějící diakritika tuším na straně 31 nebo někde chybějící čárky. Nicméně přeju hodně zdaru.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rommel 11. 4. 2010 12:45

Dobrý den,
rádi bychom Vám představili první číslo nového českého PDF časopisu GAMER.

Časopis stahujte z tohoto odkazu:

http://uloz.to/4518639/gamer-c.1.pdf

Připravujeme vlastní web.
rommel
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 11. 4. 2010 12:51

tak som sosol a letmo prezrel, nevypada to zle :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 11. 4. 2010 15:21

ja bych se na to i podival, ale nechce se mi tahat adobe reader :lol:
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 4. 2010 15:23

SumatraPDF? :)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 4. 2010 15:25

Stačí plugin do prohlížeče... Nebo Google Docs má svůj integrovaný.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 11. 4. 2010 16:25

mno jo, ale furt to je neco co musim stahnout a na to sem linej :P mozna casem :D
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků