Doupě 4/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 4. 2006 10:59

Honza Morkes píše:
Peter S. Kenedy píše:Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisůe/quote]

Předpokládám, že jsi určitě DVD už reklamoval a nepomohlo?

Můžu tě poněkud nestadardně poprosit, abys mi jedno z těch vadných DVD poslal přímo mně - Computer Press, Jan Morkes, Lidická 28, 602 00 Brno? Vyzkouším to všude možně a snad na něco přijdeme...

Jinak není asi nutné čekat na konec předplatného - můžeme se domluvit na změně za CD předplatné už v průběhu roku, pokud se vážně problémy nevyřeší.r/quote]

To už ti pošlu rovnou všechny 3...tak v pondělí to asi pošlu...no sice by se mi moc nelíbila CD verze ale co člověk nadělá když to jinak nepujde...kéžby se to vyřešilo...zatím díky za odpovědi a čekej na 3DVD :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 11:41

Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 4. 2006 14:09

jezek píše:Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:n/quote]

No to by jsi mohl...1/06, 3/06 a 4/06 :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Machule 15. 4. 2006 15:58

Na doupe dvd by mělo být 13 demoverzí, tak jakto že je tam jenom jedna???!!!
Machule

Odeslat příspěvekod Lucommander 18. 4. 2006 20:50

Dobrý den, v novém čísle časopisu Doupě se objevila moje recenze v Mikroskopu. Doposud mě nikdo nekontaktoval ohledně předplatného zdarma (jméno, adresa atd.), mám stále vyčkávat nebo se někomu ozvat? Jsem hrozně nedočkavý. Děkuji, Lucommander

Už je to vyřešeno, děkuji.
Naposledy upravil Lucommander dne 19. 4. 2006 14:39, celkově upraveno 1
Lucommander
Lucommander
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 20:59

Peter S. Kenedy píše:
jezek píše:Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:n/quote]
No to by jsi mohl...1/06, 3/06 a 4/06 :mrgreen:

No,takže pozdě :wink:
Ale můžu Ti říct,že jsem vyměnil desku,procák,paměti,chlazení,zformátoval disk a vyměnil jednu kšandu za novou a DVD mi jedou v pohodě.Teď jen vědět,čím to bylo...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 4. 2006 11:02

jezek píše:
Peter S. Kenedy píše:
jezek píše:Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:n/quote]
No to by jsi mohl...1/06, 3/06 a 4/06 :mrgreen:

No,takže pozdě :wink:
Ale můžu Ti říct,že jsem vyměnil desku,procák,paměti,chlazení,zformátoval disk a vyměnil jednu kšandu za novou a DVD mi jedou v pohodě.Teď jen vědět,čím to bylo...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 13:50

Asi ne.Já bych si ale nejdřív zkusil pohrát s těmi kšandami.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalau 20. 4. 2006 18:06

Chcel by som sa opýtať, či sa dá Doupe zohnať aj na Slovensku?
michalau

Odeslat příspěvekod jezek 20. 4. 2006 18:23

Tady máš adresu slovenského cpressu,kde si může doupátko předplatit a na stáncích by taky mělo být,vzhledem k tomu,že je na přední straně uvedena cena i v sk.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 24. 4. 2006 06:14

1) zatím číslo, ze kterého jsem přečetl nejvíce. Gratulace...
2) zveřejňovat Lucommanderovi ten Chmatákov....ještě teď s tím chodí po třídě :lol:
3) tuším v listárně se objevovali slova rozdělené na jednom řádku, to se čte dost blbě, třeba "počí-tač"
4) no a všechno ostatní co jsem chtěl jsem zapomněl
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kudykam 18. 5. 2006 13:02

Ja mam taky LG a v pohodě
Kudykam

Odeslat příspěvekod jezek 18. 5. 2006 16:29

Zpětně jsem zkoušel pár doupěcích DVD,které mi vůbec nejely a vše v pořádku.Takže chyba není ve čtečce.Mám vyměněny skoro všechny vnitřnosti v kompu,takže je to asi hardwarová chyba něčeho jiného.Nedivil bych se,kdyby za to mohly kšandy.Moje první vypalovačka nebyla schopná přečíst vůbec nic,dokud jsem nevyměnil kabely.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků