Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2017 20:44

Máš pravdu, no. Co na to říct... Ty používáš systém, který je už 30 let k ničemu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2017 19:53

Když jsou ty Velikonoce, tak jsem zkusil asi po 8 letech weby bez blokovače reklam. Na začátku ohromný šok a po pár dnech absolutní znechucení. Jestli tohle někdo vážně může používat, tak jsou lidi ještě víc mimo, než jsem myslel. To fakt někdo myslí vážně, že to někdo bude sledovat? Rly? Takže bohužel, tohle se nedá a doufám, že všichni budou blokovat.

Nechápu...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 4. 2017 17:25

Hele, víš, že Ti rozumím.. Ačkoliv bych rád podporoval některé stránky, kam lezu, tak to nejde. Se nedá prostě. A fórum je první v řadě. To je neskutečný, co bez adblocku vyskočí.. :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 4. 2017 21:41

Souhlas, mám zase nový poč a než jsem si abp zapnul, byla to otrava vším, co jsem si doposud zkusmo otevřel...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2017 22:50

Spíš úplná brutalita. Pamatoval jsem si reklamy deset let zpět, ale dneska je to úplně jiná liga :D Na Eurogameru na mě střílela nějaká hra z rohu. Jsem fakt nechápal.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 4. 2017 14:29

Přitom takové textové, co bejvávalo, mi vůbec nevadily. Skoro vůbec. Jsem ignoroval, ale tohle.. NOPE.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 4. 2017 10:52

Dneska jsem měl úžasnej sen. Hrál jsem hru, kde šlo s NPC komunikovat normálně hlasem. Člověk něco řekl, oni odpovídali. Mírně blbě, třeba jako cleverbot, ale stejně jsem z toho měl hrozný vánoce. Napadla tahle myšlenka už někoho? Nepamatuju si, že bych o tom slyšel. Ve spojení s VR by to mohla být pecka.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 4. 2017 14:32

A nezdálo se ti náhodou, že mluvíš s normalnímy lidmi? :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 5. 2017 12:43

To se mi nemusí zdát, tím trpím každý den :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 5. 2017 15:10

Sasakr píše:Dneska jsem měl úžasnej sen. Hrál jsem hru, kde šlo s NPC komunikovat normálně hlasem. Člověk něco řekl, oni odpovídali. Mírně blbě, třeba jako cleverbot, ale stejně jsem z toho měl hrozný vánoce. Napadla tahle myšlenka už někoho? Nepamatuju si, že bych o tom slyšel. Ve spojení s VR by to mohla být pecka.

No když kouknu na ten tvůj rank, ani bych se nedivil n_markovu postu :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 5. 2017 18:05

Zkusim ozivit mrtvolu.
Uz bych si po 2 letech celkem rad zahral tretiho zaklinace. S GTX960 si na nej netroufam, takze behem 14 dnu bych rad neco koupil.
A ted co?
GTX1060 6G, RX480 8GB, RX580 8GB.
480 uz nejak mizi a 580 je ted drazsi nez nVidia. Normalne bych vzal asi GTX1060 - cena nizsi, vykon stejny nebo vyssi, spotreba nizsi, pamet zas nebude takovy rozdil, ale zase ted mam monitor s freesync (asi mezi 48 - 75 fps), coz zase hraje pro AMD.
Takze asi RX580 8GB. A ted ktery konkretni model? Idealne MSI GamingX, ale to je cenove zas uz trochu jinde. Nejake tipy, aby se mi neupekla, ale aby se zaroven nesnazila odletet?
Prolezani ruznych testu, for a diskuzi uz me nebere
Obrázek
Zbytek i5 4690, 8GB RAM
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 5. 2017 18:45

Asus či Gigabyte či tu MSI, no. Jiné značky netuším. Nedavno jsem četl nějakou recenzi a dost vychválené chlazení, ale nevzpomenu si. Byla to teda nVidia, ale značku nevím.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 5. 2017 10:22

Ja v zivote nevlastnil AMD, ale bracha nedavno kupoval GTX1060 a kdyz jsem to zkousel tak jsem byl sam prekvapanej ze si to dava vetsinu her na max na stabilnich 60fps. (Wildlands myslim melo chvilema propady ale kdyz si clovek pohraje s nastavenim tak je to ok)

Ja osobne jsem pred mesicem vzal GTX1070 a kdyz jsem porovnaval ruzny znacky tak mi nejlip vysla MSI. Ono je to prakticky vsechno vykonove stejny a nejvetsi rozdil je ve vetraku (prepokladam ze je ti, jako kazdymu normalnimu cloveku, jedno jestli ti karta blika jako vanocni stromecek nebo ne). Hadam ze u AMD to bude stejna situace.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 5. 2017 19:14

Ja vdycky hledam nejlepsi pomer cena/vykon v danou chvili. Takze jsem prostridal AMD i Nvidii a u procesoru AMD i Intel.
Jedno mi to neni. Cim min blika a sviti, tim lip :-)

Ale ze ja si umim vybrat dobrou dobu na nakup. 480 se uz neprodava a 580 se jeste neprodava :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 6. 2017 09:30

Resil jsem presne stejny problem - RX 480 8G je na FullHD + FreeSync uplne idealni karta. Kor kdyz jsem ji trosku popostouchnul v Afterburneru. Mam MSI Gaming X a i kdyz zere v zatezi skoro 250W, tak ji ten chladic drzi na celkem prijemnejch 80 stupnich. To, ze uz neni dostupna je krapet smula, de pretaktovat az na uroven min taktovanejch modelu RX 580.

Navic - ze RX 480 uz neni dostupna a RX 580 jeste neni dostupna je dost divny. Kdybych chtel pocitac skladat /ted/ tak si proste musim koupit Nvidiu, zvlastni.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků