Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 13:09

Je to neskutečná pecka. Takové hry vycházejí tak jednou za deset let. Kdo už hrajete? Ta grafika vůbec nedává smysl při 60 FPS :D Nevím, jak to udělali. A demo bylo proti tomu docela ošklivé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 16:57

Horizon 3 byla pecka ve své době, ale tohle je úplně jinde. Nechápu, jak to dokázali, ale fakt hra snů :D Kdo by váhal, tak je to asi jako nehrát TLOU. Dá se bez toho žít, ale přijde se o hodně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2018 19:49

Jestli vás ani tohle nepřesvědčí, tak nevím :D

tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2018 13:11

Už jsem projel všechny cesty a při 529 dostanete trofej, ale cest je 531. Přece jsem to nedělal kvůli trofeji, tak jsem ty dvě poslední musel najít :D

Ale je dobrý, že i když nezávodim (moc mě to nebaví), tak normálně postupuju, takže vás hra nenutí jezdit nudné závody a dá se dělat asi milion jiných věcí pro postup.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 10. 2018 15:39

Čím více to hraju, tím více je vidět, jak je to promakaný. Proti trojce mi to přijde o dost lepší a celkově jako jedna z nejlepších her vůbec. Evidetně MS chápe, že pokud chce mít jen jednu kvalitní exkluzivitu, musí to být fakt nejlepší z nejlepších :D A to se jim podařilo. Ty nízké recenze nechápu. Prý 92 na MC. To má na víc.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 10. 2018 17:24

Zkusím, třeba mi nějaká mrtvola poradí.
Jak na Androidu automaticky k číslům bez předvolby přidat +420? U některých mám u některých ne. Dělá to bordel u příchozích hovorů v autě.
Ručně se mi to dělat nechce (cca 600 čísel), když se podívám na kontakty přes web, tak to v náhledu google u všech přidá.
Nějaký nápad jak na to, než použiju nějakou aplikaci, která mi všechy kontakty rozdupe? Nebo než všechny vyexportuju, v excelu hromadně změním a zase naimportuju a budu doufat, že se mi to tím taky nerozdupe (štítky, oblíbené, fotky/loga, více čisel u jednoho kontaktu, e-maily apod.)?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 10. 2018 22:17

Já to dělal ručně, no. A export, úprava a import je sto pro rozdupanej seznam kontaktů a všechno k tomu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 10. 2018 00:23

Někdo na MP GTA4?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 10. 2018 18:16

Tak určitě, když máme Forzu :D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 10. 2018 19:41

Ale Forzu nemůžeš hrát se mnou :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 10. 2018 20:10

Myslím, že ty miliony lidí úplně stačí :D GTA IV je trochu staré, kámo. Měl bys začít hrát jako normální člověk :D Co přijde potom? Daikatana?

Jsem měl tenkrát PC a MP zkoušel a jako pecka, ale je to tam samej cheater. To bylo i na konzolích.
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor