Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 10. 2017 23:33

Žiju. Ale nehraju a na rodinu to taky nevypadá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 10. 2017 12:26

Lo!Zza píše:
tdjohn píše:Já tu budu pořád!


Mozna kvuli tomu taky prestali chodit. :D

:D Ale ono je to těžký, protože obvykle nevím, jestli si tu někdo dělá sranda a nebo je fakt retardovaný. Tak co na to pak chceš psát. Tak píšeš jako oni a alespoň to tu trochu žilo.

Sasakr píše:Žiju. Ale nehraju a na rodinu to taky nevypadá.

A cvičíš? Rozjedeme pořádnou diskusi s Darwelem. Na rodinu se vykašli, chlap má na rodinu čas a před 40 je to ztráta času. Pokud samozřejmě máš co dělat, že jo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 10. 2017 13:51

A kam teda chodíte na povídání o hrách? Všude mi to přišlo daleko horší, protože jak tam bylo více lidí, tak tam byla i dost strašná kvalita.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 10. 2017 08:30

Nikam.

Moje nazory nikoho nezajimaji a mne zas nezajima 95% nazoru cizich lidi. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2017 10:28

:D

Mě právě ostatní zajímají. Třeba u N.Marka bylo dobré, že měl zajímavý vkus na hry. Takže tam byla velká šance, že když se mu něco líbí, bude se mi to líbit také. Ale zase on hrál nějak moc. Vlastně brutálně moc :D Já dohrál letos asi dva kousky a on už bude někde v desítkách.

Obecně je fórum fajn, ale tady to nikdy moc nešlapalo. I když pořád lépe než jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 10. 2017 19:38

Asi tak Lo!Zzo... :D

Já po třech nebo čtyřech měsících dohrál Horizon na PS4 a jako výborná hra. Jen nevím, jestli se mi chce další 4 měsíce hrát Uncharted 4, Crash Bandicoot remaster, anebo si zase obnovit OpenTTD save...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 10. 2017 22:50

Lo!Zza píše:Nikam.

Moje nazory nikoho nezajimaji a mne zas nezajima 95% nazoru cizich lidi. :D
Seconded. Hraju furt (vcelku logicky o neco min) a kdyz si o tom potrebuju s nekym pokecat tak s kamosema/s kolegama v praci. Ted me treba hodne zaujal Titanfall 2, hodne dobra kampan s par fakt dobrymi napady, dojel jsem to na jeden zatah. Co jsem treba vubec nezvladl hrat je Battlefield 1, strasne genericka ptakovina. Jinak dost dohanim resty co jsem nestihl zaparit za VS, takze dohrano GTA V, Witcher III, SUPERHOT (genialni myslenka, provedeni, 10/10), Alien Isolation, dost jsem paril Everspace, mam rozjety Far Cry: Primal...

Co se tyce cviceni - yop, furt jedu Muay Thai, posledni dobou 3x tejdne. Je to videt vizualne a nejakej random konflikt na ulici me tankuje cim dal tim min.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 11. 10. 2017 10:56

No mě přijde, že nejvíc aktivitě ublížilo, že už jsem nechodí rozdávat moudra PC. Ten vždycky uměl rozproudit diskusi :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 10. 2017 19:17

Ahoj, kamarádi! :D Jsem se jen chtěl zeptat, jestli tu někoho nebavil Witcher 3? Už to zkouším asi dva roky hrát, ale nikdy mě to nechytne. Není to špatné, ale prostě se na to netěším a nebaví mě to. Možná to jen neumím hrát. Jenže pak si vzpomenu na PC a ten to dojel a jak známo, ten neumí vůbec nic hrát. Tak nevím. Skyrim jsem zkusil a hned mě chytnul a je to super. Kde je chyba? :D

-- 13. 10. 2017 20:19 --

Darwel píše:
Lo!Zza píše:Nikam.
Je to videt vizualne a nejakej random konflikt na ulici me tankuje cim dal tim min.

Tak to neříkej Sasakrovi. Bude chtít poslat foto a když to neuděláš, bude ti nadávat! :D

Ale jinak super, je dobře, že jsi nepřestal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 10. 2017 22:26

Vole :-D

Cvičím, cvičím. Ale zase jsem nabral nějaký sádlo. Zvažuju, jestli si nekoupit permici do posilky. Hlavně abych mohl po docvičení sednout na nějakej rotoped a dát si kardio. No a taky bych klidně poznal nějaký lidi od fochu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 10. 2017 14:01

:D Ale ty fakt vypadáš dobře na to, že necvičíš pořádný váhy. Já mám třeba slabé ruce, protože jsem myslel, že když dělám složitější cviky, že se také posílej a vlastně ne. Takže se na ně budu muset více zaměřit. Prostě vypadám blbě!

Kardio po cvičení? :D Po cvičení jsi tak vyřízený, že kardio by nemělo být možné. Kolik chceš držet tuku? Já mám pořád mezi 15 a 20 a není to špatné. Jako nevypadám tak vyrýsovaně, to jo. Posilka je fajn, ale třeba čekat na stroje? Ostatní tě budou akorát rušit a když tam bude nějaká holka, tak si ho budeš muset jít vždy po sérii vyhonit :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 10. 2017 16:52

Vyhonit si půjdeš ty, já ji zkusím sbalit :-P

Kolik mám procent nevím, tak 15. Ale měl jsem míň. A kardio po posilovacím tréningu je celkem běžná záležitost.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 10. 2017 19:40

Ano, protože balení je pro losery 8-)

Měl jsi strašně málo, bylo to fakt vidět. A kardio po posilování je běžné v kterém kraji? :D Já to nikdy neviděl, tak se jen ptám. Pochopím ještě teplou sprchu a saunu, ale jakékoli hýbání těžko. Možná pro nějaké špeky, kteří shazují svaly s tukem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 25. 10. 2017 18:15

Kdo jednou propadne hraní, ten nikdy přece uplně neskončí...teda snad :-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2017 13:35

Tak třeba pro mě je hraní dost náročné, takže se nedivím, že slabší kousky postupně odpadnou. Ono je jednodušší sledovat něco samohýbajícího a nebo si "číst" na FB.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků