Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 4. 2017 11:44

Jsou ve stínu. A myslím, že odpovídají zbytku postavy. Že se moc nevyrýsovaly... nevyrýsovaly no :-D Stejně tak na zádech mám ještě sádla dost. Ale jak říkám, jdu nabírat. Tohle mi stačí. Myslím, že 10 % BF tohle bude, tudíž první část challenge splněna.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 4. 2017 12:17

U těch rukou souhlasím, že je to klidně těch 10 %. Ale celkově máš asi dost jiné rozložení než já. Nabírání ti určitě pomůže. Ono asi každému, ale zase nechci být zbytečně těžký. Vidím to tak na 15 %, které budu držet. Snad mi narostou i nějaké svaly k tomu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 4. 2017 17:29

Tak zkouším Hellnox. Po pár tréninzích dám nějaký hodnocení.

A tdjohne, co ta fotka? Potřebuju pohonit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2017 17:58

Tyhle mixy moc nemusím, ale zase je tam pro jistotu všechno :D

Se stydím :( Asi jsem moc cvičil na sílu a málo na svaly :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 4. 2017 19:48

Lempl level over 9000.

A v čem že je ten rozdíl? Hodně opakování na objem a málo na sílu nebo tak nějak? Mně přijde, že to jsou kecy...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 4. 2017 21:14

:D Tak určitě. Neznáš nikoho produktivnějšího!

Tak záleží, trénuju krátce abych to měl vše zmáklé. Na objem bys měl ale jet klidně 12 opakování a nějaké to selhání tam je vhodné. U síly jedeš na sílu, takže klidně můžeš ještě série po dvou a bude to super. Je otázkou, jak na to tělo bude reagovat. Já to obvykle kombinuju, ale poslední měsíce jsem jel hlavně na sílu.

Záleží na plno věcech. Když se zahřeješ s velkým opakováním, tak ti pak bude scházet síla na těžké váhy, atd. Je to složité.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2017 19:55

Jak se vám teď cvičí? Já jsem vždy před tréninkem úplně mrtvý a skoro usnu. Váhy jsou slabé a je to fakt náročné. Tak jen jestli umírám a nebo je to jen na jaře normální :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 4. 2017 20:00

V pohodě. A i když jsem zařadil sacharidy a občas si dám pivko, přijde mi, že BF pořád mírně klesá. Ale ten objem je mizérie... A taky fakt, že stačí tohle udržet a furt budu vypadat líp než 95 % populace, mě moc dopředu nežene...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2017 20:22

Tak asi jen umírám :D

Mně se mezitím BF podle váhy trochu zvednul. Ale v pohodě, v triku tuk stejně není poznat a naopak to vypadá lépe. Tak nevim, je to nějaký divný.

Máš určitě i dobrou kostru. Až budeš mít i prachy, tak pravá láska přijde! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2017 23:08

V ***** levé koleno - takže...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 4. 2017 23:21

Time to fap https://s29.postimg.org/l52ibfgt3/IMG_2 ... 195607.jpg

Tdjohne, když už nemáš objem, máš břicho? Máš něco? :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 4. 2017 00:04

Nic nemám! :D

Takhle to fakt nemám. Vypadáš dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 4. 2017 19:01

Neuvěřitelný. BF pořád klesá, vážím už pod 74 kilo. A nikdy bych nevěřil, že mi budou na břiše vidět žíly.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2017 22:49

:D

Co pro to děláš? Mám tak 18 %, takže jsem spíše špek, ale nějak mě nebaví shazovat. Dřív to bylo víc cool. Ale ty vypadáš fakt krutě. Kolik procent to tak je?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 4. 2017 08:39

No já čekám, že je to těch 10 %. A právě že toho moc nedělám, už normálně žeru sacharidy, k hiit se skoro nedostanu, 1-2 týdně fotbal a 3x týdně posilování s následným kardiem. Hlídám si, co jím a pivo si dávám jen minimálně.

Ty máš 18 %, přitom vážíš 65kg na 175cm? :-D No ty musíš vypadat.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků