Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2018 20:26

Ty obrázky jsou trochu divné, ale ten rozdíl sedí. 720p proti 4K je prostě obrovský rozdíl a ty hry pak vypadají dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2018 09:04

Tak co říkáte na Red dead redemption 2? Máte rovnou dovolenou a nebo jste jen "nemocní"? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2018 10:09

A v protikladu ke špičkovým hrám vychází i odpad. Škoda, že je zrovna od nás. Ale ostatní studia ukazují, že jde vydat plně funkční hru.
Vydání druhého přídavku pro skvělý Kingdom Come se příliš nevyvedlo. Přesněji řečeno, byl to po všech stránkách průšvih, a proto jsem se s ním v recenzi příliš nepáral. Kromě toho, že se mi moc nelíbila odlehčená, rádoby vtipná zápletka, jsem hře vytýkal především nedostatek nového obsahu a bugy, kvůli kterým nešla část příběhu vůbec spustit.

https://bonusweb.idnes.cz/kingdom-come- ... ovinky_srp
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2018 00:25

Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 11. 2018 14:39

Jsem to hrál asi 2 hodiny a pak se zase vrátil k Forze. RDR je určitě fajn, ale Forza je prostě masakr, který nejde nehrát.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2018 00:49

Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 11. 2018 17:57

Nehrajete někdo Forzu? Bych potřeboval parťáka na trofeje z M3, M4 a H1. Bude to pecka!
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor