Jak vy*ebat s návštěvníky - level doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 8. 2015 21:38

Och ano. Kor na mém dvoujádrovém dědečkovi Celeronu Ivy Bridge na 1.6Ghz.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2015 21:39

Ono to není lepší ani na Haswell-E, bohužel :D

Zdá se, že i programátoři s tím vyjebali. Taky jim asi nikdo nechce platit, protože mají všichni AdBlock.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 8. 2015 22:56

Jsem se sek, ten můj milovaný Celeron je ještě Sandy Bridge, o to hůř. :mrgreen: No, jestli to nejede ani na Haswell-E... Fňuky fňuk, doupě je mrtvé.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 8. 2015 08:25

SCobra píše:Jak tak na to koukám, tak vyjebali hlavně s Michalem. Měl bý šéfredaktor, ale šéfuje tak akorát sobě... A pár brigádníkům nebo co to je. Zase na druhou stranu si zaslouží respekt za to, že dokáže vydat tolik článků sám - ani se moc nelze divit, že jsou generické. Mně to hrozně sralo, když jsem musel všechno dělat sám...

S tím bohužel souhlasím. Nejde psát 10 článků/novinek denně a neopakovat se. Sám osobně jsem takhle sklouznul k prakticky 3 úvodním větám, kde se pouze měnilo jméno hry a vydavatele. Ale někdy je množsví obsahu víc a lépe, než cokoli jiného.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 8. 2015 17:50

Mrknu na doupě. Reklama. Říkám si co je, mám zapnutý adblock. Vyberu přímo element. "Adblock-frame".

Takže místo toho, aby mi dali důvod adblock vypnout (zavést neintruzivní reklamy, kvalitnější obsah), tak mi naopak cpou reklamy přes adblock.

Nechť doupě.cz se současným vedením třeba pojde na křivé chcaní, už mě to nějak nebere, takhle zprasenou sajtu aby člověk pohledal. Kvalita článků je méně než 0, to je prostě absolutní tragédie. A do toho ty reklamy... Sbohem a šáteček.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 25. 8. 2015 22:37

Měj se fajn :).
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 8. 2015 23:30

8-D

Is this real life?

No, asi bych chtěl taky mít schopnost brát (kolektivní a dobrovolnou) sebevraždu toho na čem dělám s tak ledovým klidem. Cheers, doupěcí autore Michale Šafránku.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 26. 8. 2015 08:32

Darwel píše:8-D

Is this real life?

No, asi bych chtěl taky mít schopnost brát (kolektivní a dobrovolnou) sebevraždu toho na čem dělám s tak ledovým klidem. Cheers, doupěcí autore Michale Šafránku.

Jen doufám, že už ti je lépe. Ten hate na herní stránku musí být vyčerpávající. A pro info - s Michalem jsme si vše podstatné řekli a zařídili se dle toho. Takže z této strany je vše vyřešeno. Víc asi nemůžu prozrazovat..

Btw bylo mi řečeno, ať "to neřeším", ale ačkoliv jste tu dohromady 4 přispívající, vlákno bylo přeposláno dál k vedení, ať zaujme nějaký postoj a nabídne třebas nějaké řešení. Třeba zaujme, třeba nezaujme, do toho nikdo nevidí a nejméně snad já :).
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 09:16

Možná by se k tomu měl vyjadřovat spíš někdo, kdo k tomu má co říct, a ne ty :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 26. 8. 2015 09:22

Máš pravdu :-) . Ale ten vám sem určitě nikdy nenapíše (protože jste mu asi docela volní), tak jen upozorním a jdu si po své práci ;-).

Jen bych do budoucna být vámi zapracoval na komunikaci, protože tohle, co tu předvádíte, s takovou by vám sem napsal jen naprostý sebevrah (což asi jsem). Ale co se divím, na herních stránkách je toto běžná rutina a oproti exotům třebas na Games jste ještě svatí muži.

Mějte se fajn a ať se vám daří, profesně i osobně :)
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 09:40

My jsme jen diskutující, my se můžeme vyjadřovat, jak chceme. Doupě by se ale mělo zamyslet, kdo a jak je reprezentuje na veřejném fóru ve veřejné diskusi, kterou si může každý přečíst - navíc vyskakuje jako první na hlavní straně.

Na komunikaci byste tedy měli zapracovat hlavně vy :) To, co tu předvádíš, je ukázka naprostého amatérismu a být to můj web, tak máš docela průser (taky za ty příspěvky, co jsi tak pěkně smazal).

Většina z nás je tu déle než celá vaše redakce, na Doupěti nám záleželo a asi ještě pořád záleží, protože jinak bychom se na něj už dávno vykašlali a nic z toho, co se řeší tady, bychom neřešili.

Jsme určitě rádi, že jste naše stížnosti poslali nahoru a budeme doufat, že to k něčemu bude.

Jen ten přístup "vy jste jen banda zoufalců na foru, kteří mají stejně zapnutý adblock, tak nám nestojíte ani za zamyšlení", co tu předvádíš, je fakt smutný a já doufám, že to není postoj celé redakce.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 8. 2015 09:46

Ja nechapu co porad resite. Kdyz jim blokujes reklamy a tim padem negenerujes zadny zisk tak maji nejakyho Darwela stejne v pazi. To prece da rozum a je to pochopitelne.

Jak rekl klasik: Hnusný pivo, obsluha na ***** a furt sem někdo leze...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 09:51

Četl sis tu diskusi celou?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 8. 2015 09:59

Ne, ja reaguji na Darweluv prispevek.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 8. 2015 10:11

Mimochodem, není to tak dávno, kdy Marek Lutonský v diskusi na tohle téma na Doupěti (bylo to někde pod článkem v době chvíli po tom, co nasadili to blokování článků) přiznal, že i reklamy zablokované AdBlockem se na Živě počítají do impresí. Sice je nevidíš, ale Živě za ně dostane normálně zaplaceno.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků