Doupě 26

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 2. 2007 11:09

TAkže se mi dostalo do ruky nové doupě. Články super. Ty nej jsem již přečetl (emulace a všechny konzolové), DVD taky fajn, teď du zkoušet tu hru. Jinak nový design DVD se mi moc nezdá.Mě víc vyhovoval ten starý... Já upřednostňuji přehlednost a funkčnost před IN designem... :-)

Dobrá práce jen tak dál.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 20. 2. 2007 13:12

je tam co bude příště za hru ?
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 20. 2. 2007 16:27

Vezmu to jen tak zlehka. Doupě 26 mě překvapilo hned po vybalení. Koukám a kromě časopisu vypadnou 2 naprosto stejná DVD (a obě fungují bez chybičky):wink:. Co já teď s tím? Bohužel plná hra není můj šálek kávy, ale hodit se bude jako dárek bratránkovi. A dám mu jí rovnou dvakrát :lol: No nic. Co mě ale opět a znovu zklamalo, je prostřední dvojstrana, která již klasicky vypadla. Pozitivně hodnotím dokončený nový engine DVD, který by ale mohl být trochu více konzervativní, uhlazený a ne tak do očí bijící. To je ale (zlo)zvyk ze starého enginu. Obsahově časopis nezahálel a osobně se mi zamlouvá sekce Loading a článek o Emulátorech. Příjemné je také malé zastoupení reklamy. Takže mé hodnocení Doupátka 26: 7,0
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 2. 2007 18:56

Už mám doma Doupě též, zatím jsem si ho jen zběžně prolistoval a odproti minulému dílu se mi líbí mnohem více :), jak recenze, tak i pocit, že se mi zdá, že těch reklam je tam méně :D ... zatím jsem si přečetl recenzi na Test Drive Unlimited a chválím Daweho :), jak se už stalo Vodnymu, že mu vypadla prostřední dvojstrana, tak ta moje k tomu zatím nemá také moc daleko, ale jinak pěkné číslo :) ...

btw: Koukněte na stranu 83, Cyber Cafe je opravdu trapné :x ...
btw2: Když se mi Doupátko dostalo poprvé do ruky, tak se mi hned zdálo, že je nějaké tlustší oproti jiným číslům, měl jsem pravdu, je asi o 4 stránky delší :lol: :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 20. 2. 2007 20:25

includes píše:zatím jsem si přečetl recenzi na Test Drive Unlimited a chválím Daweho :))/quote]

Obrázek
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 20. 2. 2007 23:58

Kdy se může dostat normálním smrtelníkům do ruky ? 21.2. ? Já jen kdy mám jít obtěžovat trafikantku ....
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 21. 2. 2007 00:21

3D_Crab píše:Kdy se může dostat normálním smrtelníkům do ruky ? 21.2. ? Já jen kdy mám jít obtěžovat trafikantku ....k/quote]

Jako obvykle dnes, tedy ve středu (úterý předplatitelé).
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 21. 2. 2007 00:27

zajtra si ponho bezim, us sa tesim na ten clanok o emulatoroch...
co priblizne je v tom speciale o DS?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 21. 2. 2007 00:29

Hurricane píše:zajtra si ponho bezim, us sa tesim na ten clanok o emulatoroch...
co priblizne je v tom speciale o DS?
http://www.doupe.cz/h/Special/AR.asp?ARI=115980 viz prislusny clanek
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 21. 2. 2007 00:31

Honza Morkes píše:
Hurricane píše:zajtra si ponho bezim, us sa tesim na ten clanok o emulatoroch...
co priblizne je v tom speciale o DS?
http://www.doupe.cz/h/Special/AR.asp?ARI=115980 viz prislusny clanek

aha, no jasne, nevsimol som si to :oops:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 2. 2007 00:36

includes: jen aby ty 4 strany nebyly jen reklamy ; )
jinak doufám že už zítra bude na stáncích u nás v *****ákově
a docela mě opět štvou 2 obálky, to pak chce člověk obě :))
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 21. 2. 2007 07:58

Mám problém s DVD. Píše mi to Runtime Error (a složka DATA se zdá být prázdná), můžete mi někdo poradit?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 21. 2. 2007 10:18

pierek14 píše:Mám problém s DVD. Píše mi to Runtime Error (a složka DATA se zdá být prázdná), můžete mi někdo poradit?k/quote]


Zkontrolovat, zda nejsou na médiu nějaké nečistoty, otestovat ideálně na jiném PC, zkusit zkopírovat na HDD, reklamovat (reklamace@cpress.cz), poslat nám nějakou biologickou zbraň, abychom ji mohli přeposlat do lisovny...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 21. 2. 2007 15:07

Nove Doupe je supr (hned sem nalistoval TiberiumWars :P ), novy design DVD je perfektni, mnohem prehlednejsi a hezci, jasny krok vpred, bohuzel jak uz tu bylo receno, znovu me vypadla prostredni stranka (davajte vetsi sponky :D )
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vodnik33 21. 2. 2007 15:28

nové dvd vypadá dobře, ale mám pár připomínek nevim proč musim pořád s nečím souhlasit (dema, plná hra...) stačilo by to snad jen jednou na začátku a míchat herní videa na PC a na konzole no to snad ne vodnik33
vodnik33
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků