Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 19:38

Mini Level drahý není a možná se dočkáš překvapení - podle games.tiscali.cz není všem změnám na české herní scéně konec takže klidně může jít pod drn i Score anebo Level či dokonce oba.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 19:40

To by byla ale docela sranda.Nebo se Level a Score sloučí...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 27. 6. 2007 19:42

No, tak ze by sli pod drn oba je pomerne nepravdepodobne. Stejne tak to slouceni. Podle me bud budou na trhu oba casopisy nebo se odporouci Score, ktere k tomu uz parkrat nemelo daleko.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 27. 6. 2007 19:49

Díky MOC za slůvka podpory. Těší nás obzvláště v této době a moc si vážíme toho, že jsme pro mnohé dokázali stvořit časopis podle jejich gusta. Chtěl bych jen dementovat fámu ohledně konci Doupěte kvůli OXM. Hlavní důvody byly označeny v aktualitě na Doupěti a myslet si, že má nějaký smysl snažit se převádět čtenáře nejlevnějšího herního magazínu na specifický, jednoplatformový a luxusní projekt, je trochu bláhové...

Doupě zkrátka nevydělávalo přesně tolik kolik mělo, zároveň se přihlédlo k určitému trendu posledních let a ve výsledku tak vypadalo nejlogičtěji rozšířit perspektivní web navázaný na stále se rozšiřující internetovou komunitu.

Neříkám, že je to přesně pohled redakce. Měli jsme připraveno spoustu nových nápadů a dalších novinek, kterými jsme chtěli bojovat o čtenáře, ale časopis není náš ale vydavatelství a to za něj ručí a také jej financuje.
Naposledy upravil Honza Morkes dne 27. 6. 2007 19:57, celkově upraveno 1
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 27. 6. 2007 19:50

Drzim palce, at se vam to s tim webem podari, protoze uprimne - soucasna podoba je dost hrozna. Teda az na mistni forum - to je pro zmenu spickove :wink:
Naposledy upravil davee dne 27. 6. 2007 19:51, celkově upraveno 1
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 27. 6. 2007 19:51

Mini Level je upa nanic to abych mel s sebou lupu no a ty obrazky fakt skvely :roll: todle me teda dost polozilo :cry:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 19:52

Tak stačí změnit layout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 27. 6. 2007 19:54

no mam na mysli hlavne prehlednost a snadnost dohledavani informaci. To je to, co mi tu chybi a to je duvod, proc pro takove veci chodim jinam.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 19:54

No,přehlednost je mizerná,to je fakt.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 27. 6. 2007 19:56

Mám brýle a MiniLevel mi vyhovuje. Písmenka zas tak titěrná nejsou. Jestli by to nechtělo navštivit pro jistotu očního lékaře (a myslím to vážně).Navíc stojí stejně jako doupátko.Škoda že doupě nekončí až po novém roce ale teď. Myslím že kdyby se snížila cena tak by se udrželo na trhu v pohodě. Dokud stálo třicítku tak jsem si ho kupoval pravidelně dle kouzelné formulky-za málo peněz hodně muziky.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 19:58

Asi se vrhnu taky minilevel.
Ale přeju redakci webu,ať to všechno výjde ,jak chtějí.Já je budu navštěvovat pořát.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 27. 6. 2007 20:01

je to škoda, ale nedá se nic dělat, webové verzi zůstávám věrný dál a věřím, že se tu s Vámi budeme nadále setkávat
přeji Vám hodně štěstí a nových sil do další tvrdé práce
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 27. 6. 2007 20:02

já mám taky brýle ale na dálku a nehodlám si kazit oči MINI Levelem to si radši koupim jednou za čas normální Level , když mě v ten okamžik zaujme plná hra/y , nebudu si moci dovolit si ho koupovat každý měsíc jako Doupě :(
Naposledy upravil spartas dne 27. 6. 2007 20:02, celkově upraveno 1
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2007 20:02

Yeah,God save the Doupě :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 6. 2007 20:03

Aby pak ten web nebyl 2/3 reklamy a 1/3 hry, recenze, novinky atd...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků