Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Coft 31. 3. 2007 09:06

Nazdar lidi kolik z vás hraje tuto karetní hru?? :twisted:
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 4. 2007 07:28

Aktivně už ne.Hrál jsem dlouho,ale skončil u Weatherlightů.Ale je fakt,že bych si rád zahrál.Mám ještě doma 4 balíky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 17. 5. 2007 14:20

Hele jezku a neprodal bys je?? Já jsem teprve čerstvý hráč ale vyhrál jsem asi 7 turnajů
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 1. 6. 2007 14:28

Jééé, tohle jsem taky hrával, začal jsem u třetí edice a Fallen Empires a skončil tak nějak podobně jako Jezek, s krátkým comebackem někde okolo Onslaughtu...bylo to super, taky bych si někdy zahrál...nejakej balíj bych taky ještě vyštrachal...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 2. 6. 2007 07:32

to já teď měl 2 ale ten jeden jsem rozpustil
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2007 20:30

Coft píše:Hele jezku a neprodal bys je?? Já jsem teprve čerstvý hráč ale vyhrál jsem asi 7 turnajůu/quote]
Bohužel,ani náhodou.
.quote="Pipin"]Jééé, tohle jsem taky hrával, začal jsem u třetí edice a Fallen Empires a skončil tak nějak podobně jako Jezek, s krátkým comebackem někde okolo Onslaughtu...bylo to super, taky bych si někdy zahrál...nejakej balíj bych taky ještě vyštrachal...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmn.m 4. 6. 2007 19:36

no já to pořád aktivně hraju...mam tedka affinitu (artefakty)
PC, NDS, PSP, SE K750i (W800i)
mmn.m
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crovax 11. 6. 2007 17:11

Ahoj, já mám doma poměrně dost karet z hodně edic, od Antiquities až po Scourge...Taky mám boží Sliveří balíček, ale ten asi neprodám, to je můj milášek :lol:
Kdyby měl někdo zájem něco koupit, napište mi na mail nebo ICQ, dohodnem se, případně pošlu i seznam :wink:
Nebo jestli někdo víte, kde se karty vykupujou, byl bych rád za odkaz :wink:
//edit,duplicita-Jezek
crovax
First Blood

Odeslat příspěvekod weca 30. 7. 2007 11:54

weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 30. 7. 2007 11:56

Dříve mě to děsně chytlo a dva roky jsem do toho nepřetržitě cpal prachy...Mam plný album+gobliní,zombíckej a affinitovej balík...Kdyby měl kdokoli o cokoli zájem, at napíše SZ 8)
weca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 7. 2007 12:04

Ty se toho chceš zbavit?Já si balíky a některé karty nechal a některé nosím pořád v peněžence.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 31. 7. 2007 08:27

Hele to já si popsal jeden bílej land z edice saviors of kimiqawa a je na něm pár takovejch anglickejch výrazů jako je motherfucker a jiný.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 7. 2007 09:07

Tak to já mám jenom přepsané nějaké swampy na foresty,když mi chyběly při hraní.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 31. 7. 2007 12:06

Hele ježku máš nějaký counterspelly??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 7. 2007 12:30

Myslím že asi 6.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků