Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 4. 2018 12:23

Myslím, že věřit komukoli za ocenění z pavědy, není úplně ideální. Ale jak myslíš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 4. 2018 23:53

Sattero: Rád bych ti pomohl, ale... ne, kecám. Odvykl jsem si myslet. Dnes bych si netroufl už ani do menzy...

tdjohn: Jj, popsat chování lidí je velmi pavědecké :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2018 18:09

To je asi jako psychologie. Plno teorií, ale většina úplně k ničemu. Neříkám, že jednou nebude ekonomie kvalitní, ale dneska je dobré tak na hraní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 4. 2018 20:03

Sattero píše:Jsem asi blbej, ale dostal jsem požadavek na vyřešení této úlohy z TSP 2017 na Muni a ... nemám páru jak na to :mrgreen: Nějakej tip?

Výsledek dle kontrolního archu:
spoiler:
B je správně

Moje úvaha: 1 princeznu nemůže nést jeden drak, ale vždy dva a více tak, aby splnili uvedené podmínky. Např.: 1 bezzubý dvouhlavý + 1 zubatý jednohlavý (min. jeden má zuby, dohromady 3 hlavy) nebo 1 zubatý dvouhlavý + 1 bezzubý jednohlavý nebo 1 bezzubý jednohlavý + 2 zubatí atd.
Takhle mi vychazí u všech 5 princezen a u b) 4 princezny.
Ale možná je to blbost :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 4. 2018 15:53

Opět polemizuju nad monitorem a nakonec jsem objevil AOC FHD TN s G-Sync a 240Hz. Chválí ho všici, pak je alternativa o trochu menší bratříček se 144Hz a ve výsledku vlastně mi i TN stačí. Páč na surfování, případně enkoding, kdy výstup stejně můžu zkontrolovat na plasmové TV (a pro srovnání výsledku s původním stačí jen screenshot z obou) a grafice se nevěnuju, mi TN stačí. Akorát jsem hlouběji brouzdal do záhad ala G-Sync, V-Sync a nastavení FPS vs input lag etc. A čím víc se do toho nořím, tím blbější si připadám. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, HyperX Savage 240GB, Crucial M500 120GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2018 19:30

TN je nejlepší na hraní, to je jasný. A input lag je místní klasika. Většina lidí vůbec nechápe, jak to funguje, tak buď v pohodě :D

Jinak mám pro srovnání levný herní TN, drahý herní TN, 4K IPS a QHD AMVA. Hraní na TN je úplně v pohodě. A na jednom jsem si dělal nějaký test barev a poznal jsem všechny, tak nejsem slepý a nevidím jen 4 barvy :D
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor