Doupě 5/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 12. 5. 2006 14:43

Moc povedené Doupě, díky za Gooku :)

Mimochodem, tohle číslo se mi zdá jako jedno z nejlepších :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 12. 5. 2006 16:19

hlavně bych vyzdvihl obálku snad nejlepší ze všech tenhle rok sem se už začínal bát že bude mít jenom monotoní černé pozadí
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 5. 2006 22:40

Skinny píše:hlavně bych vyzdvihl obálku snad nejlepší ze všech tenhle rok sem se už začínal bát že bude mít jenom monotoní černé pozadí
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 13. 5. 2006 01:36

opravdu vás chválím časopis se povedl ale až budu mít čas jednu věc vám vytknu ted se mi to nechce psát
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 13. 5. 2006 07:59

Skinny píše:opravdu vás chválím časopis se povedl ale až budu mít čas jednu věc vám vytknu ted se mi to nechce psátc/quote]


Tak, a teď bude celej víkend zkaženej nedočkavostí, co jsme pokazili... :wink:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 13. 5. 2006 12:54

už dříve jsem si toho všiml je to uplně nepodstatné ale proč píšete ke Chrome SpecForce ke dvouletému předplatnému hodnocení 8 když od vás dostal pokud se nepletu 6,9 nevim jestli je to pouze překlep nebo umysl ale píšete to až od nového roku dříve bylo napsáno skutečné hodnocení a má to pouze nalákat lidi k předplatnému? opravdu nevim ale je mi to jedno a mělo by být každému mužou být rádi za to že vubec mají možnost nějakou hru získat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 5. 2006 20:18

Skinny píše:hlavně bych vyzdvihl obálkuk/quote]


jj...taky hned jak jsem jí viděl, tak jsem věděl, že to bude good :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 5. 2006 14:54

Skinny píše:proč píšete ke Chrome SpecForce ke dvouletému předplatnému hodnocení 8 když od vás dostal pokud se nepletu 6,9 l/quote]

A nedostal náhodou na webu 6,9 a v papírovém doupátku 8?Ty hodnocení se někdy docela ličí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 15. 5. 2006 19:33

myslím že to bylo v papírovém ale jeho tvurci to ví jistě nejlíp jak to bylo já si nejsem jistý ale mužu to případně pohledat
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 15. 5. 2006 20:17

Skinny píše:už dříve jsem si toho všiml je to uplně nepodstatné ale proč píšete ke Chrome SpecForce ke dvouletému předplatnému hodnocení 8 když od vás dostal pokud se nepletu 6,9 nevim jestli je to pouze překlep nebo umysl ale píšete to až od nového roku dříve bylo napsáno skutečné hodnocení a má to pouze nalákat lidi k předplatnému? opravdu nevim ale je mi to jedno a mělo by být každému mužou být rádi za to že vubec mají možnost nějakou hru získat /quote]
Opravdu si již nepamatuji, za jakých okolností ten inzerát vznikal, je možné, že tam měl být i název serveru/časopisu, ze kterého číslo pochází... nevím.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 5. 2006 06:31

tak to se vám potom omlouvám
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 5. 2006 14:06

Chrome na doupěti.Závěrečné hodnocení 8/10,což je podle mne 8,0 nebo 80%.Takže to sedí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 5. 2006 16:23

měli sme pravdu oba jen mrkni do 9. doupěte s hitmanem na obálce a dokonce když ho nabízeli pak k předplatnému bylo tam skutečné hodnocení dokonce 6,7 ale pak se jim asi víc zalíbilo hodnocení na webovém doupěti a tak tam dali to
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků