single vs. multi player & hodnoceni uzivatelu

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fojťan 5. 4. 2006 23:16

predem rikam ze se tu nechci hadat. pisu jen to jak se mi to zda. pokrocilejsi stupne prispevovatelu jsem zaregistroval ze jsou z ut, ovsem nejsem do toho takovy fanda takze presne nevim - hraju cod. first blood je ale ve vyznamu bez vztahu k ut a vubec ke hram podle meho nazoru dost zvlastni, proste se mi nelibi, ale nerikam ze to je vseobecny nazor. nikoho tu neobvinuji, nikoho nekritizuji, rikam veci jen jak se mi zdaji. treba se navstevnikum takove osloveni libi, nic proti tomu.
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 4. 2006 23:29

Ani já se nechci hádat a ve skutečnosti náš rozhovor za hádku ani v nejmenším nepovažuji. Ale s First Blood jsi mimo - je to hodnocení, které v UT dostane hráč, kterému se povede v zápase první frag.

Každopádně pročítám tvoje starší příspěvky a řekl bych, že máš trochu problém přijímat něco, co se vymyká tvému pohledu na věc, jeden příklad za všechny:
[quote="Fojťan";(...)single uz bavi hrat jen lidi co nemaji slusny internet. (...) casy kdy lidi travili 10 hod denne u ruznych offline rpg jsou nenavratne pryc, tak me zajima kdo jiny nez online player nebo progamer sem chodi???[/quote]
Představ si, že single hry baví pořád většinu lidí a časy, kdy lidi tráví hodiny u offline her pryč nejsou ani omylem - stačí sledovat žebříčky prodejnosti. Stejně tak je při povrchním pohledu na tohle fórum jasné, že hráči se tu baví offline hrami - ortodoxní progameři si zřejmě vystačí s jinými fóry, třeba věnovanými jedné konkrétní hře, kterou hrají.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 5. 4. 2006 23:57

no je pravda ze muj pohled na vec je asi ovlivneny vlastnim vyvojem kdy pred nejakymi deseti dvanacti lety jsem hral single taky, esp. rpg od bioware :) a s prichodem vysokorychlostniho internetu se pro me singlovky staly ztratou casu, protoze mp hra mi da mnohem vic, viz. vyse (taky je to asi tim ze starnu...). U sp hry mam pocit ze je to naprosta ztrata casu (pokud nechodim po mp mapach a nepremyslim o taktice :wink: ), protoze clovek hraje vlastne jen sam pro sebe a pro pocitac. kdyz hraju s lidmi proti lidem, stava se hra doopravdovou lidskou zabavou kdy samotny pocitac je jen jakymsi zprostredkovatelem. davam radost ze hry druhym, uspechy jsou take tymove a doopravdove (ne jen proti ai) a jednoduse mam pro co hrat.

s tou citaci jsi me ale dostal, je pravda ze ne vsichni vidi veci tak jako ja...muj nazor je ovlivnen tim ze lide se kterymi se setkavam jsou nazoru podobneho jako ja a to nejen lide - pc hraci. v mem okoli kdo nehraje online nehraje vubec a duvod pro to maji vsichni stejny jako ja - ztrata casu. kdyz uz hrat a stravit u toho ten cas, tak alespon se podelit s ostatnimi o radost a zabavu.
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 5. 4. 2006 23:58

btw nekdy musis prijit na garaz autorevue, to je komunita pro me :wink: mj. je tam i thread o Richard burns rally.... 8)
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 6. 4. 2006 00:10

Někdy zajdu :).
Každopádně mi šlo hlavně o vysvětlení First Blood a naznačení, že mlčení na tvůj thread neznamená mrtvost fóra a že je pořád hodně "sigleplayerů", přestože kouzlo onlinovému hraní neodpírám. Jestli ti přišlo, že jsem reagoval moc podrážděje, je to tím, jak jsem teď unavený. Ale nějak jsem zareagovat chtěl, protože ráno na pár dní odjíždím.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 4. 2006 10:39

Tak když tady tvrdíš že SP hry jsou nuda protože nehraješ proti lidem tak to je asi něco takového jako by ses nikdy nedíval na film protože do něho nijak nezasahuješ...já hraju singl hry především kvůli příběhu a taky kvůli oddechu a pobavení...samozřejmě že mě taky baví MP hry jelikož nedávno jsem přešel z modemu na kabel ale určitě mi to SP hry nevynahradí...je to jen takový doplněk aspon pro mě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 6. 4. 2006 21:32

no jo no, taky jsem sp hral a uznavam ze neco na tom je... bohuzel jak rikam ted kdyz je cas si zahrat tak mnohem radeji ho investuji do mp nez do sp.
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků