Posilovani & Sportovani

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 8. 2017 21:29

Tak jak to jde? U mě docela dobrý, i když síla roste pomalu.

Jo, jsem tlustý prase, který nemá ani svaly :D Ale mám asi 64 kg, takže to jde dolů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 8. 2017 23:45

Dej ***** tu fotku. Tohle je asi měsíc stará https://unsee.cc/mutirena/ Objem o ničem, ale nevypadá to nejhůř. Teď to hrozně flákám, piju pivo, fotbal žádnej, kardio žádný, už ani to posilování nedávám... no hrůza, musím se sebrat.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2017 00:54

Fakt pecka, vole! Ty máš asi úplně jinou postavu. Takhle to nemám.

Tak zítra se na to podívám, jestli by fotka šla. Ale vždy vypadám strašně chudě, tak se mi do toho nechce :D Jak si tohle udělal?

Naposledy jsem měl 1RM na rack pulls 140 a teď mám 155, takže to jde nahoru, ale svaly jsou nějaké divné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 8. 2017 12:06

Tak nakonec mám pod 63 kg :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2017 17:00

Ehm, no asi by ses měl občas najíst. Já dělám furt to samý, prostě obden si doma zacvičím. Ale jak říkám, teď jsem dost vynechával. A přemýšlel jsem, jestli bych přeci jen nezačal chodit do posilky. Přeci jen to znamená víc možností.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2017 20:24

OMG, já jím hodně. Rozhodně víc než většina špeků. Možná nejim tolik tuku, ale k čemu taky. Máš podle mě dobrou postavu na cvičení. Jsou lidi, kteří vypadají super i bez cvičení. Pak jsou lidi, kteří vypadají blbě i se cvičením. A to jsem já :D

Na cvičení doma máš super svaly. Posilka ti může dát nohy, který budou fakt velký a třeba prsa. Záda asi taky. Když já zvednu 150 kg a není to vidět, tak si vem, jak bys narostl, pokud bys zvedal něco ke svojí síle. Lehká váha je fajn a na plno věcí funguje, ale musí se doplňovat i něčím pořádným.

-- 27. 8. 2017 20:25 --

Ale ta váha souhlasí s tím tukem. Mám ho teď míň. Tak třeba 16 % :D
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka