Je mi už osmnáct, ačkoli mé IQ je nižší

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 28. 6. 2009 13:16

N.Marko píše:
SCobra píše:Já si zas myslím, že Majkl toho dokázal víc než Matuška...

Možná prot že Majkl nebyl za železnou oponou a neměl za publikum jen nějakých pouhých 15 mega lidí... ale to jsou jenom detaily :)


Čili abys něco dokázal, tak musíš mít publikum větší, než 15 mega?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 6. 2009 13:27

Ne, spíš proto, že Majkl vysupoval výhradně se svýma autentickýma skladbama, nikoliv s kopiemi cizích, jak je u našich "mezinárodních" hvězd zvykem...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2009 13:29

A Matuška jako nic nedokázal nebo co? Řeklbych že docela dost na pouhého skláře. Nahrál spoustu kvalitní muziky, hrál (a dobře) v několika filmech, neohnul se před komanči, když padla opona tak přispíval na republiku.
Kdežto Majkl přišel s jakousi pochybnou taneční variací se jménem Moon Walking, chytáním se za přirození a blaženým hýkáním, podezřelími procesy ohledně jeho sexuálního života a spoustou operací. Jo a udělal pár opravdu vinikajících alb.
Když si to tak srovnám a kdybych odečetl jasný hendikep Matušky v počtu jeho potencionálních posluchačů- vede Matuška. Být Majkl v čechách už by byl dávno ve cvokhausu a Matuška by v USA kandidoval na prezidenta (tam na to mají tradici viz. Regan).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 6. 2009 13:37

Teď se bavím spíš o tom, co kdo udělal pro hudbu... Nemyslím si, že přezpívávání cizích skladeb je nějak extra přínosné...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2009 13:42

Ne všechno je okopírované, stejně jako Majkl asi ne všechno napsal sám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 28. 6. 2009 13:55

N.Marko píše:Kdežto Majkl přišel s jakousi pochybnou taneční variací se jménem Moon Walking, chytáním se za přirození a blaženým hýkáním, podezřelími procesy ohledně jeho sexuálního života a spoustou operací. Jo a udělal pár opravdu vinikajících alb.


Majkl hlavně v podstatě "udělal" hudební pořady, jak jsou teď, díky svým klipům. On je první, kdo jim dal příběh a nějaký smysl. Už to nebylo jen záběr na zpěváka, ale mělo to děj. A jeho přínos do světa hudby je naprosto neoddiskutovatelný.
Když mluvíš o tom tanci, to jsi asi viděl jen ten moonwalking, co? Protože ve většině svých klipů předvádí perfektní taneční kreace.
A hudba samotná? o už je věc názoru, já ho rozhodně můžu...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2009 14:03

Ale jo, já v podstatě taky (tedy hlavně ty starší kousky).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 6. 2009 10:20

mana mana tu důůů tu du du. Mana mana tu důůů du du.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2009 11:26

To nebyl Majkl ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 6. 2009 20:24

Jeho škoda - mohl být nesmrtelný, jako tato píseň :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 6. 2009 20:43

A nebylo to Davee: Mana Mana, papá, mňam-Mňam...za 1. 60,- skvělá Mana na klacku, pravda před 26 lety, he...jo to byla vrcholovka na puťácích Českou Kanadou...pametnik Marcel od Zvonu, no a ta písnička taky, že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 13. 3. 2010 21:36

kurcatovium píše:Nechte si zaslat spěšně soupravu na leštění slonů. Tři superkartáče, které si poradí i s jejich nejzáludnějším záhybem.

Tak to se povedlo, málem sem spad ze židle! :lol: :lol: :lol:
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 3. 2010 21:46

RD .)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 3. 2013 11:05

Eeee seňorita! Tres tequíilas por favor.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 3. 2013 22:10

8-P
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků