Budoucnost Doupěte a Doupat 2006..2007...?!

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 10. 2006 13:45

SCobra píše:Však to taky není adresovaný tobě, ale redakci. Když se ti to nelíbí, tak to nečti. /quote]


Právě že nejde o mě, tís spíš by si ten člověk měl uvědomit, že to bude číst každý a hlavně lidé, kteří za tímhle všímstojí, tak to chce trochu úrovně...toť MŮJ názor,,,
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2006 14:22

MajorShitus píše:Právě že nejde o mě, tís spíš by si ten člověk měl uvědomit, že to bude číst každý a hlavně lidé, kteří za tímhle všímstojí, tak to chce trochu úrovně...toť MŮJ názor,,,
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2006 16:07

Souhlasím s SCobrou.Moje první reakce byla podobná,jako u ostatních.Děs a hrůza,ale po několika delších "setkáních/názorech" od Marcela tady na fóru jsem si zvykl a tohle je poslední věc,kterou bych u něj řešil,když už něco.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 10. 2006 16:28

Tak mi promiňte, ale já prostě když vidím takové typy příspěvků, kde se to hrubkama jen hemží a o slohu se může jen zdát, tak mě to prostě bolí no, to je celé, takže já neřeším jeho jako osobnost, ale jen to co se týče jeho psaní, nic proti němu jinak nemám, jelikož ho neznám, tak ani nemohu, to je pravda...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 10. 2006 16:31

Prostě je to jeho styl psaní a je velmi zvláštní a v tomhle bych nějak gramatiku neřešil
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 10. 2006 16:35

MajorShitus píše:Tak mi promiňte, ale já prostě když vidím takové typy příspěvků, kde se to hrubkama jen hemží a o slohu se může jen zdát, tak mě to prostě bolí no, to je celé, takže já neřeším jeho jako osobnost, ale jen to co se týče jeho psaní, nic proti němu jinak nemám, jelikož ho neznám, tak ani nemohu, to je pravda...t/quote]


Ty teď pro změnu píšeš jako Hrabal... jedna věta a dlouhá až to bolí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 10. 2006 16:41

Ertefol píše:Ty teď pro změnu píšeš jako Hrabal... jedna věta a dlouhá až to bolí.t/quote]


Mě bylo jasné že se do mě pustíte, ale dobře...
Věta je dlouhá proto, že pořád pojednává o tom samém a to sice o gramatice a slohu. Nechtěl jsem to oddělovat, protože jsem to ze sebe chrlil, ale zase jsem chtěl aby to mělo jakžtakž čitatelnost, tak jsem to napsal do (doufám že správně) souvětí.
To je celé...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 10. 2006 16:43

já ti to neberu, já upozorňuju :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 21. 10. 2006 07:30

to je hrůza,já z toho nic nepochopil :D
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 10. 2006 15:28

K Marcelovi: jeho psaný projev je opravdu o oči a mnohdy pochopit, co vlastně chce říct, chce víc než trochu práce. Nemluvě o jeho rukou psaných podrobných několikastránkových recenzí Doupat, které nikdo z vás neviděl. Ale odsoudit ho jen pro formu není zrovna košer. Obsah je druhá věc, jak psal na jiném místě Honza Morkes, Marcel vše bere hodně subjektivně, ačkoli si tuto až přílišnou subjektivnost neuvědomuje. Přesto jsou některé jeho připomínky hodnotné a není to člověk, které ho se sluší šmahem odsoudit.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 21. 10. 2006 22:01

Howgh.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 10. 2006 12:14

[quote="David Sláma";Nemluvě o jeho rukou psaných podrobných několikastránkových recenzí Doupat, které nikdo z vás neviděl. /quote]
Já je viděl :wink: Teda ne recenzi, ale několikastránkový dopis, který jsem dostal i s CD. Chvíli mi trvalo, než jsem se v tom naučil orientovat, ale teď už to zvládám celkem dobře :) Za tu dobu, co dělám korektora na OC jsem viděl i horší písemné projevy :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků