Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2017 02:17

OMG, má to cenu vůbec komentovat? A to jsi říkal, že máš ekonomické vzdělání :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 12. 2017 08:51

Na burzu si moc neverim. Kdyz clovek nevi co dela tak muze docela slusne narazit. Hadam ze by nebylo od veci si nekde zaridit ucet ted a menit velmi male mnozstvi, aby clovek mel predstavu o tom konceptu, poplatcich a jak to vsechno funguje; a az cena klesne pod cca 8k (protoze si jsem jisty ze to za par mesicu, mozna i tydnu padne) tak koupit vetsi mnozstvi. Nechat v tom uspory je samozrejme blbost, ale i kdybych mel mit zisk 20% furt se to za tech par kliku hodi.

Mozna by bylo rozumny se podivat i po jinych, levnejsich, kryptomenach. Zase jen hodit a zapomenout. Treba z toho neco bude.

tdjohn - dost lidi co v tom meli penize pred mesicem by s tebou nesouhlasilo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 12. 2017 10:07

Jenže těch měn je tolik, že bys musel nakoupit snad od každé něco.

tdjohn píše:A když se cena sníží, tak vyděláš kolik?

Na poklesu můžeš vydělat úplně stejně jako na růstu.

Sasakr píše:Já nakoupil v srpnu za 125k a teď si můžu jít vybrat půlmilion. Nepřijde mi to jako špatný rozhodnutí.

A že spekulace nedává žádný smysl? Kdybych koupil v neděli LTC za desítku, mohl jsem si jít dneska vybrat 20. Fakt to nedává smysl? Akorát že jsem to neudělal, páč jsem kokot.

Na 125k bych asi neměl koule ani kdyby to byla moje týdenní mzda...

Coby kdyby si můžeš říkat u všeho. Já jsem například nevěřil, že LTC půjde tak moc nahoru a čekal propad. No a projel jsem všechno :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2017 11:59

Lo!Zza píše:tdjohn - dost lidi co v tom meli penize pred mesicem by s tebou nesouhlasilo.

S čím by nesouhlasili?

holubek002 píše:
tdjohn píše:A když se cena sníží, tak vyděláš kolik?

Na poklesu můžeš vydělat úplně stejně jako na růstu.

To je nějaká *****? Pokud má anička deset tisíc a nakoupí za ně BTC. Pak kurz klesne na půlku, tak anička je 5 tisíc v mínusu, protože to hned při zjištění prodala. Jak teda vydělala? To je nějaká Sasakrovina :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 12. 2017 21:09

Tak co, jak to jde zdejším odborníkům na investice do kryptoměn? Daří se? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 12. 2017 10:12

Jo, aktuálně hodnota btc kolísá dolů mi přijde, co sem tam sleduju, ale je možný, že třeba zas vyskočí. Škoda, že nemám takovou odvahu, i kdybych koupil za pár Kč něco a třeba na tom vydělal. By mi musel někdo echt zasvětit, mám jen okrajové znalosti :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2017 11:48

:D Kolísá. V neděli byl za 20 tisíc a včera i za 10. To je prostě ukázka, jak je to úplně k ničemu. Včera to nespadlo úplně třeba proto, že plno lidí to při poklesu koupilo. Ale jinak to příště snad spadne tak na setinu. Hlavně i včera bylo vidět, že jedna z hlavních burz vypla obchodování, takže až bude panika a všichni budou prodávat, tak ty třeba ani neprodáš. Nebude kde.

Znalosti :D Tam není nic potřeba. To je zábava pro retardy, protože nejde nic předpovědět. Když to roste, tak je odborník každý, ale za chvíli to bude daleko nestabilnější než cokoli jiného a všichni se na to vykašlou.

Takže jsem tě zasvětil a můžeš investovat do něčeho opravdu výnosného :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 12. 2017 13:00

Třeba? :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2017 13:25

Třeba do vlastního rozvoje? Vlastního byznysu? Vlastního projektu? Možností je plno, ale blbci preferují nesmysly jako akcie, BTC a třeba i byty. Záleží na každém.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 12. 2017 13:33

Vlastní rozvoj budiž, ale vlastní byznys, vlastní projekt, to je úplně stejně nejisté, jako investice do tohohle. Nebude se dařit, neprorazíš, peníze se Ti nevrátí.
To i ten byt je jistější, teoreticky koupíš, pronajmeš, bude se Ti splácet a do budoucna máš jistotu. Ale samozřejmě to je jen v rovině, kdy je vše perfektní. Perfektní podnájemníci, žádné problémy, koupíš bez problémů apod.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2017 13:47

Vlastní rozvoj je taky riziko. Já bych mohl vyprávět :D

Všechno je riziko, ale u vlastního byznysu jsi ten, kdo to hodně ovlivňuje. U všeho ostatního jsi jen tupý pozorovatel. Proto to tolik lidí má rádo. Sami nic neumí a jen čučí na grafy.

Byt je asi nejmenší rizko, ale také nejmenší zisk. Pokud dnes rozjedeš firmu, tak je docela šance, že ji koupí někdo ze zahraničí a nebo dostaneš investice. A to jsou investice v desítkách milionů. Prodej ještě za víc. A to stačí fakt normální dnešní technická *****.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 12. 2017 21:47

Lol, ty jsi expert. Všechny burzy se vším vypínají obchodování při změně ceny o 7 %. Ty krypto jsou naštěstí v tomhle ještě normální. Jinak nevím, mně je dobře. V době největšího poklesu jsem byl na trojnásobku. Po 4 měsících. Nějak nevidím důvod mít sevřené půlky :-*
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2017 22:27

Tak pak si povíme, jak jsi o vše přišel, no :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2017 01:37

Při dalším protnutí 20k vybírám vklad a jedu dál bez rizika.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 12. 2017 01:40

Jen aby to přišlo ;) Bez rizika :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků