častější povyšování uživatelů

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jjackob 30. 3. 2007 17:57

Tak já bych řekl, že by možná častější povyšování a podrobnější hodnocení neškodilo... řekl bych, že lidem by se líbilo častější zvyšování "hodnosti"... třeba, že by mezi druhým a třetím stupněm... tj: od 20 do 499 příspěvků byly ještě dvě "hodnosti... např.: na 100 a pak na 300 příspěvcích... zřejmě se to nestane, jelikož pro moderátory a adminy by to bylo mnoho starostí navíc, ale zajímalo by mě aspoň jaký na to máte názor... a jestli byste byli pro podrobnější hodnocení... třeba to moderátory a adminy obměkčí, když nás bude hodně... :wink:
Naposledy upravil jjackob dne 30. 3. 2007 18:01, celkově upraveno 1
jjackob
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 3. 2007 18:00

Ja myslim, ze je to nastavene dobre. Ted mluvim jako clovek, ktery mel jeste nedavno rampage.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 30. 3. 2007 18:03

no ale tak možná že pro ty kteří na tom nejsou ještě tak dobře tak by to bylo lepší... já s jjackobem souhlasim... ale asi by to bylo složité na zpracování... překopat celej systém... ale podle mě by neškodilo tam dát nějáké hodnosti navíc... ty rozdíly jsou pak dost markantní... na jiných fórech se povyšuje třeba i po jednom příspěvku... a po 20 příspěvcích už má třeba pátou hodnost... sice fórum na doupěti je spešl a originální... určitě ne povyšování po pár příspěvcích... ale nějáké hodnosti navíc by možná neškodili...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 3. 2007 18:05

Hlavne si myslim, ze prece vubec nejde o rank, ne? Bud chcete prispivat nebo ne. Rank je podruzny a prakticky nic neznamena.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 30. 3. 2007 18:07

no to sice jo... ale přece jen jsme jenom lidi... a je nám dobře u srdíčka když nás někdo pochválí, povýší... přeci jen ten pud být co nejvýš je silný... ale somzřejmě i já předpokládám že se nic nezmění a zůstane to při starém... i když by to fóru jistě neuškodilo... :?:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 3. 2007 18:13

není jedno, co máte pod nickem za rank? když máte first blood tak jste snad outsideři a naopak když godlike tak vám patří celý svět?
ranky naprosto nic neřeší a je mi i celkem záhadou, pročpak že vůbec jsou (?)
o uživateli si udělám obrázek díky jeho vystupování, kultuře jazyka...
jiné je to u modů a adminů (jinak by je nikdo nerespektoval :mrgreen:)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 30. 3. 2007 18:19

no tak nic no... tak jak vidim tak s tim nikdo nesouhlasí... asi jsme z divnýho kraje... :mrgreen: ale když je někdo godlike tak to přeci jen beru víc než jako first blood... má větší respekt aspoň u mě... i když třeba ty Skinny teda ne... :mrgreen:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 3. 2007 18:21

Mam to podobne jako Skinny. Sleduju jednotlive uzivatele, jak se chovaji a podle toho si delam obrazek. Koneckoncu jsou tu lide, kteri by meli mit spravne vyssi rank nez maji, ale kaslou na to.
Naposledy upravil davee dne 30. 3. 2007 18:24, celkově upraveno 1
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 3. 2007 18:23

bohemka píše:no tak nic no... tak jak vidim tak s tim nikdo nesouhlasí... asi jsme z divnýho kraje... :mrgreen: ale když je někdo godlike tak to přeci jen beru víc než jako first blood... má větší respekt aspoň u mě... i když třeba ty Skinny teda ne... :mrgreen: /quote]

ale já nemám godlike, nýbrž rampage ; )
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 3. 2007 18:24

davee píše:Hlavne si myslim, ze prece vubec nejde o rank, ne? Bud chcete prispivat nebo ne. Rank je podruzny a prakticky nic neznamena.

Taky jsem toho nazoru. Ale nesouhlasim s tim, ze nic neznamena. Ruku na srdce, napr. Rampage vypada lip nez First blood. Ale je nesmysl delat dalsi. 8)
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 30. 3. 2007 18:24

Hm... no dobře... tak to vzdávám... vyhráli jste... jenže nemám šanci sledovat všechny příspěvky jednotlivých uživatelů... a tak abych měl aspoň nějáký obrázek o tom jací jsou zde na fóru tak se mrknu na jejich rank... a z toho aspoň přibližně pochopim o koho jde... ten kdo má třeba Unstoppable tak se tu určitě nechová nějak špatně bo by ho jinak nepovýšili... takže nějáký obrázek to přece jen dělá...

Skinny píše:
bohemka píše:no tak nic no... tak jak vidim tak s tim nikdo nesouhlasí... asi jsme z divnýho kraje... :mrgreen: ale když je někdo godlike tak to přeci jen beru víc než jako first blood... má větší respekt aspoň u mě... i když třeba ty Skinny teda ne... :mrgreen: /quote]
ale já nemám godlike, nýbrž rampage ; ) /quote]


a stejně u mě nemáš respekt... :mrgreen: :mrgreen: ne rozhodně máš u mě respekt větší než třeba někdo kdo je First Blood... nehledě na to že to vypadá mnohem líp jak napsal Holoubek...

Pokud chces lepsi ranky, tak se treba nauc editovat prispevky :wink: -davee
Naposledy upravil bohemka dne 30. 3. 2007 18:38, celkově upraveno 1
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 3. 2007 18:26

Kazdy zacinal na first blood. Takovy clovek pro me mensi cenu nema, pokud ma kvalitni nazory. A prave kvalitni nazory a debaty mi tu chybi vice, nez nejake ranky.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 30. 3. 2007 18:28

bohemka píše:
Skinny píše:
bohemka píše:no tak nic no... tak jak vidim tak s tim nikdo nesouhlasí... asi jsme z divnýho kraje... :mrgreen: ale když je někdo godlike tak to přeci jen beru víc než jako first blood... má větší respekt aspoň u mě... i když třeba ty Skinny teda ne... :mrgreen: /quote]
ale já nemám godlike, nýbrž rampage ; ) /quote]

[b]a stejně u mě nemáš respektp/b]... :mrgreen: :mrgreen: ne rozhodně máš u mě respekt větší než třeba někdo kdo je First Blood... nehledě na to že to vypadá mnohem líp jak napsal Holoubek...a/quote]

já o tobě to samé říct nemohu- neznám tě, až tě poznám, pak můžu dělat soudy, čemuž ty, jak vidím, ještě nerozumíš
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 3. 2007 18:28

hm...Chtel bych umet formulovat myslenky jako davee :? , protoze v tomto mame stejny nazor. Ale neumim to tak pekne podat. :D
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 30. 3. 2007 18:29

No jo no... ale stejně nemůžeš popřít že Godlike vypadá líp :wink:... a podle mě je tu dost kvalitních debat... *smajl krčíčí rameny*
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků