CS tým na světové úrovni?

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Je v ČR CS tým na světové úrovni?
Konec hlasování: 18. 5. 2005 21:30
Není. 6 %  85%  [ 6 ]
Je. 1 %  14%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 7

Odeslat příspěvekod Unrealik 18. 4. 2005 21:30

Otázka je jednoduchá, myslíte si, že je v ČR momentálně tým, který má na to, aby se v horizontu měsíců byl schopný vyrovnaně utkat i se silnými zahraničními soupeři?

Dle mého mínění zřejmě ne. A hlavní problém vidím v tom, že CS scéna je malá - respektive samozřejmě není malá jako celek, ale v TOP ČR klanech se prakticky točí neustále ti samí lidé a mnoho nových nepřibývá.
Unrealik
First Blood

Odeslat příspěvekod stereoid 20. 4. 2005 21:25

Naprosto souhlasím. A lepší to nebude.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 20. 4. 2005 21:32

prima názor do diskuze. :)
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 22. 4. 2005 10:12

Jsem s vámi zajedno, naše republika není natolik velká, aby se zde našli natolik schopní hráči, kteří by dokázali nějak významně konkurovat zahraničním klanům. Když už by se takoý hráči našli, tak u nás (snad zatím) není dost velké hráčské zázemí, které by hráčům dovolovalo se hraní věnovat na té nevyšší profesonální úrovni. Je sice pravda, že se o něco podobného pokouší pan Mikšovský s klanem ACT!, ale podívejte se jak to dopadlo. Klan ACT! neměl u nás konkurenci, přesto to nestačilo na světovou špičku a tak místo aby hráči trénovali ještě více, zpohodlněli a hraní je pomalu přestává bavit, jedinou vzpruhou by mohlo být právě větší platební ohodnocení nebo někdo kdo by jim u nás mohl významěji konkurovat ovšem vše je jen o penězích, kterých je v progamingu oproti zahraničí málo.

PS: tímhle příspěvkem nechci nějak snižovat skill bývalých hráčů ACT! ;)
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 10:27

Asi není!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 19:43

To, že v naší zemi není nějaký světu konkurence schopný klan dávám za vinu spíše stále relativně malému rozšíření intrnetu v naší zemi, než tomu, že by se nemohli najít natolik schopní hráči, kteří by dokázali nějak významně konkurovat zahraničním klanům (nupix). Vemte si jako příklad Schroed Kommando ze Švédska. Švédů také není na zemi jako zrn písku na pláži, avšak jejich ekonomická vyspělost zajistila bohaté rozšíření internetu a tím pádem širokou hráčskou základnu, z které pak vzešla hrstka vyvolených po dlouhou dobu nemajíci v CS konkurenci.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 24. 9. 2005 20:34

Světovost podle mě začíná už u takových drobností, jako je nekrást. Byl jsem fascinován, když jsem zjistil, že mi nějaký "klan" ukradl můj poměrně unikátní nick, pod kterým se objevuji na inetu v různých diskusích už někdy od roku 1998, a to včetně grafické podoby s velkými písmeny na začátku i konci. Pochybuji, že jde o náhodu, prostě se to někomu zalíbilo, tak nemusel vymýšlet nic vlastního. (Jo a ten klan vznikl snad někdy až v roce 2003 či 2004.)
Je mi jasné, že s podobným rizikem musí člověk počítat, ale když už zakládám něco oficiálního či polooficiálního, tak by si dotyční možná mohli víc namáhat hlavy. Takhle dělají tomu nicku hned dvojí ostudu (krádež a neschopnost být na světové úrovni :lol: ).
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 21:03

No ale kdyby byli na světové úrovni, to bys byl happy co?? :) :)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 24. 9. 2005 21:10

Ani ne. Teď už to tak neprožívám (nevěřím, že se udrží; pokud vůbec ještě existují). Ale když jsem na to přišel, tak mě to pěkně nas...štvalo :evil:
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 21:16

Jo no, to naštve, myslím si však, že se o to starat nemusíš, stejně už asi neexistují...
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patrik94 10. 9. 2006 22:15

a co vas slavny Necroraisers ? alebo nEphoyte
Intel q6600 2.4@3.6GHZ
Ram paměť: 4GB A DATA VITESTA EXTREME , 4 4 3 10
Základní deska: ASUS P5K PREMIUM SLI
Grafický adaptér: EVGA 8800 GT OC
Hardisk: WD 500 GB
patrik94
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToXXXiC 10. 11. 2006 10:36

A mas daco spolocne s tymto serverom kde sa hra cs http://www.anachronyx.sk (147.175.168.59:27015) ???
ToXXXiC
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kempik 25. 2. 2007 20:18

Ja si myslim ze nie :)
Kempik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MatuX 2. 3. 2007 14:45

:? Jestli JO nebo NE to nevím , ale přeju jim to Moc , aby jsme tady v ČR měli taky nějakou ,,medajličku" :lol: :roll: Tak DRŽME PALCE !
(×)=() ,," MaTuX ",, ()=(×)
MatuX
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lexoun 8. 9. 2015 22:59

eSuba je na světové úrovni, jinak nic moc. :)
lexoun
First Blood
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků