Žádost o přidělení moderátorských práv.

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 10. 8. 2006 16:41

Žádám o přidělení moderátorských práv JEN a POUZE k diskuzi X-box 360 Club. Pokud by to tedy bylo možné. Děkuji
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 10. 8. 2006 17:35

Ze mě by byl mod, panečku!
Už si živě představuju ty situace, to by byly příspěvky!

Třeba:
Upozorňuji uživatele XYZ, že tu nestrpím žádný off topic, příspěvek "Milionářem za pět minut" byl smazán.

Upozorňuji uživatele XYZ, že Jo_Do se píše s podtržítkem a debil je s měkkým i.

Upozorňuji uživatele XYZ, že používáním vulgárních výrazů porušuje pravidla tohoto fóra.
Trvalý BAN jej snad odnaučí používat slova jako "sakryš, do pytle, nebo šmarjápanno".

No nebylo by to krásné?

Mimochodem, myslím, že o moderování se žádá soukromou zprávou, ale to tu jako v izraelské tajné službě - neberou ty, co se sami hlásí - vybírají si.
Myslím, že by tě moderování stejně nebavilo déle než půl hodiny, ona je to kupodivu práce.
Jo_Do
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2006 21:03

2PC:Odpověď na nového moda máš tady:http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=1960&start=25 a udělat moda jen pro jednu debatu je asi dost těžké.Když tak mi piš sz nebo na ICQ,když se Ti tam nebude něco líbit.
Naposledy upravil jezek dne 11. 8. 2006 05:11, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 10. 8. 2006 23:47

Mě můžeš taky klidně napsat.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 11. 8. 2006 05:13

Trochu jsme se o tom bavili s Includem a prý moda pro jednu diskuzi ani nejde udělat.Jedině si založit vlastní skupinu,jako má Paar.
Info zde
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků