Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2018 21:58

Na videích jsou týpci v hospodě. Hraní ve dvou na jedné konzoli je základ a má to každá konzole. To neukazují.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2018 11:52

Myslis Mario Party? Tam to ukazovali v obyvaku, ne? Tak ci tak proc ne? K nam kdyz prijdou znami na veceri, tak taky bud hrajeme treba deskovky, takze prepnout na Switch by nebyl zadnej problem.

Myslim ze se shodneme ze letosni E3 byl relativne debakl. Nejlip z toho vysel IMHO MS. Ubisoft nepredvedl nic moc - ani Assassins Creed Origins 2 mne moc nevzalo. Sony predvedlo to co jsem cekal a Nintendo taky zaspalo... Ale jsem rad aspon za oznameni DMC5, Dooma a Resiho 2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 6. 2018 23:33

Myslím skoro všechna videa, kde se na Switch hraje mimo domov a nejlépe v hospodě :D Jinak hraní ve dvou v obýváku je super, ale to je normální.

Určitě, asi si vše schovávají. MS byl fajn, i když taky žádná pecka. Ale FH4 s 60 FPS samo o sobě stačí, protože to je prostě pecka. Zatím mám plno her, které chci zahrát a hrnou se pořád i remastery, tak zatím v pohodě. Asi ještě dám 4K RDR před dvojkou, což mi přijde úžasné. PC lidi pořád čekají a já si to můžu užít ve 4K na konzoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor