Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod weca 31. 7. 2007 13:06

jezek píše:Ty se toho chceš zbavit?Já si balíky a některé karty nechal a některé nosím pořád v peněžence.p/quote]


Nějakejch asi jo, ale tak 300 si jich nechám...možná. :)
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 8. 2007 06:53

Hele lidi nedávno jsem dostal kartu Mortal Combat a má skvělou schopnost. Když máte 20 karet ve svým hřbitově tak jste vyhráli hru. Jo jinak a mám nějaký sranda-balíky ve kterých je třeba karta little girl a dělá půl damage a její obrana je též půl
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 1. 8. 2007 06:55

Coft píše:Hele lidi nedávno jsem dostal kartu Mortal Combat a má skvělou schopnost. Když máte 20 karet ve svým hřbitově tak jste vyhráli hru. Jo jinak a mám nějaký sranda-balíky ve kterých je třeba karta little girl a dělá půl damage a její obrana je též půl
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 8. 2007 08:24

Jo,já z nich používal jenom landy.Ale některé byly dobré.Třeba chicken token.Z jakékoli čůry udělal 1/1 kuře.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 8. 2007 13:07

JJ anebo tam je karta že když se protivník zasměje vy řeknete Gotcha a vyhráli jste
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 8. 2007 13:27

Takže lidi tady jsou jedny sranda-karty http://cernyrytir.cz/index.php3?akce=3 a druhý jsou zde http://cernyrytir.cz/index.php3?akce=3
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 8. 2007 05:54

Mi se líbila jedna,nějaká čůra,t¨které měla protekci na tu barvu,kterou měl protivník na sobě.
Jinak se mi hrozně líbily Portály,škoda,že s nima nešlo hrát (já vím,všechno mělo malou sesílací cenu),tak jsem si nakoupil aspoň pár jejich landů..
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 20. 8. 2007 00:14

jezek píše:Mi se líbila jedna,nějaká čůra,t¨které měla protekci na tu barvu,kterou měl protivník na sobě.
Jinak se mi hrozně líbily Portály,škoda,že s nima nešlo hrát (já vím,všechno mělo malou sesílací cenu),tak jsem si nakoupil aspoň pár jejich landů..a/quote]


Jo, portal je jedna z nejlepších edic.... :wink:
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 8. 2007 10:30

Hele za nedlouho bude vycházet nová edice a bude se jmenovat LORWYN a jinak nedávno zase vyšla desátá edice s označením X. Jinak nedávno jsem získal kartu která změní všechny potvory který ovládám na 5\5 dragony s flying a stála asi něco kolem 30 Kč a pak mám svůj andělskej balík a mám tam karty z arabian nights, který obsahuje taky nyní nejdražší karty a sehnal jsem ten balík 500 kč což je ta nejlepší cena jakou jsem sehnal a třeba tam je anděl který vám všechny potvory ze hřbitova každý kolo vrátí do hry a ty co jsou mimo hru tak ty taky.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod budinsm 2. 9. 2007 18:31

Mozna brzy prodam vsechny svy karty pac uz to nehraju mam toho celkem dost a driv sem docela jel na turnajich po Praze, Liberci, Hradci... Mistni turnaje byla pohodicka :) jen pro zkusene: mam tu Madness celej Modro zelenej ... a mam i Zeleno Cervenej... pak jeste naky baliky Life deck behem 4kol nekonecny zivoty a v sestym kole vyhra :D
budinsm
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 2. 9. 2007 18:38

budinsm píše:Mozna brzy prodam vsechny svy karty pac uz to nehraju mam toho celkem dost a driv sem docela jel na turnajich po Praze, Liberci, Hradci... Mistni turnaje byla pohodicka :) jen pro zkusene: mam tu Madness celej Modro zelenej ... a mam i Zeleno Cervenej... pak jeste naky baliky Life deck behem 4kol nekonecny zivoty a v sestym kole vyhra :D


Ale jenom pokud ti to dokonale přijde :wink:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 9. 2007 19:37

Tak všechno jde namíchat.4x kartu na promíchání balíku a vytáhnutí jedné do hry...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stepan002 9. 9. 2007 08:36

Ahojda,
prodávám všechny své karty Magic the Gathering.
Je jich celkem 1250 ks - common, uncommon a rare.
Fotky a seznam karet najdete zde:
http://aukro.cz/item242324074_magic_the ... _rare.html
Stepan002
First Blood

Odeslat příspěvekod mindslaver 13. 9. 2007 20:57

Ahoj mel bych zajem o koupi vsech tvych MTG jestli je prodavas dej vedet na mail m.hanzlicek@seznam.cz nebo na tel 739334902 muzem se popr sejit v PZE dik Mira
mindslaver
First Blood

Odeslat příspěvekod Coft 29. 11. 2007 15:54

Tak jo lidi, je tu velká věc. Koupím rare karty a landy a nějaký enchamenty , instanty a nějaký urychlovačky, potvory, jo a jestli někdo z vás má zájem tak prodávám kartu jménem MORTAL COMBAT.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků