Kniha přání a stížností

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 1. 2011 20:15

Klikni na "Odpovedet", dole v prehledu tematu oznac cast, kterou chces citovat a klikni na "citovat" ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2011 20:31

Moc prace, kvuli necemu co bylo drive jednoduche. Modi si prace ubrali, ale userum to zase praci pridalo.

(ano, vim ze jde o pitoma dve kliknuti)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 1. 2011 21:00

Imho je tento postup naopak jednodušší než umazávat v nepřehledné citaci.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2011 12:04

Takže to prostě pořád vadí jen 2 lidem. Beru to pořád jako klad.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2011 12:50

To je zajímavá teorie, vskutku. To usuzuješ podle toho, kdo sem napsal, ano?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 10. 1. 2011 13:07

Vskutku, mně to vůbec nevadí. :)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2011 13:49

Sasakr píše:To je zajímavá teorie, vskutku. To usuzuješ podle toho, kdo sem napsal, ano?

Ano, podle mne, pokud někomu něco vadí, měl by se vyjádřit (samozžejmě mluvím jenom o našem subfóru).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2011 22:14

Je spousta věcí, které mi v této zemi vadí a přesto kvůli každé neposílám dopis premiérovi. Až uděláš anketu, která každému vyskočí při spuštění fóra, čili si jí nepůjde nevšimnout a bude tam dotaz, jestli chcete tlačítko na citaci posledního příspěvku nebo nechcete a většina chtít nebude, pak můžeš říct, že jeho zrušení je klad. Nikoliv však v současné situaci.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 1. 2011 06:54

Stačí číst hlavní stránku SF: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... ead#unread
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 1. 2011 11:25

Sasakr: Ale to je tvůj problém, že se neozveš. Když to někomu vadí, tak ať se stará a napíše.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 1. 2011 21:11

jezek píše:Stačí číst hlavní stránku SF: http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... ead#unread

Tam nechodím.
Vadí mi to. Takhle jsem kliknul několikrát na "poděkovat", přičemž jsem za takový vejšplecht děkovat rozhodně nechtěl a zpět to vzít nejde.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 27. 3. 2011 12:21

Na hlavni strance fora jsou nahore odkazy na clanky na webu. Driv me to hodilo primo na dany clanek, ale ted vzdy jen na hlavni stranku Doupete. To je chvalne nebo nejaka chyba. Sice se jedna jen o jedno kliknuti navic, ale i tak :-) ...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 3. 2011 12:49

Taky jsem si na to tady chtěl stěžovat :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 3. 2011 19:32

Odesláno programátorům k řešení - díky za nahlášení
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 3. 2011 09:42

Mě se zdá, že stávající úprava má hlavu a patu a skutečně bych řekl, že to přispívá k přehlednosti, bo když reaguji na poslední příspěvek, tak není třeba citace, je jasné, že se má reakce váže k poslednímu příspěvku a starší příspěvky je možné už odcitovat a pokud nereaguji, tak není co řešit.

a hlavně: ještě donedávna nikomu nedělalo problém začít svůj příspěvek např. 2all, bez ohledu na to, že zručnější uživatelé si jistě poradí hm

Nebuďte pohodlní a ubulený jak nějaké ženy ;-]
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků