Bonusové číslo

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod K.0.frik 19. 5. 2006 05:07

Dobrý den.
chtěl jsem se zeptat jestli bonusové DOUPĚ bude zasláno i předplatitelům nebo jestli se tam s nim nepočítá ...

:wink: Děkuji za rychlou odpověd Vashut :wink:
K.0.frik

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2006 11:50

K.0.frik píše:Dobrý den.
chtěl jsem se zeptat jestli bonusové DOUPĚ bude zasláno i předplatitelům nebo jestli se tam s nim nepočítá ...

:wink: Děkuji za rychlou odpověd Vashut :wink: /quote]

Kdyby jsi pozorně četl více témat tak se dozvíš že předplatitelům zasláno nebude...S pozdravem PSK :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 5. 2006 05:53

Viz.tady,druhý skinnyho příspěvek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krvavý Patejl 25. 5. 2006 15:50

Nevím jestli to jen nějaký zmetek či co, ale brzy po nainstalování Heroes 2 jsem zjistil, že na CD chybí veškeré audiostopy s hudbou! :(
Krvavý Patejl

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 25. 5. 2006 16:09

nojo ja si to koupil take a mas pravdu je to u vsech verzi i kdyz me to vazne nevadi ja si to koupil kvuli cesaku a ne kvuli homm2
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 26. 5. 2006 21:27

[quote="Krvavý Patejl";Nevím jestli to jen nějaký zmetek či co, ale brzy po nainstalování Heroes 2 jsem zjistil, že na CD chybí veškeré audiostopy s hudbou! :(-/quote]

Nikoli veškeré, což je bohužel problém - jelikož hra dělí hudbu na klasickou a bonusové audiostopy, při testování jsme bohužel na nezařazení audiostop nepřišli, protože hudba normálně hraje a člověk, který vyloženě nehledá další audiostopy, nic nepozná a ani mu nepřijde, že by tam mělo něco chybět.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 26. 5. 2006 22:04

Honza Morkes píše:[quote="Krvavý Patejl";Nevím jestli to jen nějaký zmetek či co, ale brzy po nainstalování Heroes 2 jsem zjistil, že na CD chybí veškeré audiostopy s hudbou! :(-/quote]

Nikoli veškeré, což je bohužel problém - jelikož hra dělí hudbu na klasickou a bonusové audiostopy, při testování jsme bohužel na nezařazení audiostop nepřišli, protože hudba normálně hraje a člověk, který vyloženě nehledá další audiostopy, nic nepozná a ani mu nepřijde, že by tam mělo něco chybět.e/quote]


Presne tak.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 5. 2006 13:19

Tak tady je návod jak to zprovoznit http://www.games.tiscali.cz/temp3/Homm2postup.txt
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 1. 6. 2006 20:17

diky za HoMaM 2, to jsem hral naposled asi pred 6 lety :) Nostalgie :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumbum 8. 6. 2006 17:31

Pre tych, ktori by chceli mat Heroes 2 naozaj kompletne, bude nejaka moznost napravy/vymeny CD?
rumbum


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků