Userbary

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 17:13

[quote="David Sláma";Usebary mají konstatní velikost, jak už bylo řečeno, není mi tedy stále jasné, o co ti jde. Navíc nejde o procházení lidí - čtu fórum, tak vidím, co kdo má v podpisu a když zaznamenám něco proti pravidlům, uživatele na to upozorním.t/quote]
Jsem rád že to aspon někdo tady z moderátorů podporuje...já si myslím že je to fajn vědět kdo co má rád za hru či hardware a tak
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 4. 2006 17:49

A jde to tam dát?? Nebo to nepůjde vůbec vidět?? Že bych si to tam dal ilegálně :-)

P.S.: Co by se mi stalo?? :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 18:25

Smoke píše:P.S.: Co by se mi stalo?? :-)

Doživotní ban,zákaz mluvit na redaktory doupěte na Invexu a softwarovou policii do bytu/domu :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 18. 4. 2006 18:48

jezek píše:
Smoke píše:P.S.: Co by se mi stalo?? :-)

Doživotní ban,zákaz mluvit na redaktory doupěte na Invexu a softwarovou policii do bytu/domu :mrgreen: /quote]
A co kdyby se všichni uživatelé domluvili a dali si do podpisu userbar? Pak by dostali doživotní ban všichni a na fóru by si mohli povídat tak akorát modi s adminama. :wink: :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 4. 2006 19:15

2Darwel: Začni :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 19:23

Víš technicky by nebyl až takový problém, abych řekl, že na Doupěti userbary mohou být, i když jen pro uživatele, co nemají ani nebudou mít ani jeden příspěvek na žádném jiném fóru spadajícím pod CPress. Ale to neudělám, protože je nesmysl takhle bránit lidem přispívat jinam.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 19:29

[quote="David Sláma";Víš technicky by nebyl až takový problém, abych řekl, že na Doupěti userbary mohou být, i když jen pro uživatele, co nemají ani nebudou mít ani jeden příspěvek na žádném jiném fóru spadajícím pod CPress. Ale to neudělám, protože je nesmysl takhle bránit lidem přispívat jinam.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 19:30

Ne. Stížnostmi spamuj schránky moderátorů ostatních fór. :twisted: (Ale já jsem ti to neřekl. ;))
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 20:07

[quote="David Sláma";Ne. Stížnostmi spamuj schránky moderátorů ostatních fór. :twisted: (Ale já jsem ti to neřekl. ;)) /quote]
Ani ne...pokud mi to nikdo oficiálně nepovolí nikoho spamovat nebudu...jsem slušný uživatel a nechci dostat ban :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 4. 2006 21:25

[quote="David Sláma";Usebary mají konstatní velikost, jak už bylo řečeno, není mi tedy stále jasné, o co ti jde. Navíc nejde o procházení lidí - čtu fórum, tak vidím, co kdo má v podpisu a když zaznamenám něco proti pravidlům, uživatele na to upozorním.t/quote]

Jde mi o to jakym zpusobem to se bude hlidat a kdo si da s tim praci :D A taky muze vyvstat problem,ze si lidi z ostatnich for zacnou stezovat,ze na doupeti maj obrazky v podpisech a jinde je to zakazane a ze to chtej taky a pak se nedohodnem a dopadne to jako na IPB forech..

K tomu spamovani.. to spis hlavne pobavi adminy :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 21:57

Christiane, já nechci userbary jen pro tohle fórum - opravdu je mi jasné, že buď budou všude nebo nikde. A kdo to bude hlídat? Říkám to potřetí - moderátoři, stejně jako hlídají spoustu jiných věcí.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 4. 2006 22:04

Jenze prave to ze bud vsude nebo nikde se mi zda taky dost problematicke,protoze staci aby se sprajcli na jednom foru a je podle toho co pises konec..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 22:20

Ehm... však více méně právě to se stalo...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 13:35

Vybodněte se na už to.Prostě nebudou a šmytla.Nebudou větší avataři,nebudou v podpisech obrázky,odkazy a ani userbary.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 4. 2006 14:11

A ani ten chleba levnější nebude... :mrgreen:
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků