Plná hra

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pentapi 22. 1. 2007 17:19

vubec se mi nelibi co je za plnou hru v novem doupeti :evil: . prosinec byl uz zrejme znameni s Knights of the Temple ze v lednu bude neco blbeho. Americas Army 2.8.? PCHE vubec ste se nepochlubyli. vzdyt je to freeware a na vasich strankach s hrama je 100X lepsi WarRock. jestli se nemuzete zmoci na neco jineho tak tam nemusite davat ani prilohu :x . fakt ste mne vytocili a doufam ze v unoru to bude o hodne lepsi. ste tam mohli dat treba vyborny HomeWorld 1 nebo
WORMS FORTS:Totalni Narez. ale Americas Army???
ste si pekne u me ***** synci moji.
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 22. 1. 2007 17:23

pentapi píše:vubec se mi nelibi co je za plnou hru v novem doupeti :evil: . prosinec byl uz zrejme znameni s Knights of the Temple ze v lednu bude neco blbeho. Americas Army 2.8.? PCHE vubec ste se nepochlubyli. vzdyt je to freeware a na vasich strankach s hrama je 100X lepsi WarRock. jestli se nemuzete zmoci na neco jineho tak tam nemusite davat ani prilohu :x . fakt ste mne vytocili a doufam ze v unoru to bude o hodne lepsi. ste tam mohli dat treba vyborny HomeWorld 1 nebo
WORMS FORTS:Totalni Narez. ale Americas Army???
ste si pekne u me ***** synci moji.


ehm, já bych řekl, že se prostě nemohou trefit do vkusu každého, jelikož je více žánrů, tak prostě logiky se vybírají pokaždé odlišné a tak se může stát, že ti hra prostě nesedla...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 22. 1. 2007 19:40

btw jak víš ,že bude americas army ? :?
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 22. 1. 2007 20:08

Bože další :roll: :|
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 1. 2007 20:09

spartas píše:btw jak víš ,že bude americas army ? :?-/quote]

Takhle: http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=115726
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 22. 1. 2007 20:23

jezek píše:
spartas píše:btw jak víš ,že bude americas army ? :?-/quote]
Takhle: http://www.doupe.cz/h/Aktuality/AR.asp?ARI=115726
aha díky :wink:
Ted-to bylo na koho ? :?
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 22. 1. 2007 20:29

Na tebe ne :wink:
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2007 08:16

Ted píše:Na tebe ne :wink:

Možná bych to globalizoval na oba :wink: Asi budu opakovat někoho jiného: Ne každý je schopen efektivně stahovat něco tak velkého, jako je Americas Army atd. atd...
Já v tom vidím jediný problém - je to čistě multiplayer, ale tak co... jednou za čas...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 23. 1. 2007 13:22

SCobra píše:Já v tom vidím jediný problém - je to čistě multiplayer, ale tak co... jednou za čas...
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 1. 2007 13:32

3D_Crab píše:
SCobra píše:Já v tom vidím jediný problém - je to čistě multiplayer, ale tak co... jednou za čas...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vodny 23. 1. 2007 14:28

K America's Army 2.8 jsem se vyjádřil zde, ale stejně mi to nedá a písnu něco i sem.
Někdo se zde vyjadřoval o "lepší" hře - WarRock. S tím bohužel nemohu souhlasit a to z jednoho prostého důvodu. WarRock je chudý bratr Battlefieldu a nabízí zcela odlišný zážitek. Navíc graficky se nedá s AA srovnávat. To je ale fuk, protože AA nabízí něco úplně jiného. Jde o realistickou simulaci US jednotek Special Forces, Airborn, Infantry, Rangers, takže zde (zatím) není možnost létat v helikoptéře/stíhačce atd. (ale Humwee řídit můžete :D) Nejde zkrátka o Battlefield. AA je o co nejrealističtější simulaci pozemních jednotek a o teamové spolupráci. V této hře se budete více krčet, plazit a postupovat velmi pomalu a když ne, tak budete krvácet, volat "Medic!" a umírat. Není to zkrátka hra pro Ramba. Doporučuji pro trpělivé našince a taktiky, kteří když už vystřelí, tak neminou - což se ale lehko říká. Když vám dýchání hází muškou sem a tam, není to žádný med.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 23. 1. 2007 17:56

jj ale zas tak moc realne to moc lidi nebavi trochu arkadovosti do toho zivota ale to asi nechapes.
AA je proste smejd.
proc jsi nenavrhnul treba Homeworld 1, tu vybornou strategii a hru roku 1999. :? fakt nevim.
nemam slov
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pentapi 23. 1. 2007 17:57

Vodny píše:K America's Army 2.8 jsem se vyjádřil lurl=http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?p=183559#183559]zde[/url], ale stejně mi to nedá a písnu něco i sem.
Někdo se zde vyjadřoval o "lepší" hře - WarRock. S tím bohužel nemohu souhlasit a to z jednoho prostého důvodu. WarRock je chudý bratr Battlefieldu a nabízí zcela odlišný zážitek. Navíc graficky se nedá s AA srovnávat. To je ale fuk, protože AA nabízí něco úplně jiného. Jde o realistickou simulaci US jednotek Special Forces, Airborn, Infantry, Rangers, takže zde (zatím) není možnost létat v helikoptéře/stíhačce atd. (ale Humwee řídit můžete :D) Nejde zkrátka o Battlefield. AA je o co nejrealističtější simulaci pozemních jednotek a o teamové spolupráci. V této hře se budete více krčet, plazit a postupovat velmi pomalu a když ne, tak budete krvácet, volat "Medic!" a umírat. Není to zkrátka hra pro Ramba. Doporučuji pro trpělivé našince a taktiky, kteří když už vystřelí, tak neminou - což se ale lehko říká. Když vám dýchání hází muškou sem a tam, není to žádný med. /quote]
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Berzeger 23. 1. 2007 18:13

mne je to fuk, kupuju Doupe bez DVD :D
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 23. 1. 2007 18:36

tak to ses v poho :P
pentapi
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků