Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 30. 6. 2007 20:41

Jo,taky jsem měl chuť,ale asi je to zbytečné.Prostě my víme a ostatní mají svou pravdu :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JosephD 1. 7. 2007 00:44

jezek píše:Doporučuju přečíst debatu pod článkem o konci papírového doupěte,kde se lidi z doupěte "baví" s člověkem z tiscali.Docela jsem se nasmál,ikdyž ve své podstatě to není k smíchu.K smíchu je ten dotyčný:
JosephD
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 7. 2007 19:36

To z té debaty jde poznat a zpestření?No když myslíš? :lol:
Naposledy upravil jezek dne 2. 7. 2007 19:51, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 7. 2007 12:11

[quote="Ještěřák"uCo je na Fallout 3 old tech demu vycucaneho z prstu, smim-li se zeptat...?[/quote]Och, pardon, špatná formulace, teda špatné umístění závorky. Vycucaného z prstu nic, ale vypovídací hodnota a vůbec podstatnost toho článku mi nějak uniká - prostě je z něj vidět, že se někdo hodně nudil a nevěděl, co že to má psát. No a korunu tomu dodal nadpis s nenápadně výrazným nápisem Fallout 3.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 7. 2007 17:05

... stejně byl nejlepší Gamestar (budiž mu země lehká) 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Semyazza 6. 7. 2007 10:49

Doupě byl jediný časopis u kterého jsem si dal předplatné a navíc na 2 roky.Byl a v mém srdci zůstane nejlepší časopis všech dob.Tak vtipně a pravdivě nebyly recenze psány v žádném jiném konkurenčním časopisu.Mám všechny čísla krom 2 výtisku, který sem si sice objednal ale ti d..ili z computer press mi poslali jen DVD bez časáku, tak sem jim psal mail a řekli že chybu napraví a bohužel mi žádný časák nepřišel, tak už to vzdávám a raději tam nepíšu po třetí.Myslel sem si že budu mít šanci napsat do listárny ale bohužel mi Doupátko zrušili dří než sem stihl napsat ten dopis.Budete mi chybět Kamile Grici a Honzo Morkesi...Sbohem váš čtenář a předplatitel Vojta aka Jimmy aka Semyazza......
Miluju svůj XBox360 Elite a svého compa P4 D925 3GHz (2core), 2GHz RAM DDR2 533cache, Radeon X1950Pro 256MB DDR3, myš Razer Diamondback PlasmaBlue, podložka Razer Mantis Control...a co vy??
Semyazza
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 7. 7. 2007 15:18

Doupě bylo bezva. Za malou cenu jsem se dočetl i něco o konzolích. PC mě moc nezajímá a jeho recenze jsem vždy přeskakoval. Proto si po posledním čísle Doupěte nezačnu kupovat Level nebo Score. Velice mě to mrzí, Doupě jsem měl rád a číst jej každé ráno při "svém obchodu" a večer při koupeli, bylo mým rituálem...
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skhuaban 10. 7. 2007 17:02

je nějaká možnost v Doupěti pracovat ? :-)
skhuaban
First Blood

Odeslat příspěvekod gogo 10. 7. 2007 17:16

Odpovím za redakci: NE. Prodeje byly příliš nízké! Ostatně cena zase příliš vysoká, vzhledem ke kvalitě papíru a tisku. Zlaté Polsko.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 10. 7. 2007 18:59

Velice mě zklamalo že časopis Doupě končí...ale tak aspoň budu mít 190 Kč nazpět :)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HugoElectric 10. 7. 2007 19:32

Doupě bylo skvělé, hodně lidí si jej podle mě kupovalo a kdyby obnovili produkci neprohloupili by. Jenže do toho prd vidím :)
EleeeecTrooooooOOO

PS2, PSP, GameCube, Nintendo Wii, Nintendo DS!!!
HugoElectric
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark GunMan 11. 7. 2007 17:48

DELETE - incl.
Doupe bylo dobry ale ted je to v pic*!
CzechRO is the best.
CSS is the best.
PC is the best.
Games are the best.

Zivot bez toho je na *****.
Dark GunMan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 7. 2007 18:22

co je urazis? ty kide asi si tak omezenej ze malinko nechapes financni situaci na trhu prvne se zamysli nad problemem do hloubky nez napises zas neco s + INT
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 11. 7. 2007 20:41

Bohuzel Doupe prislo na svet v nepravy cas a na neprave misto...lidstvo na neco tak dobreho jeste neni pripraveno :D ...nejlepe se to da okomentovat slovy z plne hry Tropico pri rozhodovani, jestli chcete zmanipulovat volby: Volici ve skutecnosti nevedi co chteji.. :D
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark GunMan 11. 7. 2007 21:09

pokud nemaj prachy nemeli s tim zacinat...
Doupe bylo dobry ale ted je to v pic*!
CzechRO is the best.
CSS is the best.
PC is the best.
Games are the best.

Zivot bez toho je na *****.
Dark GunMan
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků