Doupě 28

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 25. 4. 2007 15:54

Kahin píše: :evil: No Doupe cislo 28 parada,nadupane DVD super skoda ze nemaka :evil: Runtime error!! Co s tim help chci vyzkouset Stalkera!!!
Muzes prosim napsat trochu podrobnejsi popis, co to dela/nedela? Diky
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2007 18:07

Kahin píše: :evil: No Doupe cislo 28 parada,nadupane DVD super skoda ze nemaka :evil: Runtime error!! Co s tim help chci vyzkouset Stalkera!!!


Odešli ho do redakce, obratem by ti mělo být zaslané jiné :wink: ...

Je to i na DVD :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kahin 25. 4. 2007 20:36

Vlozim do mechaniky a naskoci : Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: G:/Doupe/DVD.exe
This application has requested the runtime to terminate it in an unsual way.Please contact the application's support team for more information tak toto se me ukaze dam ok a nic a pokud DVD otevre v TC a dam doupe.exe naskoci to same a v souboru data je nic.
Tak pls co s tim???????? :( :( :(
Kahin
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 25. 4. 2007 22:13

Kahin píše:Vlozim do mechaniky a naskoci : Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: G:/Doupe/DVD.exe
This application has requested the runtime to terminate it in an unsual way.Please contact the application's support team for more information tak toto se me ukaze dam ok a nic a pokud DVD otevre v TC a dam doupe.exe naskoci to same a v souboru data je nic.
Tak pls co s tim???????? :( :( :(


Zkus nejdriv nainstalovat tento update: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 2a191ee&di splaylang=en

Jednomu z ctenaru v diskusi to pomohlo... Jinak bych doporucoval zkopirovat celou slozku na pevny disk a az kdyby se to nezdarilo, reklamovat.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 26. 4. 2007 08:20

pripadne postaci si zkopirovat jen tu instalacku Stalkera, co jsi si chtel zahrat.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 4. 2007 08:29

dneska jsem měl sen a v něm se mi mimochodem zdálo,že jsem četl doupě a vytrhla se mi prostřední stránka z čísla a visela jenom na spodní sponě a díky tomu se skoro roztrhla.Byl jsem v tom snu z toho smutný....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kahin 26. 4. 2007 19:22

Tak update nepomohl ani kopirovani na hadr nehelplo takze reklamovat? Nejlepe k vam primo do Brna co?
Kahin
First Blood

Odeslat příspěvekod Shadee 26. 4. 2007 19:33

Adresa pro reklamace je tuším uvedena uvnitř časopisu a taky v menu DVD (což ti asi nepomůže). Jinak těžko říci čím to je, že to občas někomu nefunguje, možná špatný lis. Já sic kupuju doupě s DVD, ale poslední tři DVD jsem ještě ani nevyzkoušel tak netuším jestli je mám v pořádku, věřím však že ano :) .
Shadee
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark GunMan 26. 4. 2007 21:10

nadherna obalka. Jen nejak jsem neme co cist. A uz se nemuzu dockat na dalsi plnou hru (tahle me nevzala) a jsem zvedav zda ten darek pro sberatele je prave ta hra nebo nejaky darecek. Snad darecek navic.
Doupe bylo dobry ale ted je to v pic*!
CzechRO is the best.
CSS is the best.
PC is the best.
Games are the best.

Zivot bez toho je na *****.
Dark GunMan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 26. 4. 2007 22:19

Kahin píše:Tak update nepomohl ani kopirovani na hadr nehelplo takze reklamovat? Nejlepe k vam primo do Brna co? :idea:
Cili ti to nejde zkopirovat? Nebo jde zkopirovat a blbne to az potom?
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kahin 28. 4. 2007 06:44

i když zkopíruji DVD na disk, hlásí stejnou chybu... Tak už zbývá jedině reklamace?
Kahin
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 28. 4. 2007 09:10

Asi ano, ale pokud jdou soubory zkopirovat, zda se mi, ze tam muze byt i jina chybka...

Každopádně, pokud bys nechtěl tak dlouho čekat, zkus si na DVD najít příslušné soubory a nainstalovat z nich plnou hru/demoverze atp. Fungují nezávisle na enginu DVD.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kahin 29. 4. 2007 20:28

Nevzdal jsem to a neustale strkal DVD do mechaniky a zkousel a zkousel ca najednou se me otevrelo DVD c.28 hurrraaaa asi zacnu verit na zazraky :D ,ale ejhle pls kde najdu key na Stalkera bez nej to nechce pripojit na net a nemuzu to rozjet o5 vas prosim kde najdu klic???? diky moooc :)
Kahin
First Blood

Odeslat příspěvekod Dark GunMan 29. 4. 2007 20:38

mival jsem stejnou chybu u DVD jeden den mi to neslo pak jsem to tam jen tak dal zas a slo to.
Doupe bylo dobry ale ted je to v pic*!
CzechRO is the best.
CSS is the best.
PC is the best.
Games are the best.

Zivot bez toho je na *****.
Dark GunMan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 5. 2007 12:32

Jo tohle je přesně chyba DVD doupě a vidím že nejsem sám...prostě někdy jedou někdy ne...nevím čím to je ale je to záludné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků