! Nový, český PDF časopis o hrách GAMER !

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 4. 2010 16:34

Takovou věc jako je Adobe reader nebo prostě něco co přečte PDF máš mít na PC hned nainstalované
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghormoon 11. 4. 2010 16:44

mam tu cerstvej system 2 tydny, sem jeste nepotreboval :P
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 4. 2010 16:46

Tak já to instaluju všechno hned na začátku, mám to na flashce :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 4. 2010 05:14

Re: ! Nový, český PDF časopis o hrách GAMER !

Odesláno: 13. 4. 2010 06:09
Od: Marcel Kudlvasr
Komu: Black_Arrow_CZE
Předmět zprávy: ! Nový, český PDF časopis o hrách GAMER !

Black_Arrow_CZE píše:Chce to čas, je to první číslo. Druhé bude pravděpodobně komplet jiné, dle různých názorů od čtenářů. Uvidíme no.



Ahoj Blacku Arrow CZE a Rommele, že se mi ani Bičani nepochlubili, jak dopadli?! No nic, jejich problema, již od začátku, že. Nemám rád přezdívky a rád vím s kým si povídám...tož povídám si s Jakubem Spoustou, Tomášem Bouzkem nebo Paytokem a kterej je Rommel...,že. Nějak se mi nechce zjišťovat, kterej jste kterej?!
Ale jinak moje nabídka Recenzí,,na druhou,,..., pomoci a spolupráce platí jako u kluků z Reloadu...teda Winterse a Doupeaka, Ty jsem si pletl taky, he é bráchů Bičanů.
Váš styl alá ,,Score,,...se mi líbí daleko víc, kluci Roman s Honzou B. sklouzli až moc k Levelu, že. No dost řečí, jde se na To:
Recenze ,,na Druhou,,...Gamera Uno(apropó proč GAMER?! Jestli se nepletu tak ten tady již byl, né, že byl špatnej...Líbily se mi hlavně perfektní popisy a manuálky k Demům a rozjezdové Manuály do novinkovejch her na first pár hodin, aby se Hráč chytnul, ten slabší, že...Bohužel přitáhnul na Mágovou scénu i módu Obr - obrázků, které se chytil P - Level a tenhle Plevel se , pak rozrostl po všech herních Mágách. Vyrašil i v Gamestáru, když nastoupila II.garnitura, kde bylao hodně lidí právě ze zrušeného Gameru, he.).
No to jsem na úvod lehce odbočil. Omlouvám se...Odkaz:casopisgamer.cz...zatím nefunguje, že. Ani odkazy přes pc -rescue/projekt-gamer?! no nic, posílám to aspoň přes SZ a ozvěte se mi Vy, díky...
UFFF, Tutoriál od Spousty + Čubičky é NEW ze Světa by šly - zajímavé Info, že.
AC2 od Tomáše Paytoka, na úvod je RE s hodnocením : SUPER(hodnotil jsem tak kluky z GS i Doupěte...blahé to doby),Vskutku pěkná recenze se čtivým a vystižným úvodem, psaná z pohledu Hráče a s hráčským zápalem
a ani pár postřehů a rad z hry neurazí. Je to prostě o Hře a ze Hry, a to je nejdůležitější, nepsát Vatu, že.
A v.s.P. od Tomáše Bouzka, v nasazeném stylu se pokračuje i když již obsah je slabší, vona je to taky slabší Hra, že...má to za:Normál/Super, ale potenciál Hráče-recenzenta v něm je a to se projeví hned vzápětí...
Napoleon(II.):Total War, od Toma Bouzka...to je lepší káva, že. No mně tam asi taky budou zavázať,,omezené tahy a Limity,, - nemám rád, když má u STG někdo tlačí ke zdi, he. Jinak Ti recenze na tuhle stg také sedla, opět je to ze hry i s těmi lehkými radami a hlavně zážitky a zkušenostmi z hraní!To potěší vždy! A máš to za čisté SUPER.
Biošok II.- Graduješ Tome, je to radost číst a snad si to s novou kartou zahraju taky, he. Máš fakt skvělej tah na Bránu, šťavnaté podání i s lehkými helpíky ze hry. Je to prostě opět o Hře! a né okolo ní...SUPER s *
Anno 1404: Benátky...TOM Bouzek počtvrté, opět snaha o recenzi, která umí navodit Tu správnou atmošku a chuť si to dát i když to supr čistý není, ale na hodnocení : Super/Normál to bohatě stačí, díky.
Metro 2033 a Tomáš Bouzek dopětice, i když Métro po zkušenostech z Londona a Fallouta 3, moc rád nemám a jako Ty Gammu šponuji co to dá, hech...No uvidíme až na to budu mít mašinu, že. Přesto To máš u mne oopět za: SUPER, he, jak to děláš Tome, že jsi se do mne takřka 5x trefil, takhle fajn?! No asi jseš prostě Dobrej, že a Kdo Umí, ten umíííí!
Jo málem jsem zabudka na : Silent Hunter 5 - BofA, ten se mi zdá již trochu slabší, no abych Tě zase moc Tome nepřechválil, ze Hry a recenzního Hraní, toho tam moc není ..., ale slušný za Normál/malý super to taky ještě je. Moc velkej podmořskej Vlk nejseš.
Když to Chvapci shrnu: Tak je to docela síla - zajímavý nástup a Nadprůměrné až SUPER Recenze...Jen tak dál a Já bych být Váma ten obsah a styl Recenzí takhle nechal. Pochopitelně s Vizáží Mágu se dá dělat ještě lecos, ale i Ty obrázlky se mi zdály dobré a bylo jich tak akorát. Jen u Tý 3 sloupkový tiráže jezdíš po stránce jak Motorová myš při tom rolování a hledání , kde text pokračuje...Ale to jsem říkal již Bičanům, že se sloupky na,,papíru vydejchaj , ale v .PDF...již méně?!
Já jsem spokojenej a moc bych to zatím nepřekopával a zachoval bych tenhle opravdu skvělej základ a začal bych přidávat další Rubriky až pod Střechu, že...Doufám, že se mi ozvete a dáme řeč,,i na Dálku,,o dalším pokračování NEW GAMERU,...Těším se a držím Palce! STarec od ST Atari, Marcel od Zvonu...Marcel Kudlvasr Plzeňská 68 Praha 5...
Jo a cokoliv z Archívů TOP z Herní scény, máte u mne kdykoliv gratis...
Těším se na Vás.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 12. 5. 2010 16:49

Vážení právě je ke stažení další číslo PDF časopisu GAMER s pořadovým číslem 2!

Oproti prvnímu číslu časopis doznal mnoha změn a doufáme že se vám bude líbit.

Budeme rádi na jakékoliv názory,hodnocení a jakokoliv debatu k tomuto číslu.
Vše pište do této diskuze, né přes SZ.

Děkuji

stahujte zde: http://www.pc-rescue.cz/project-gamer/02-gamer2010.pdf
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 5. 2010 17:30

No tak takhle, takhle teda ne :-) Vypadá to jak letáky předvolební kampaně :D Před tím to bylo dobrý, proč jste to měnili?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 5. 2010 17:36

Mě se to líbí o moc, opravdu o moc víc než to předchozí. Konečně je to čitelný a nebije to do očí. Hlavně tě tématická část o Mafii 2 je krásná.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 5. 2010 18:14

Mě se to líbilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 5. 2010 18:17

No to je taky účelem letáku... Líbit se... ;-) Ale k časopisu se to myslím úplně nehodí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 5. 2010 18:59

No Bleku Arouve, je to slabota, že...jak obsahem, tak i provedením...Jediný co bych schválil jsou 2 sloupce - míň to cuká za voči. Jinak vše o 2 třídy dolů: články, úprava, Grafika + Obrázky...nevyměnil Vás někdo a nebo je to Jarní - školní únava, a chtěli jste dodržet termín. Většinou to jsou podprůměrný štěky navíc nástup konzolí a krabiček?
Moc jsem si teda nepočet, nad průměr se dostala jen Mafia 2(Normál/S) a v Normálu, shrnutí Fearu...jinak je to čudla podměrečná, ten zbytek, že...Vraťte se k dobrému začátku - Gamer 01, a těšíme se do třetice. Dejte si záležet a neuspěchejte to, díky předem. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 28. 6. 2010 15:24

Vážení přátelé, právě jsme dobastilily další číslo PDF časopisu GAMER.

Třetí číslo můžete stahovat odsud:

http://www.pc-rescue.cz/project-gamer/03-gamer2010.pdf

Děkujeme za názory, rady a tipy
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 6. 2010 17:27

To je snad ještě horší než minule. Tenhle formát je ideální pro spoustu obrázků, samotnej text vypadá na stránce hodně blbě. Možná by pomohlo dělení do tří sloupečků místo dvou.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2010 23:22

Mě se to četlo dobře. Jsem zastáncem spíše "knižní" formy než "denní tisk", takže jsem skoro spokojen.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2010 07:29

Což o to, čte se to možná dobře, ale to nemění nic na tom, že to blbě vypadá :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 10. 2010 14:26

A ticho po pěšině...
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků