Doupě 4/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 10:01

Hmm tak nevím jestli mám sakra takovou smůlu ale už je to 3.DVD které mi od vás nejede....to už fakt není náhoda a jestli to bude dalších 12 čísel tak se asi zblázním...počkám si a pošlu vám je asi najednou :mrgreen: Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 11. 4. 2006 10:18

Peter S. Kenedy píše:Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil::/quote]

Tak vypalovačkou LG to nebude, jedna mi sídlí v početníku a nemám s DVD Doupěte nejmenší problém.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 10:50

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil::/quote]
Tak vypalovačkou LG to nebude, jedna mi sídlí v početníku a nemám s DVD Doupěte nejmenší problém. /quote]

A máš tu s lightscribe technologií?Nevím ale kámošovi na starém teacu vše funguje...sakra drát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 11. 4. 2006 11:01

Jojo, vůbec si nestěžuje, nevím, může to být něčím jiným. Nemáš špatné ovladače, staré, nebo jinak postižené?
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 11:06

S kámošem máme uplně stejné LGiny,kupované prakticky ve stejný čas,ve stejném obchodě a mi to nepřečte všechno a jemu naprosto bez problémů.Uvidíme po upgradu.Dám vědět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 11:23

Tak dejte aspon link na nějaký upgrade...a nebo že by za to mohla starforce?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 11:41

Já doma se Starforce nic neměl,takže tohle vylučuju.
Prostě:"Cesty soft/hardware jsou nevyspitatelné."
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 11. 4. 2006 12:59

No to jsou problemy.. Ja mam nejakou LG vypalovacku na DVD a precetla zatim vsechno..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 11. 4. 2006 15:06

Já mam LG čtečku DVD, CD apod. a v poho, pokud mi nějaké DVD nejede (v případě Doupěte se to ještě nestalo),tak to vložím do vypalovačky Lite-On (Lightsribe) a v poho...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xerox 11. 4. 2006 19:10

jeste se mi nestalo ze by mi sla naka hra z doupete nainstalovat tak zkousim zase nainstalovat singles a jediny co se stane je ze mi zamrzne pocitac jako vzdy a musim restartovat. Pokud se pokusim to spustit z slozky "plnehry" tak mi to zamrzne taky nevim cim to je ale uz me to fakt maximalne stve
xerox

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 4. 2006 19:15

V tomto čísle Doupěte je dobrý komentář od K. Kališe na téma Hry a umění (co mi to jenom připomíná? :) ), dívající se na věc zas trochu jiným pohledem.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 11. 4. 2006 19:20

ten problem s nečitelností asi nebude vypalovačkou, mám doma jedno LEVEL DVD a nejde mi přehrát. Kámošovi jede bez problémů, tak jsem si od něho pučil mechaniku a...nic. Takže to bude asi něco v kompu, mě se taky některá Doupě DVD sekají nebo jinak blbnou zatímco tomu kámošovi jedou bez problémů. Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 11. 4. 2006 19:56

mr_wawra píše:V tomto čísle Doupěte je dobrý komentář od K. Kališe na téma Hry a umění (co mi to jenom připomíná? :) ), dívající se na věc zas trochu jiným pohledem.u/quote]


He, diky za pochvalu. Tvuj clanek na Doupeti na toto sme cetl a nasel v nem peknych par podnecujicich myslenek. :)
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 4. 2006 20:09

Jaja, je dobrý, že ho ten tvůj pohled jaksi doplňuje či zkoumá z jinýho úhlu :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 05:29

danniel píše: Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků