Dračí Doupě

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Coft 26. 2. 2007 17:42

Hele kdo z vás tuhle hru hraje?? Pro ty kdo neví coto je tak to je RPG. A navíc by jsme mohli založit nějaký klub hráčů DrD
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 2. 2007 17:46

jo, hrával jsem s pár kamarádama, ale nějak to vyšumělo... Možná to obnovíme, ale nevím...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 26. 2. 2007 18:03

To bych byl rád protože já to tady v Chomutově nemám s kým hrát vždycky musím čekat rok než přijedou příbuzní, kteří to hrajou
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 2. 2007 18:10

musím ale upozornit, že přes internet to za moc nestojí. Ale myslím, že jsou nějaké české stránky, kde se takhle hraje... bohužel si nevzpomenu na adresu, ale zkus zagooglit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 26. 2. 2007 18:10

Jednu chvili jsem hral, ale taky to vysumelo... Nicmene jeste mam nekdy ve skriny diar a desetistenku a koupeny navod pro nooby...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 26. 2. 2007 18:18

No vidíte mne chybí profi a pak ty DrD+. A tohle je myslím ta stránka http://www.abarin.cz/
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 19:16

Hrál jsem v letech 1994-1997.Každý čtvrtek,ale pak se lidi rozjeli za studii.Takže teď jsem z toho už nějak vypadl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 26. 2. 2007 19:18

Ja jsem ho hraval ze zacatku. Pamatuju, jak jsme vzdycky cekali, az vyjdou nova pravidla :-) Ted uz je vse pohromade...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 19:29

My začínali,jestli si dobře pamatuju,na 1.01.Kluci pak hrávali okolo Brna ještě nějaké bitvy v reálu,toho jsem se ale bohužel už neučastnil :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 26. 2. 2007 19:32

Ja uz si verzi nepamatuju, ale pamatuju si, ze jsme meli vycvicene postavy jako novacky a museli jsme cekat, dokud neudelaji pokrocile :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 19:35

Jo,tak na to si pamatuju taky.Asi jsme dopadli nějak podobně.Jenom ony pak vyšly nové pravidla pro začátečníky a nám se změnil PJ a tak jsme jeli odznova.
Naši to úplně nesnášeli.Jednou jsem přiběhl domů a už od dveří jsem křičel:"Zabili nám Roba Čolka a my jsme jenom rádi." a naši tam měli nějakou návštěvu a nějak to nedokázali pochopit...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 26. 2. 2007 19:39

:-D To si pamatuju. Moje mamka se taky tvarila divne, kdyz jsem ji nadsene vypravel nase hrdinska dobrodruzstvi :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 19:42

Zajímavé je,že čím je otec starší,tak ho takové věci začínají zajímat.
Pak jsme si s kámošem ještě koupili Shadowrun,ale jenom jsme přečetli pravidla a ani jsme se k tomu nedostali.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 26. 2. 2007 19:49

Shadowrun jsem taky chvili hral. Ovsem nejvetsi zazitky jsme meli z Larpu, kdy jsme si Shadowrun prevedli do realu a pak behali s pistolema po meste mezi lidima :-) Uzasne zazitky - dokonce i s policii :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2007 19:58

Na tohle jsme neměli odvahu.Tohle jsme chtěli udělat s Dračákem na Masarikově náměstí v Ově.Bohužel,jak říkám,hodně lidí nakonec couvlo :?
Tyhle zážitky Ti docela závidím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků