Ziados? o pdf obaly DVDčiek

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Shobull 12. 4. 2006 20:18

Honza Morkes píše:" Promiň, ale nemám rád, když někomu něco slušně a věcne vysvětluju, aby mě nepřímo obviňoval, že kecám...

S těmi skeny je to pěkný konstruktivní nápad (pokud se podaří ze skeneru dostat solidní obrázek), i když v redakci bývají DVD spíš zřídkakdy, zkusím se podívat do skladu. Má někdo přehled, které obaly DVD chybí?
Shobull

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:43

slayer píše:Dnes jsem šel kolem stánku a jen tak letmo zahlédl Doupě 4/2006, které už asi mám i doma (zřejmě s volně vloženým DVD), a světe div se médium v tomto stánkovém čísle nebylo jen tak pohozeno, ale vlastnilo pěknou kartonovou krabičku s popisem toho, co na něm je (což považuji za to nejdůležitější).
Už dál nebudu nic komentovat, to ať si přebere každý sám po přečtení celé této diskuze, už mi nejde ani o ty booklety, nebo krabičky, jenom o princip komunikace.e/quote]


Podívej se, opravdu nemám čas si tu slovíčkařit - jak už jsem uvedl v jedné z minulých odpovědí - DVD obaly se mění - v některých číslech jsou všité do vazby, v některých jsou venku, situace není definitivní. Osobně bych byl pro, aby je předplatitelé dostávali ve stejném obalu, ale zatím to není možné, a proto jsou v igelitu.

O loňském roce platí to co jsem říkal, co se týče letošního, mohu dát k dispozici návrhy papírových kartonů na DVD. Nejsou to ale slim obaly, takže moc nerozumím jejich použití v praxi. Obsah na nich ale je, takže pokud vám jde o toto, není problém je od čísla 01/06 (neboli 13) někam dát.

O tom, jak to chodí nebo nechodí v CPressu a o zálohách se ale dále odmítám bavit, protože některé lidi prostě upřímná odpověď nepřesvědčí...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:46

Shobull píše:Pan Mokres

Cely tento napad bol mysleny s tym ze ide o PDF obaly v elektronickej forme na nie posilanie fyzickych obalov {vid nazov} ale ja mam z vasej komunikacie taky pocit, ako keby ste si poriadne neprecitali nase prispevky. Potom chapem podrazdene reakcie Vitasa.
Jednoznacne to bolo myslene tak, ze mate v pocitaci {grafik alebo niekto iny} obaly v elektronickej verzii a tie zverejnite na internete, alebo ich prilozite k nejakemu DVD doupete. Len pre informaciu to tusim tak robi vas sestersky casopis
COMPUTER, ktory tie obali priklada v PDF na CD/DVD a zaroven su aj papierove v predaji. Zaroven by sa hodila aj nejaka databaza, lebo bez obalu sa vazne tazko vo vasich CD/DVD vyhladava.

Pozn. nechcem nijako urazat, a vazim si vasu pracu v casopise.


Já situaci chápu, ale jak už jsem řekl, obaly z roku 2005 jsou těžko dostupné. Asi jsme v tomto udělali chybu a podcenili zájem, ale v celém tomto fóru pořád opakuji to samé.

Čili stejná otázka jak na kolegu - pomohou Vám papírové návrhy obalů (čtvercových kartonů) pro čísla z roku 2006?
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitas 13. 4. 2006 08:48

Honza Morkes píše:Podívej se, opravdu nemám čas si tu slovíčkařit.
O loňském roce platí to co jsem říkal, co se týče letošního, mohu dát k dispozici návrhy papírových kartonů na DVD. Nejsou to ale slim obaly, takže moc nerozumím jejich použití v praxi.
O tom, jak to chodí nebo nechodí v CPressu a o zálohách se ale dále odmítám bavit, protože některé lidi prostě upřímná odpověď nepřesvědčí...s/quote]

Honzo, pokládám redakci za inteligentní lidi (minimálně šéfredaktor a jeho zástupce :D ), a mám opravdu z téhle diskuse pocit že prostě není chuť a vůle. Je to podobné, jako kdyby např. hudební skupina chtěla vydat v reedici své staré album a vydavatel by řekl, že nemá booklet, protože ho 3 měsíce po vydání smazali ze všech počítačů, zničili všechny zálohy a to samé donutili udělat i grafika :-). Může se to stát, ale to se fakt nechce věřit u 12 vytvořených obalů za loňský rok. Ale i tak se booklet dá nouzově zrekonstruovat z již vytištěných :wink:
Takže promiň, ale za upřímnou odpověď bych považoval to, že napíšeš, že nemáš chuť, nebo čas v tomto něco podniknout a přidělávat si tak práci.
Využití návrhů kartonů? Třeba pro vytištění, vystřižení a vytvoření obálek :D :D . Jasně že to pomůže, díky za to.
Jo a k těm starým obalům, bavili jsme se tu o nouzové možnosti oskenovat booklety, jsi ochoten tímhle směrem nějak pohnout věci kupředu?
vitas

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 4. 2006 09:22

vitas píše:Honzo, pokládám redakci za inteligentní lidi (minimálně šéfredaktor a jeho zástupce :D ), a mám opravdu z téhle diskuse pocit že prostě není chuť a vůle. Je to podobné, jako kdyby např. hudební skupina chtěla vydat v reedici své staré album a vydavatel by řekl, že nemá booklet, protože ho 3 měsíce po vydání smazali ze všech počítačů, zničili všechny zálohy a to samé donutili udělat i grafika :-). Může se to stát, ale to se fakt nechce věřit u 12 vytvořených obalů za loňský rok. Ale i tak se booklet dá nouzově zrekonstruovat z již vytištěných :wink:
Takže promiň, ale za upřímnou odpověď bych považoval to, že napíšeš, že nemáš chuť, nebo čas v tomto něco podniknout a přidělávat si tak práci.
Využití návrhů kartonů? Třeba pro vytištění, vystřižení a vytvoření obálek :D :D . Jasně že to pomůže, díky za to.
Jo a k těm starým obalům, bavili jsme se tu o nouzové možnosti oskenovat booklety, jsi ochoten tímhle směrem nějak pohnout věci kupředu? /quote]


Pokusím se dát celkou sbírku dohromady, ale chvíli to bohužel potrvá.... Bohužel tvorba dalšího čísla má přednost, jinak by za chvíli nebylo na co hledat ty obaly:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitas 19. 4. 2006 15:54

[quote="Honza Morkes"
Pokusím se dát celkou sbírku dohromady, ale chvíli to bohužel potrvá.... Bohužel tvorba dalšího čísla má přednost, jinak by za chvíli nebylo na co hledat ty obaly:)[/quote]

Díky :D
vitas

Odeslat příspěvekod christian 19. 4. 2006 16:49

Jupiii aspon dekujeme za to.. Konecne tech 14 prazdnejch cernejch obalu DVD neco na sobe bude mit.. Jeste jednou dekuji..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayer(smazano) 9. 6. 2006 06:41

Zdravím Honzu Morkese.
Nedá mi to abych se nezeptal, jak se to vyvíjí s těmi obaly ;-).
Víťa
Ví?a
slayer(smazano)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 10. 6. 2006 10:44

Omlouvám se, připravil jsem si je, ale zapomněl jsem na ně a nenahrál je na web.


Doupě 9
Doupě 13
Doupě 14
Doupě 15
Doupě 16
Doupě 17
Doupě 18

Pokud se podaří sehnat i starší čísla, vytvořím speciální vlákno jen s odkazy.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayer(smazano) 16. 6. 2006 11:52

Honzo díky za část obalů, myslím že nejenom já bych uvítal, aby tyto byly k dispozici pokud možno ke každému číslu (třeba hned na aktuálním DVD) a aby se nezapomnělo na ta starší čísla ;-).
Víťa
P.S. asi došlo k omylu - v linku k č. 18 je místo krabičky obrázek k potisku kotoučku.
Ví?a
slayer(smazano)
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků